PDA

View Full Version : Гасне на газ+ разрешение на проблема!



Mind_Control
15-08-2008, 17:50
Карам с обикновенна газова вече 5000 км и няма проблеми общо взето. Обаче онзи ден започна да гасне и да мени оборотите. И на бензин започна да мени оборотите и си викам- край- до тук беше безпроблемното каране на газ. Отварям аз капака да видя какво е положението- не че разбирам много но все пак.. Гледам изпарителя леден и си викам- тука има нещо гнило, но не им идва в главата какво точно, освен да е запушен някой мъркуч. Звъня аз на газаджийте и им обяснявам какво съм видял и той вика- имаш ниско ниво на охладителната течнос. И верно от това беше проблема :) долях и сега е на 6 пак!

Така че понякога решението е много просто :)

robygas
15-08-2008, 19:28
Хубаво е ,че има опция - "обади се на приятел" а топлата вода отдавна е открита.....
:Suicide:

Illusion
18-08-2008, 18:39
То по принцип така се получава, ако е гърмяло и се е прецакал дебитомера. :)

Alfa User
20-08-2008, 19:20
Това няма особена връзка със загубата на течност и обледеняването на изпарителя... Причината е именно ниското ниво на охладителната течност - особено ако самия изпарител е монтиран малко по-високо.

toki4a
22-08-2008, 14:58
Това няма особена връзка със загубата на течност и обледеняването на изпарителя... Причината е именно ниското ниво на охладителната течност - особено ако самия изпарител е монтиран малко по-високо.

точно.....:cheers::wink: