PDA

View Full Version : Къде да си сложа газово в София - компетентно?



radop
25-06-2008, 11:17
Нещо съм решил да си слагам газово на моята (от подписа), ама не мога да открия къде да стане компетентно, ако може и по-близо до младост да е :) Тва което повече ме озадачава е голямата разлика в цените за едно и също нещо на различните места. Гледам колегата си е сложил ГИ ЛОВАТО в Пловдив за 1350лв с монтажа. Тука гледам, гледам и нещо не мога да намеря такава цена. Варира в некъв диапазон от 1500-1800лв с монтажа а тва не малка разлика! Затова ви моля, ако некой знае къде не клатят в цената и монтират читаво - да каже, че то ше стане като с мебелите вкъщи - ше се ходи до Пловдив.

lord_chuldarkar
25-06-2008, 12:10
моята беше 1260 с бг софтуер в плевен, но като търсих марковите наистина бяха над 1500 докъм 2000.

Може тази от пловдив да е също с бг софтуер и ловато хардуер.

radop
25-06-2008, 12:46
Айде де, какво стана, къде сте ГАЗАДЖИИТЕ?

JAMAL
25-06-2008, 12:59
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=22869

Вярно, че не е в София, но пък от Младост е по-близко :D . Когато имах проблем с газовото на предишната кола, което беше монтирано в София, ходих 3-4 пъти до сервиза и изгорих толкова гориво колкото веднъж да отида до Пловдив и обратно.
Успех!

radop
25-06-2008, 16:44
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=22869

Вярно, че не е в София, но пък от Младост е по-близко :D . Когато имах проблем с газовото на предишната кола, което беше монтирано в София, ходих 3-4 пъти до сервиза и изгорих толкова гориво колкото веднъж да отида до Пловдив и обратно.
Успех!

Мерси! Явно и ти си стигнал до същия извод като мене. Това, което ми е интересно е че в темата ти има як отпор с/у тва че си ходил до Пловдив, а в моята тема дето питам "КЪДЕ В СОФИЯ?" никой не ми посочва сервиз. Прав е един приятел като казва, че тва е така, защото маса "селтаци" (не искам да обиждам никой) са решили че могат да правят много пари в СФ на наш гръб и куцо и сакато тръгнало да ми слага газови, с "цигара в уста и говор на меко" - виждал съм го, при това на пълна бутилка, сменяше се само зарядното!!! Резултата е мълчание - никой не ми препоръчва свестен сервиз в София. Затова ще стесня кръга - искам място в София, където да ми сложат ГИ ЛОВАТО, с вкл. монтаж в тая цена + настройки и да е читаво - 1400лв. Защото иначе "БАСТА!" и разходка до Пловдив. И тея всичките 150 сервиза в СФ, да си сложат ГИ на Д...

JAMAL
25-06-2008, 17:09
И аз много се подразних от реакциите по темата, пък както казваш от 150сервиза още не се намерил нито един. Може би са прекалено заети да се учат как се слагат уредби на нашите коли.

robygas
25-06-2008, 20:33
Айде де, какво стана, къде сте ГАЗАДЖИИТЕ?
Тук, ама съм си казал мнението. Всеки има право на избор.

radop
26-06-2008, 10:04
Айде де, какво стана, къде сте ГАЗАДЖИИТЕ?
Тук, ама съм си казал мнението. Всеки има право на избор.

Добре де, Ловато при тебе - цена?

robygas
26-06-2008, 16:17
Вече съм го обяснявал но не ми се рови по темите.....Работя с конвенционалните у-би на Ловата откакто изобщо се появиха в България , но за съжаление с ГИ те закъсняха прекалено много . Докото други фирми /вкл. и Български/,вадят вече 10-та версия /естествено подобрена/ на ГИ , Ловато преди месец ни викаха на презентация на 2-рия си инж. /Като първия не ставаше за нищо/. Та засега не работя с ГИ. Ловато докато не видя за какво иде реч. Ако искаш ще ти пратя тел на ЛС на вносителите , които имат и сервиз и ги питай за цена и време за монтаж.

uglyipl
26-06-2008, 22:32
Айде де, какво стана, къде сте ГАЗАДЖИИТЕ?
Тук, ама съм си казал мнението. Всеки има право на избор.

Добре де, Ловато при тебе - цена?

Predpolagam avtomobila e 4 cilindara?
Ako e taka zenata s montaj e 1400 lv
zapisvane na tel 088xxxxxx
serviza e dosta natovaren
Pozdravi

Това е отговор на мое запитване към Ловато България.
Телефона не съм го оставил...за да не правя реклама...
Ако те интересува, мога да ти го дам на лични

ronin_
27-06-2008, 17:26
robygas е твоя човек.Преди две седмици ми сожи ГИ (стефанели ли беше,раванели ли беше) ама съм много доволен. 1400лв.с всичко.Молко се поизмъчи човека докато я настрои щото имаше проблем с мотора (които маи не е на 100% решен) има едно прекъсване на 3-та,като и дам повече газ и за момент се замисля.Та с този проблем,и преди да да е минала настроика след 1000 км. Роби даде прогноза за разход 15л.-100км. Градско не съм я засичал,но ходих два пъти до Ихтиман,под 160 не съм падал- до 210-215 стигнах разхода ми доиде 12.6 на 100км. Аз си мисля,че е добре.Излишно е да казвам,че разлика газ-бензин няма.



П.п. Щом нямаш познат газаджия,колегата robygas ще ти свърши работа.




Успех.