PDA

View Full Version : koloni 33 SW



MitakSTZ
21-10-2005, 11:04
може ле някои да ми подскаже къде да сложа два говорителя кенууд 15см. на една алфа33SW .na prednite wrati nqma място а отзад е с щора

MrX
21-10-2005, 11:12
или по-малки говорители или правиш фланци,има и друг начин ама е много мародерски,режеш ламарината на вратата

shadow Boxer
21-10-2005, 14:14
колега ще ти кажа аз как съм направил имам 2 колонки в таблото на стандартно място една между седалките на мястото на пепелника и една малка туба в багажника . тези на таблото са ми на 1 канал тази между седалките е другия да прави стеро багажника си е отделно на предните места се 4ува доста добре на задните малко куца ама нали не се воза аз отзаде :roll: малко офтопик но на някой може да му хареса

MrX
21-10-2005, 15:36
аз на моето SW бях сложил по 2 на вратите,по една на стандартните места на таблото и баскаса в багажника.тези на вратите бяха 13 см и 10 см,за едните имаше място за другите не но си направих като сложих фланци и ката жисокоговоритела се изнесе навън и се получи

Mury
21-10-2005, 19:07
Аз на мойта 33 SW си бяхъ направил мини кора ако ме разбираш какво имам предвид :wink: :wink: значи точно зад задната седалка имаше една дъска е точната дума на която стояха колоните а щората седеше леко отметната даже нощно време ги покривах с щората против крадци ако има полза де :wink: :thumbup: :thumbup: