PDA

View Full Version : Недоволство и коментари



Pinky
18-08-2008, 17:02
Наказанието е увелично на една година, считано от днес, заради заобикаляне на правилата на форума и регистриране на втори псевдоним. При последващи опити ще се вземат необходимите мерки.

75 turbodelta
18-08-2008, 17:34
аве самозабравихте се ве бааси модовете :bg:евала ви праим :pain:

hsr
18-08-2008, 17:46
аве самозабравихте се ве бааси модовете :bg:евала ви праим :pain:

Нали :thumbup:

А колко по-добре щеше да бъде всеки да си прави и пише
каквото си поиска и да нямаше никакви правила :-?

75 turbodelta
18-08-2008, 17:47
Нали :thumbup:

А колко по-добре щеше да бъде всеки да си прави и пише
каквото си поиска и да нямаше никакви правила :-?
а колко по добре щеше да е освен да няма правила да няма и повярвали си шефове тогава верваи ми щеше да върви по гладко форума :shutup:

pr_00f
18-08-2008, 17:56
Без ВЯРА - не вървят нещата.
Още нещо да добавите по темата преди да я разделя?
Идеята на темата е съвсем различна от това което сте схванали.

hsr
18-08-2008, 17:59
а колко по добре щеше да е освен да няма правила да няма и повярвали си шефове тогава верваи ми щеше да върви по гладко форума :shutup:

Както навсякъде така и тук си има шефове- няколко човека решават какво да се
прави, а всички останали се съобразяваме и изпълняваме.
Кое му е толкова странното ?
С кое положението тук е по-различно от другаде ?

hsr
18-08-2008, 18:00
Без ВЯРА - не вървят нещата.
Още нещо да добавите по темата преди да я разделя?
Идеята на темата е съвсем различна от това което сте схванали.

Ами раздели я !
Нека се направи една дискусия и всеки да си каже кое не му харесва, от какво е недоволен и т.н.

75 turbodelta
18-08-2008, 18:03
Без ВЯРА - не вървят нещата.
Още нещо да добавите по темата преди да я разделя?
Идеята на темата е съвсем различна от това което сте схванали.
а с комплексите на няколко модериращи селтика съвсем няма да вървят нещата :angry:

spe4elist
18-08-2008, 18:04
аве самозабравихте се ве бааси модовете :bg:евала ви праим :pain:

Колега, ако се разходиш по форумите на другите Клубове - ще видиш, че този е един от най-либералните...

75 turbodelta
18-08-2008, 18:07
Както навсякъде така и тук си има шефове- няколко човека решават какво да се
прави, а всички останали се съобразяваме и изпълняваме.
Кое му е толкова странното ?
С кое положението тук е по-различно от другаде ?
не брат тука има адски много шефове по лошото е обаче че всеки "шеф" сам си прави някакви постъпки и решава личните си дразги с някои което му се казва злоупотреба с положение !!! ето кое е странното !!! наи малкото поне при запитване от ответната страна не дават никакви обеснения за постъпките си което пък се нарича безотговорност !!! ето с какво в тоя болен форум е по различен от другаде !!!

75 turbodelta
18-08-2008, 18:11
Колега, ако се разходиш по форумите на другите Клубове - ще видиш, че този е един от най-либералните...

ами да обаче аз имам алфа и съм фен на марката от времето когато повечето модериращи не са си и мислили че ще карат алфи !!! и не искам да се разхождам по другите форуми по тая причина просто искам тук да се намали броя на властимащите и да се подберат по либерални хора с мозък вместо топка с комплекси които да си вършат работата а не по цял ден да се чудят на кого от потребителите да разклатят пръст или па да го баннат без сериозна основателна причина и дори без обяснение !!!

spe4elist
18-08-2008, 18:25
Колега 75 turbodelta,
няма да коментираме кой каква алфа има, откога я има, колко е имал и т.н.
Целесъобразно е да използваме по-мек тон в изказванията си, ако с нещо или с някой не сме съгласни, има начин да го споделим... Но мисля, че излишно да излизаме от добрия тон... Човек може и да си изпусне нервите някога, но не е необходимо да го показва при всяко свое изказване...

75 turbodelta
18-08-2008, 18:33
Колега 75 turbodelta,
няма да коментираме кой каква алфа има, откога я има, колко е имал и т.н.
Целесъобразно е да използваме по-мек тон в изказванията си, ако с нещо или с някой не сме съгласни, има начин да го споделим... Но мисля, че излишно да излизаме от добрия тон... Човек може и да си изпусне нервите някога, но не е необходимо да го показва при всяко свое изказване...

ма защо да не коментираме каквото и да било .......как да използвам мек тон с хора които не го заслужават според теб ??? освен това аи прегледаи ми мненията и покажи къде съм излязал от добрия тон !!! а това че някои си изпускат нервите и не могат да си признаят грешките когато ги попиташ защо така и мене ме дразни затова и към въпросните съм малко по директен но никъде не съм обидил или па нагрубил някои !!!

hsr
18-08-2008, 20:44
ами да обаче аз имам алфа и съм фен на марката от времето когато повечето модериращи не са си и мислили че ще карат алфи !!! и не искам да се разхождам по другите форуми по тая причина просто искам тук да се намали броя на властимащите и да се подберат по либерални хора с мозък вместо топка с комплекси които да си вършат работата а не по цял ден да се чудят на кого от потребителите да разклатят пръст или па да го баннат без сериозна основателна причина и дори без обяснение !!!

А какво ще рече "шефове" ?
Аз доколкото знам, хората които имат "власт" се броят на пръсти,
а това не ми се струва много :roll:
И след като е така, едва ли ще ти е трудно да дадеш няколко конкретни примера .
Случката със Цветелин вече е ясна, кажи някоя друга !
Кой, кога, как, какво ?

75 turbodelta
18-08-2008, 20:52
А какво ще рече "шефове" ?
Аз доколкото знам, хората които имат "власт" се броят на пръсти,
а това не ми се струва много :roll:
И след като е така, едва ли ще ти е трудно да дадеш няколко конкретни примера .
Случката със Цветелин вече е ясна, кажи някоя друга !
Кой, кога, как, какво ?

значи явно не си достатъчно информиран и говориш наизуст което явно ви е практика ....чел недочел раздава правосъдие ........!!! случката с цветелин приятелю изобщо не е изяснена и доде не се изясни няма да спре и това тука!!! верваи ми !!!

75 turbodelta
19-08-2008, 10:53
Накрая всички спират да обръщат внимание да вечно недоволния и точка.

еми щом мислите че вместо да се промени нещо е по правилно да чакате да спрат да ми обръщат внимание ......по тоя начин просто отново доказвате некъдърноста си и тезата ми че нямате място в управата на форума но все пак ус на карб решава тея неща .......па то и репутацията на новата стара управа на клуба не е по различна от тая на модераторите ......всяка година им убягват важни организационни подробности все десет дни до феста не се знае кои къде и ко и все има някои наигран около тея фестове и събори а когато им се напише някаква критика веднага ставаш мрънкача или там разни други епитети :dunno:

Pinky
19-08-2008, 12:05
Накрая всички спират да обръщат внимание да вечно недоволния и точка.

BillyBoy`
28-08-2008, 17:26
hsr а ти като модератор тука от пловдивския регион няма ли поне веднаж да се веснеш на някоя от пловдивските сбирки аджеба да ти кажем ние от пловдивско от какво сме недоволни та нали и ти се явяваш един вид под изпълнител :)а колегата 75 turbodelta винаги е казвал каквото мисли и във думите му винаги е имало много истина а това че на някои хора не им харесва е друг въпрос:)

hsr
28-08-2008, 18:54
По срещи не ходя .
Кажи тук, нали затова е темата !

BillyBoy`
28-08-2008, 19:08
е що не ходиш нещо срамно ли има ?един мод ше си имаме от пловдивско и тои не идва по срещите ми може да не искам да пиша тука може лично да искам да ти кажа нещо

75 turbodelta
29-08-2008, 02:43
..........................