PDA

View Full Version : Някои изводи след Италфеста и как да я караме напред



deqnak__
11-10-2005, 10:58
Здравейте

Искам да започна с това, че на някои от ФИАТ и от Ланча не им хареса това, че не бяха поканени в организацията на събитието. Или не бе искано тяхното мнение при избор на място. Колкото и да им е криво на тези хора мога да кажа, че единствения регистриран клуб е този на Алфа. Те имат връзките, имат контакти и на първо място имат документ кои са. Ние просто сме група ентусиасти. Но ако отидем някъде само с ентусиазма си едва ли ще ни погледнат сериозно. Не на последно място те имат и пари да организират такова мероприятие (събирани от членски внос). Какво трябва да се направи според мен:

1. Регистрация на клубовете ФИАТ и Ланча. Което значи- устав, управителен съвет и т.н.
2. Ако искаме да сме единни всички клубове и да сме заедно на такива празници като италфест мисля, че решенията трябва да се взимат с гласуване от трите клуба. За тази цел предлагам да се създаде общо събрание на трите клуба с равен брой представители от УС на всеки клуб. И предложенията да минават след гласуване.


Това са просто идеи, които ги пускам и в трите клуба за обсъждане. Дано да вземете отношение.

Благодаря

deqnak__
11-10-2005, 14:20
Интересно никой ли от УС на клуба няма мнение по точка 2? Та нали идеята ни е всички да сме заедно. Все пак споделяме общата италианска идея.

Bobo
11-10-2005, 14:26
Батенце по принцип съм съгласен ама дай да решаваме тия работи с представители на клубовете щото така ще стане некое неразбирателство, а и мисля че не си оторизиран от Ланчия или Фиат да преговаряш за сътрудничество или си оторизиран :?:

ppl
11-10-2005, 14:31
Голямо БРАВО на организаторите! За догодина и аз ще помогна да стане още по добре-имам някои идеи за допълнителен награден фонд :D

deqnak__
11-10-2005, 14:32
Не става дума за ауторизация. За информация съм един от администраторите в във форума на ФИАТ. Не става дума още за преговори. това е идея. Но ако искате да движат всички клубове заедно това е начина според мен. Казал съм го и в Ланча и във ФИАТ.

Bobo
11-10-2005, 14:35
Не става дума за ауторизация. За информация съм един от администраторите в във форума на ФИАТ. Не става дума още за преговори. това е идея. Но ако искате да движат всички клубове заедно това е начина според мен. Казал съм го и в Ланча и във ФИАТ.

Никой не отрича че трябва да сме заедно но за да не стане някое неразбирателство е хубаво да не се говори от името на още 800 човека от споменатите форуми!

valjo
11-10-2005, 16:19
Интересно никой ли от УС на клуба няма мнение по точка 2? Та нали идеята ни е всички да сме заедно. Все пак споделяме общата италианска идея.
пич, нашата регистрация и учредяване ни отне над година....

самоорганизирането на такива доброволни фен клубове е толкова тегава работа, че просто няма къде повече, НО не е невъзможна

опитайте, Ланча клуба доколкото знам са започнали процеса, и когато имате вече законно избрани и утвърдени от съда документи, УС и членска маса , да го дискутираме ?

поне моето виждане е това ....

П.С. тогава като почнат с ... "тва са сума ти пари" ... :)

KGB
12-10-2005, 16:55
deqnak__,

Ако не греша си брат на Митко???...

Благодаря ти за идеята, но тя съществува още от миналата година, когато започна всичко...явно само ти и брат ти не сте го разбрали.

Следващия фест ще е още по-добър...

14-10-2005, 01:14
deqnak__,

Ако не греша си брат на Митко???...

Благодаря ти за идеята, но тя съществува още от миналата година, когато започна всичко...явно само ти и брат ти не сте го разбрали.

Следващия фест ще е още по-добър...

Идеята съществува, но за този Фест не беше реализирана и липсата на съдебна тапия не оправдава едноличните решения.

Bobo
14-10-2005, 01:21
deqnak__,

Ако не греша си брат на Митко???...

Благодаря ти за идеята, но тя съществува още от миналата година, когато започна всичко...явно само ти и брат ти не сте го разбрали.

Следващия фест ще е още по-добър...

Идеята съществува, но за този Фест не беше реализирана и липсата на съдебна тапия не оправдава едноличните решения.

Ти пък що си мислиш че някой се оправдава и то точно пред теб - кой си ти? неразбра ли че с твоите глупостии и заяждания нищо не постигаш :!: Писна ми от тебе не само лъжеш ами и много ме изнерви като ми изтри мнението във фиат форума след като го коригирах дори :!: Заявявам, че докато ти си модератор там аз няма да си хабя думите да пиша там и единствената причина си ти! Уж свобода искаш на словото а ти сам триеш мненията на хората :evil:

KGB
14-10-2005, 01:23
Митко,

Нещо много мнения са изтрити във вашия форум дори потребители...там започва да ми прилича на еднолична диктатура от твоя страна.

Форума на Фиат не е "твоя" еднолична собственост ако искаш да си коректен спрямо другите фенове...

14-10-2005, 08:24
Митко,

Нещо много мнения са изтрити във вашия форум дори потребители...там започва да ми прилича на еднолична диктатура от твоя страна.

Форума на Фиат не е "твоя" еднолична собственост ако искаш да си коректен спрямо другите фенове...

Опитай се да се обосновеш. Кой потребител ти трябва и кое мнение? Защото нищо не е трито и моля те не ме учи как се администрира форум, както и аз не се меся в администрирането на форум Алфа Ромео.

Благодаря

ПС: Мнението на Бобо дори след корекцията нарушаваше добрия тон

Bobo
14-10-2005, 11:06
Митко,

Нещо много мнения са изтрити във вашия форум дори потребители...там започва да ми прилича на еднолична диктатура от твоя страна.

Форума на Фиат не е "твоя" еднолична собственост ако искаш да си коректен спрямо другите фенове...

Опитай се да се обосновеш. Кой потребител ти трябва и кое мнение? Защото нищо не е трито и моля те не ме учи как се администрира форум, както и аз не се меся в администрирането на форум Алфа Ромео.

Благодаря

ПС: Мнението на Бобо дори след корекцията нарушаваше добрия тон

Всяко твое мнение в нашия форум нарушава добрия тон да го триеме ли :?: :idea: Ама гледам с това последното си се постарал :!:

mariobg
14-10-2005, 11:44
Опитай се да се обосновеш. Кой потребител ти трябва и кое мнение? Защото нищо не е трито и моля те не ме учи как се администрира форум, както и аз не се меся в администрирането на форум Алфа Ромео.

Благодаря

ПС: Мнението на Бобо дори след корекцията нарушаваше добрия тон

http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopi ... 1508#11508 (http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic.php?p=11508#11508)

valjo
14-10-2005, 12:39
май е крайно време да се отървем на тотал от хора с очевидни лични проблеми ?

чак такива щуротии не съм очаквал, то бива то може...
ама аз викам да спрем да се занимаваме с тоя а ?

а когато хората от фиат го надживеят или докато го
могат да идват при нас, добре дошли са :)

тва наистина просто ме изуми ... :shock:

KGB
14-10-2005, 14:06
Стига толкова както каза Марио...Гранде Пунто.

Заключвам темата