PDA

View Full Version : Защо изтрихте темата?



fnt
01-07-2008, 21:21
Интересно ми е защо изтрихте темата, която пуснах?
Какви правила бяха нарушени? Сега ще кажете много се е отклонила или какво? Аз пак ще я пусна :lol: . Не сам виновен, че някой го мързи да я поизчести, а е решил по лесния начин :evil: .

valjo
01-07-2008, 21:27
прав си, и аз не видях нищо нередно
спора е философски, с леки грубости, които можеха да се коригират ....

fnt
01-07-2008, 21:32
Нека си каже за какво я изтри?

pr_00f
01-07-2008, 23:19
Абе не можах да се вредя да я бастардисам аз, но ще ти кажа че според мен поне 5 човека бяхте за 1-во предупреждение ( като се започне от самият автор).
Така че по добре да си лежи в коша - кротко и да не пречи.
А правила бяха нарушени много - вярвай ми не ми се изброяват а нямш си представа какъв буквоядец мога да бъда. Включая това- бих ти искал и 2-ро предупреждение директно- за повторно публикуване на тема която е премахната от модератор след като е преценено че цялата е за коша/ :)

Абе късно вечер не ми се занимава с глупости.
Лека.

И умната , па може и русата.

fnt
02-07-2008, 00:51
Така и предположих че си ти. Аз какво съм виновен, че някои пишат глупости? Аз си пускам тема без да преча на никои.
И какво е казал толкова автора та да е за предупреждение 1-во 2-ро???

reptli
02-07-2008, 01:28
аз само да споделя моето абсолютно непрофесионално мнение че само един заслужаваше предопреждени...даже бан :roll: защото темата си беше абсолютно нормална до момента в който не се заговори за някви сантиметри и некви обиколки... :smackbum: :screwy:

trouble
02-07-2008, 09:15
Интересно ми е защо изтрихте темата, която пуснах?
Какви правила бяха нарушени? Сега ще кажете много се е отклонила или какво? Аз пак ще я пусна :lol: . Не сам виновен, че някой го мързи да я поизчести, а е решил по лесния начин :evil: .
бате коя тема са ти затрили бе :evil:

MrX
02-07-2008, 09:50
Така и предположих че си ти. Аз какво съм виновен, че някои пишат глупости? Аз си пускам тема без да преча на никои.
И какво е казал толкова автора та да е за предупреждение 1-во 2-ро???

Май трябва повечко да се вглеждаш в буквичките, които пишат колегите и по малко страст да вкарваш в писането:


Абе не можах да се вредя да я бастардисам аз

нали, сега трябва поне малко да ти е гузно, че обвиняваш без причина! Разберете, че не сме поели ангажимента към хората направили този форум за ваше развлечение за да си серете на воля и след това да минава некой след вас и да чисти за да вие приятна употребата му!