PDA

View Full Version : Spider 2.0 TS ?



proper
13-10-2005, 15:14
Здравейте,

от скоро следя форума защото ако ми хареса технически колата до няколко дена мисля да си купя един Спайдер 2000 година.

Бихте ли споделили някакви мнения или наблюдения за проблеми или дефекти? Кола е... ясно е че няма да е перфектна винаги,но просто мнения приемам всякакви...

Някакъв порядък за разхода на гориво градско,че ме плашат с цифри между 14-15-16 л/100. Говоря за нормално каране,на ръчка е друго и е нормално да е много...

Окачването здраво ли е? Нормално е да е твърдо,но дали дуржи? Двигателя?

Благодаря предварително

Bobo
14-10-2005, 00:11
Здравей,

Разхода на градско е м/у 10 и 12 на сто при нормално каране като окачване колата е доста здрава но като я гледаш я провери защото ако е карана без да са сменяни носачи и амортесйори сигурно са заминали за 5 години, а не са евтини понеже са усилени и задното окачване е доста сложно, но все пак това е спортна кола и то доста добра. Двигателя е много здрав ако разбира се му е сменяно маслото редовно (както на всички коли). Обърни внимание на работата на двигателя във всички режими възможно е да има заминали датчици за температура или ламбда сонда, ако ти се стори нещо странно имай го предвид. Провери във фирмен сервиз (Вантотрйед) колата за да се види ако има датчици или компоненти по инжекцията със проблеми - на тези коли всичко се вижда на егзаминера :wink:

П.С. Егати вдъхновението ми доде :lol:

proper
14-10-2005, 02:04
Мерси много за съветите,така и ще направя. Ще я проверя преди да взема окончателното решение. Иначе много ми харесва този модел.
Аз принципно се оглеждах за кабриолет и единсвено в Спайдера се чуствам ужасно удобно и широко,което си е важно също. Дано да е наред след теста.


П.С. аз лично много съм надъхан, въпреки че от 20 мнения 15 са ... Ти луд ли си ...Алфа.... това онова, какво е това лошо отношение незнам... а че сяка кола си има косури... няма какво да се заблуждаваме,нормално е.

Aquila
14-10-2005, 05:20
П.С. аз лично много съм надъхан, въпреки че от 20 мнения 15 са ... Ти луд ли си ...Алфа.... това онова, какво е това лошо отношение незнам... а че сяка кола си има косури... няма какво да се заблуждаваме,нормално е.

Тези 15 защо не ги питаш колко от тях са карали Алфа? И по-то4но ГТВ?