PDA

View Full Version : Манията се разпространява



Venci
27-06-2008, 13:39
Забелязвате, ли и Вие или си въобразявам :?:
Имам някакви наблюдения напоследък. Все повече хора около мен се разболяват. Кой чул нещо, кой видял или прочел. Скоро се случи някой да ме е видял да се предвижвам напред-назад и това събудило интерес в него. Започна да разпитва поговорихме и като гледам вече е болен и той, нищо че не е осъзнал още съвсем в какво се е забъркал :hehehm: . В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
Междувременно има раздвижване при по старите модели от 70-те години. Знам със сигурност за една която беше внесена в България съвсем скоро и съм сигурен, че ще стане уникална. Има още една подобна по която се работи от скоро...
Та мен ли ме е напекло слънцето или усилията да заразя повече хора, които полагам от няколко месеца започват да дават своя плод. Ако е второто кажете още колко кутии и съединители да строша :wow: или да почнем сектански сбирки всяка седмица?

Ma7e4k0
27-06-2008, 13:41
Определено не е от слънцето а е от второто :wink:

MainaCore
27-06-2008, 13:50
Всеки рано или късно вижда къде е истината :)

ПС: Пожелавам на всички юзъри, които четат раздела някой ден да притежават поне по една трансаксиална машина!!!

Mapтo
27-06-2008, 14:29
То не е Мания бат Венци,а чума,чумаааа е туй нещо!Обхваща всички ни... :roll: :roll: :roll: !!
Нема да има оцелели! :D

Mury
27-06-2008, 18:04
В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.

Мани баце,само мислим некви схеми,полудел съм ей :twisted: :twisted: :twisted:

code
27-06-2008, 18:41
В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
Ако това ми беше мечтата се сещам за 2-ма, 3-ма колеги дето ще ми я дадат да я карам колкото си искам. Да караш ретро коли е яко ама 75 не ми се вижда чак пък рядка или интересна :? Нито е толкова ретро, може и аз да не съм запознат нещо . .

Mury
27-06-2008, 18:46
В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
Ако това ми беше мечтата се сещам за 2-ма, 3-ма колеги дето ще ми я дадат да я карам колкото си искам. Да караш ретро коли е яко ама 75 не ми се вижда чак пък рядка или интересна :? Нито е толкова ретро, може и аз да не съм запознат нещо . .

Не толкова ретро,колкото можеби последната истинска Алфа/преди шапката на Фиат/ :idea: :idea: :idea:

cvetelin
28-06-2008, 09:55
В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
Ако това ми беше мечтата се сещам за 2-ма, 3-ма колеги дето ще ми я дадат да я карам колкото си искам. Да караш ретро коли е яко ама 75 не ми се вижда чак пък рядка или интересна :? Нито е толкова ретро, може и аз да не съм запознат нещо . .

със сигурност не е е по интересна от 166... за това си с тва впечетление ... нормална хайта като всяка друга 20 годишна :lol: :lol:

Venci
28-06-2008, 10:13
В съседна тема виждаме един до скоро разумен човек, който е готов да продаде двете семейни коли и да похарчи още много пари само и само за да осъществи мечтата си да кара 75.
Ако това ми беше мечтата се сещам за 2-ма, 3-ма колеги дето ще ми я дадат да я карам колкото си искам. Да караш ретро коли е яко ама 75 не ми се вижда чак пък рядка или интересна :? Нито е толкова ретро, може и аз да не съм запознат нещо . .

Къде преди твоето мнение е спомената думата "ретро"? Дай боже всеки му такива колеги, които да си дават 75-те :roll2:

ivopifeca
28-06-2008, 15:37
какво е тва -ниакои се заразил? :) 4ак сега ли...тези коли ги има в бг о6те преди доста време ,а и биаха пове4е :)о6те от парвата сре6та с тази кола би триабвало да усети6 тази зараза,а не от мнениа и коментари вав форума :) 75,jiulietta,alfetta...един поглед ти говори не6то-едно каране ти разкрива вси4ко......

75TwinSpark
28-06-2008, 21:04
Абе на некой му говорят още звездите :D

madboy
28-06-2008, 23:08
Всеки трети може да си купи АЛФА 156-166 и не че са лоши автомобили ,проблемът е че вече са много и са масови станаха повече от голфовете и като технически решения няма почти нищо УНИКАЛНО ,с изключение на един перфектен дизайн ,предно задвижване имат почти всички марки автомобили . А когато човек притежава една запазена и в добро техническо състояниеСТАРА АЛФА ,и въпреки че това не е най луксозният и най добър автомобил и разбира се има много по скъпи и луксозни возила,УДОВОЛСТВИЕТО КОЕТО ИЗПИТВАШ КОГАТО ГО УПРАВЛЯВАШ Е ОГРОМНО ,защото този автомобил има СТИЛ и ИЗЛЪЧВАНЕ ,НЕВЕРОЯТНИ ТЕХНИЧЕСКИ РЕШЕНИЯ и ИНОВАЦИИ за времето си а и до днес ,открояващи го СИЛНО от сегашните представители на АЛФА .ТОВА Е ФАКТ ПРИЯТЕЛИ ИЗВЕСТЕН НА ВСИЧКИ АЛФИСТИ ПО СВЕТА .Дано само някой да не ми се обиди .ПОЗДРАВИ :D :D :D

Mapтo
29-06-2008, 00:07
Всеки трети може да си купи АЛФА 156-166 и не че са лоши автомобили ,проблемът е че вече са много и са масови станаха повече от голфовете и като технически решения няма почти нищо УНИКАЛНО ,с изключение на един перфектен дизайн ,предно задвижване имат почти всички марки автомобили . А когато човек притежава една запазена и в добро техническо състояниеСТАРА АЛФА ,и въпреки че това не е най луксозният и най добър автомобил и разбира се има много по скъпи и луксозни возила,УДОВОЛСТВИЕТО КОЕТО ИЗПИТВАШ КОГАТО ГО УПРАВЛЯВАШ Е ОГРОМНО ,защото този автомобил има СТИЛ и ИЗЛЪЧВАНЕ ,НЕВЕРОЯТНИ ТЕХНИЧЕСКИ РЕШЕНИЯ и ИНОВАЦИИ за времето си а и до днес ,открояващи го СИЛНО от сегашните представители на АЛФА .ТОВА Е ФАКТ ПРИЯТЕЛИ ИЗВЕСТЕН НА ВСИЧКИ АЛФИСТИ ПО СВЕТА .Дано само някой да не ми се обиди .ПОЗДРАВИ :D :D :D

Абсолютно си прав!!!! :respect: :th_up: :bowdown: :bowdown:

Alfa User
29-06-2008, 02:35
Аз ако имах 75 в състоянието на сегашната ми Алфа, нямаше и да си помисля за 156, 166, 147 и т.н. изцепки ...Не че са лоши, както каза колегата Краси, но все пак ... липсва им истинския дух ... вируса го няма в тях ...