PDA

View Full Version : Хора помогнете моля!



VENZAKIS
01-07-2008, 08:43
Много се радвам,че съществува този форум, че тук мога да намеря такива яки хора,но имам много голям проблем с моята Алфа 155 1.8 TS 8v и ако успеете да ми помогнете ще се радвам много.
Имах обикновенна ГУ и я смених с газов инжекцион.Колата със старата газ раб.прекрасно-на бензин също,а сега с този газ работи променливо.
Между 1500/2000 об.притърпва напред-назад ще ти счупи врата.На бензин в същите об.се усещасъвсем слабо-минимално,но на газ е много.Мислех че проблема е в свещите,но не е.Смених и кабелите,но пак същото.
Кажете ми какво да направя,към кого да се обърна-много съм отчаян тя ми е слабост-не бих я сменил и за ферари! :cry: :cry: :cry: :cry:

pr_00f
01-07-2008, 11:36
Местя темата в газовият раздел.
Добре дошъл колега.

boxer4o
01-07-2008, 11:43
приятелю отиди при този който ти е слагал инжекциона и му кажи да то го настрои както трябва аз имах същия проблем ;)

robygas
01-07-2008, 20:26
Какъв е газовия инж.

code
01-07-2008, 21:02
Колата със старата газ раб.прекрасно-на бензин също,а сега с този газ работи променливо.

За какъв дявол ще сменяш уредба, която си работи :roll:


тя ми е слабост-не бих я сменил и за ферари! :cry: :cry: :cry: :cry:
Тука малко послъга :wink:

Който ти е сложил уредбата да си я оправя, за всеки случай може да и направиш и една диагностика преди да започнеш да го тровиш :)

JORDI
01-07-2008, 21:16
Няма причини ГИ да не работи значително по-добре от конв.уредба!Просто настройките не са ти извършени кадърно. И това е задължение поне с определен пробег гаранция от сервиза извършил монтажа на уредбата!Така че трябва от това да започнеш! 8)

VENZAKIS
02-07-2008, 08:57
Какъв е газовия инж.
Газовият инжекцион е edsyjet

VENZAKIS
02-07-2008, 09:06
За какъв дявол ще сменяш уредба, която си работи :roll:

Разликата м/у предишната газ и тази е голяма.Вървенето на колата е много по-добро и сега усещам че карам Алфа :lol: .
Преди като пусна климата със старата газова на градско каране колата загряваше-а сега се държи перфектно,като изключим клатенето. :wink: