PDA

View Full Version : BMW vs Alfa 155



kris11
23-10-2005, 18:19
Аз ли си мисля или е така , но "белисимата" хапна за обяд 2 баварки 525 на завоите преди Слънчев бряг. Преди завой ги застигам много бързо , в завоя си мятат задницата и бият спирачкии ме карат и аз да бия.на прав участък издърпват по- бързо от мен но аз глвданм да съм винаги на висока предавка,но като дойде завоя и ми се изправя косата за да спирам защото баварките ще излязат от пътя, а аз трябва да скачам на педала.Докато ги издебна веднага след завой.
Даже и гума не ми е скрибуцнала на завоите.
Едното беше с варнеска регистрация 5225 м, другото с хасковска.
На прав участък и много висока скорост не споря защото прените барумки не са стока, но пък на завой баварка да си мята задника на завои -нямам думи. А дали тези коли не ги правят само за движение по магистрала без резки завои ???

Abarth
23-10-2005, 20:35
Колега,осъзнай се бе,как може да сложиш такова заглавие BMW VS ALFA,къде сравняваш кафеварийте с италянки :screwy: :director: :waving: :big_whoops:

alf
24-10-2005, 09:38
Колега,осъзнай се бе,как може да сложиш такова заглавие BMW VS ALFA,къде сравняваш кафеварийте с италянки :screwy: :director: :waving: :big_whoops:
епа с опел ли да сравнява -те точно бмв е директната немска конкуренция на алфа :!:

virusalfa
24-10-2005, 09:57
БМВ-то не е кафеварка,а тролей :idea:

ALFA155Ts
24-10-2005, 16:58
тука в бургас им викаме БАБИШИ :!:

Crusader
24-10-2005, 18:27
Това мнение го бях пуснал в една друга тема но мисля че то4но тук му е мястото. Ще го цитирам дословно:
"Шшшшшш-т нема да говорите лошо за немските каручки . Та те са "здравите" коли. Кво разбираме ние с "ониа италиански болкуци" или с "колите на макаронаджиите" и други подобни "хитове". Хита сред моите колеги е Audi B4, което за мен си е 80-ка с феислифт, а вече Golf3 92-93г. си е върха на технологията.
Оня ден съм наряд и един колега с "поръчково" BMW 318 Compact почва да ме дразни с подобни изказвания, викам си, чакай да го видя тоя "поръчков звяр" кат излизам пред поделението КВО да ВИДЯ??? - сивичко 318 92-93 някаде с не много добре направен оптичен тунинг накрайници на ауспуха и едни мрежи на решетката /а бе кат комбайн ама още по-грозно /. броните вече поочукани /щото са на 5 см от асфалта/....
И му викам на колегата дай да се пробваме, то тя моята е само 1.4 жабарска кола ама дай да видим ко стаа ся......Тук си имаме една отсечка 4 км. абсолютно прав, широк 3 платна път, перфектна настилка и т.н и .......... оня ми видя : представете си с къф кеф си допиваме тази вечер/22.10.2005г./ касата с бира бето я купи загубеняка!!! "
А иначе при нас на BMW му викат - Франц - /отвратително нали?/
Поздрави на всички фенове на Алфа!!!

Abarth
24-10-2005, 18:38
Колега,осъзнай се бе,как може да сложиш такова заглавие BMW VS ALFA,къде сравняваш кафеварийте с италянки :screwy: :director: :waving: :big_whoops:
епа с опел ли да сравнява -те точно бмв е директната немска конкуренция на алфа :!:
Абе незнам как може БМВ да се сравнява по вървене с каквато и да било италянка.Просто тия КАФЕВАРКИ за нищо не стават,уууууу-ууууук-ккккккк-кккккккк-уууууу само бие на ламарина и си седи на едно място :twisted: :pancake: :bouncing_smiley: :notworthy: :headbang:

bass
24-10-2005, 18:53
нека не се превръщаме във фанатици

Казано по друг повод, но и тук е на място...

Mury
24-10-2005, 18:59
Да бе верно малко прекалихте маЙ :shock: :shock: :shock:

kris11
24-10-2005, 19:06
Не съм казал нищо лошо за баварците , но ми направи впечатление , че много залитат на серия от завои и не са стабилни докато 155 даже не и свирят гумите.

Mury
24-10-2005, 19:11
То тва е ясно ама колегите :starwars: :torch: :death:

pr_00f
24-10-2005, 20:07
Тази тема още от самото начало си е за този раздела не за 155. Така, че я местя.
Ха сега си пишете на воля :wink:

п.с. колега абе вярно ли си го дръпнал това 318 със 146 1.4 ?
Ако е вярно трябвало е да го снимате .

Мен ако питаш драйвера на бмв-то нещо се е изложол .
140 коня спрямо твойте 103 при почти еднаква маса

75 2.0 turbo
24-10-2005, 21:09
а аз мисля 4е тая тема дори е много комплексарска :idea: :evil: и не мисля 4е е нормално поведение да се кланяме на наште кенефи :idea: а другите да са : "ЕБАСИ КЕНЕФИТЕ"
П.С. и понеже съм модератор у тоя раздел и мисля 4е не е нормална тема я заклю4вам :!: :!: :!:

valjo
24-10-2005, 21:42
Мен ако питаш драйвера на бмв-то нещо се е изложол .
140 коня спрямо твойте 103 при почти еднаква маса
318i compact е 115 коня

318is e 140 ... има разлика ....

въпреки че дори при това разпределение, дривера на бмв-то требе да оди на курс пак... :)