PDA

View Full Version : Кой прецака форума?



Crusader
24-07-2008, 20:26
кой прецака форума и какво може да се направи за душевното и физическо наказание на извършителя?
копелето определено заслужава да се нарита в бъбреците /та да пикае през тръбичка известно време/ но за целта моля сведущите да споделят наличната информация и да решим какво може да се направи!

TaNo
24-07-2008, 20:36
кво ся нали се знае кой е!!! ще си понесе ли последствията или си е вързал гащите добре

warbah
24-07-2008, 22:03
е кажи де кои са тея свини

ana19754
24-07-2008, 22:12
тяхната мама,мръсни копелета
_______________________
alfa 146 1,4 99

SoHm
24-07-2008, 22:53
и аз не знам кой е, пък се интересувам живо, щото си купих нов електрошок и още не съм го пробвал на жива твар.

Ts_Iliev
24-07-2008, 23:13
кажете кой е де

и е кофти че няма архив на всичко...

Grigor
25-07-2008, 00:41
според мен няма да се разбере кой е.... при подобни действия е много лесно да прикриеш следите си...

всичко е спасено - това е по-важното.

и вече ще има много редовни бекъпи (дано не се налага да ги ползваме).

hristo58
25-07-2008, 00:46
дано да не види п***а цял живот тоя дето прецака форума.амин.

Grizoo
25-07-2008, 02:19
ако се разбере кой е бройте ме и мене към "ударната" група

seepo
25-07-2008, 06:45
1 рака и от мен :) тъп дизаинер

Alfa User
25-07-2008, 10:23
Според мен е по-добре да се опитаме да няма повече такива ситуации, вместо да трошим енергия и нерви да търсим и псуваме евентуалния извършител... :rolleyes:

didiod
25-07-2008, 12:06
линччччччччччччччччччч за изрода маменцето му

bager
25-07-2008, 12:20
според мен е по-добре да се опитаме да няма повече такива ситуации, вместо да трошим енергия и нерви да търсим и псуваме евентуалния извършител... :rolleyes:

а, бе не е точно така. ако има вариант да се разбере кой направи тая простотия, ако ще пари да струва, трябва да го направим. а после...ще видим!

Grigor
25-07-2008, 12:29
Няма смисъл.... при подобни "www" войни обикновенно няма победители, а само нерви.... Ако някой толкова ни мрази той може и никога да не спре и тогава вече трябва да взимат по-крупи мерки /до колкото е възможно/.
Повечето пъти подобни атаки са единични и са плод на откриване на прекалено големи дупки в сигурността. Тъпото е, че тука атаката е от БГ /така мисля заради текстовете по хомо картинката и последвалия редирект към БМВ форума/.

А още по тъпото е, че подобни атаки само сплотяват колектива /често те са за създаване на проблеми на конкуренти и др. подобни криви разбирания/ и не носят нужния ефект на разруха... а и да не забравяме, че акъл и мензис не ти ли дойдат до 18.. не ги чакай... все тая колко голям "хакер" си.

Kuku
25-07-2008, 12:38
Xуу де, нали уж се знаеше кой е и данните бяха предадени на бопа?! :)

ShoxXx
25-07-2008, 13:38
ще биете ли някого?

proper
25-07-2008, 13:48
колегата тано каза, че знае....някъде засичах негово мнение такова..... ако е така да сподели наистина!
засега никой не е дал някакво инфо.....поне аз не знам

Grigor
25-07-2008, 14:06
не, искаме да разбереме кой е и да ти кажемна тебе.


иначе сериозно:
аз не мисля че физическата разправа е начина да се реши вече решения проблем... както и няма да върне нервите на всички....

Kuku
25-07-2008, 14:09
"Колеги,
Поради технически причини достъпът до www.clubalfaromeo.com и www.alfaromeo-bg.com е временно преустановен. В момента се работи по възстановяване на връзката и отстраняване на повредите в сървъра. Очакване достъпът до сайта и форума да бъде възстановен до петък, 18.07.2008. Имаме основания да считаме, че знаем кой седи зад нерегламентирания достъп и данните са предадени на ГДБОП. Надяваме се да проявите разбиране и търпение.
С уважение УС на КАРБ"

morfius
25-07-2008, 14:11
"колеги,
поради технически причини достъпът до www.clubalfaromeo.com и www.alfaromeo-bg.com е временно преустановен. в момента се работи по възстановяване на връзката и отстраняване на повредите в сървъра. очакване достъпът до сайта и форума да бъде възстановен до петък, 18.07.2008. имаме основания да считаме, че знаем кой седи зад нерегламентирания достъп и данните са предадени на гдбоп. надяваме се да проявите разбиране и търпение.
с уважение ус на карб"

е това е вече сериозно мнение.
другото ... е на ниво - да смлатим некой на кръстовището, не решава проблема.

Kuku
25-07-2008, 14:18
Cериозно е мнението, ама от къде доди, щом председателя на клуба не знае за него?

Grigor
25-07-2008, 14:19
влади знае за това съобщение... аз не знаех /разбрах 2 дни след като се появи/, но това че аз не знам няма никакво значение в случая.

Kuku
25-07-2008, 14:25
A?
5 мнения по-нагоре, влади каза, че не знае нищо за извършителя, както и за противодействията на органите на реда, а в същото време казвате, че знае за съобщението, което казва точно обратното?!
Kазвате, че знаете, че нищо не знаете!!! 3нате, какво не знаете!!! Hе знаете, какво знаете!!! :)

proper
25-07-2008, 15:23
a?
5 мнения по-нагоре, влади каза, че не знае нищо за извършителя, както и за противодействията на органите на реда, а в същото време казвате, че знае за съобщението, което казва точно обратното?!
Kазвате, че знаете, че нищо не знаете!!! 3нате, какво не знаете!!! Hе знаете, какво знаете!!! :)

кики,
уважаваме се (поне аз теб) и те моля да се държим по мъжки и да помагаме, а не да всяваме детски раздори и безмислени спорове....

търтея е написал гореспоменатия пост и нямам основание да не му вярвам.
между някакви технически данни за атаката и лицето, което седи зад тези данни има огромна разлика......незнам дали си технически грамотен за да ти поясня какво имам предвид и как се реализира това.....и че не може с лека ръка да се набеди някого, макар и да имаш съмнения.

аз име на извършител не знам!!!
следователно като коректен гражданин и най-вече зрял човек, а не форумен спамер, аз не мога да подхвърлям обвинения и да назовавам никого безпричинно!!!! точка!!!!
мога да обвинявам само след сигурни данни! аз не съм полицай и сигурни данни нямам.

затова и казах "аз не знам кой е!" това сега разбираш ли го!
като име, като личност не знам към момента кой е хакнал сървъра, на който беше форума ни! незнам и дали ще се разбере....
усилията ни бяха насочени да се спаси форума и архива.

търтея се е погрижил, с инфото което има, да направи необходимото ако е възможно изобщо. това ме е информирал до момента. това е по въпроса, което е редно да се каже тук!.

п.с. и най-малкото във форума е редно да даваме хинтове на извършителя докъде сме стигнали с информацията за него!!!

Kuku
25-07-2008, 15:42
Bлади, съжалявам, ако мнението ми е прозвучало без нужното уважение - не е била това целта, знаеш!
Hяма да се бъркам повече, а ако мога да помогна с нещо - на драго сърце :)

proper
25-07-2008, 15:52
bлади, съжалявам, ако мнението ми е прозвучало без нужното уважение - не е била това целта, знаеш!
Hяма да се бъркам повече, а ако мога да помогна с нещо - на драго сърце :)

всичко е ок кики.

благодаря за разбирането!

pa4ito
25-07-2008, 17:41
...между някакви технически данни за атаката и лицето, което седи зад тези данни има огромна разлика.....
да попитам само, това значи ли че се знае поне ip-адреса? А нещо насочващо по логовете на Apache-то, PHP или MySQL-а няма ли?

proper
25-07-2008, 17:43
да попитам само, това значи ли че се знае поне ip-адреса? а нещо насочващо по логовете на apache-то, php или mysql-а няма ли?


п.с. и най-малкото във форума е редно да даваме хинтове на извършителя докъде сме стигнали с информацията за него!!!

нека засега това да е инфото колега :)

pa4ito
25-07-2008, 17:51
нека засега това да е инфото колега :)
разбрах, сори за което...

Nasko_77
25-07-2008, 18:47
Ясно...

lyuli
26-07-2008, 09:06
aз пък разбрах, че и на Мерцедес форума е бил хакнат миналата седмица - от турски хакери, може да са същите??????

WhitePower
26-07-2008, 23:09
според мен няма да се разбере кой е.... при подобни действия е много лесно да прикриеш следите си...

всичко е спасено - това е по-важното.

и вече ще има много редовни бекъпи (дано не се налага да ги ползваме).

това го чух и миналия път :rotfl:

Grigor
26-07-2008, 23:14
смешно ли ти е ?

не знам какво си чул, но не е било от мен.

сега го чуваш за 1-ви път от мен. ако има нещо смешно - думай и ние да се смеем

netsurfer
30-08-2008, 11:40
Хмм, аз откога несъм влизал тукааа,
и какво стана,
ип логовете с нищо немогат да помогнат, може да го е направил от някое кафе с безплатен WIFI или интернет клуб.
Ама много тъпа постъпка е това. Предполагам това е причината да минене на vbulletin

nachkata
12-10-2008, 22:57
За такива лаиняри бои докато им омекнат зъбите ............извинете за цинизма