PDA

View Full Version : колата изведнъж спря ?



boxer4o
25-06-2008, 21:50
Ситуазията беше следната колата е с ГИ Фобос едвам прехвърли на газ явно свърши бензина но въпреки това прехвърли на газ колата въвря около 5 км и след това изведнъж спря дръпнаха ме до бензиностанцията сложих газ бензин но не можа да запали :( мисля че е бензиновата помпа но не знам някой ако може да помага
Благодаря !!!

boxer4o
26-06-2008, 07:56
:arrow:

Mind_Control
26-06-2008, 13:40
Ами сигурно найстина ти е заминала бензиновата помпа, ако си я оставил на сухо.. Но дори при това положение би трябвало да запали на газ, макар и трудно ако е студена, но сега е топло така, че проблемът сигурно е някъде другаде, но не и в бензиновата помпа.

boxer4o
26-06-2008, 18:39
едвали е от друго тя работеше на газ и сле дтова спря внезапно а на газ немога да я запаля защото е ГИ :(

robygas
27-06-2008, 10:17
Колега това което обясняваш е доста оскъдно ,но ако няма кой да го направи се пробвай ти- Виж дали имаш ток на свещите , и намери и провери централните бушони 30-40А- доколкото помня са пред шофьорското място в коша в кутийка. Другото което ми идва на ум е проблем с контактен ключ- защото от него излиза захранването за централното реле което ти управлява и запалването и релето на помпата . Мисля ,че проблема не е в бензина защото колата е загаснала на газ! Провери запалителна система!

boxer4o
27-06-2008, 10:40
вчера проверих помпата ток има по кабелите извадих и маркучите и въртях на стартер но никава реакция заова сън на 90% че е помпата вие какво ще кажете !!! :?

robygas
27-06-2008, 12:04
Дерзай :D