PDA

View Full Version : Здравейте и от мен и моята BELLA



mik mik
02-09-2008, 22:47
Здравейте колеги от скоро съм собственик на прекрасна алфа 147 2.0тс селеспийд :) закупих я от германия преди седмица и я докарах до тук на ход-през цялото време се държа перфектно(като изключим проблема с 5тата предавка, но не беше фатално). Очарован съм от колата от абсолютно всяка страна-комфорт, возия, екстри, гори малко повече но е в рамките на допустимото ;)
та ето я и нея :)

п.с. скоро ще пусна и снимки на интериора:)

diapper
02-09-2008, 23:14
Честито,колега със здраве да си я караш,милиони километри

bokota
03-09-2008, 01:26
Страхотна!!!Супер избор много им се радвам на тез колички и много завиждам на тези дето са си взели 2000 кубика.

b_angelov
03-09-2008, 08:05
И селеспийд... :in_love:

ivo_red
03-09-2008, 11:44
Честито колега! Голяма красавица си взел! Да се грижиш за нея и тя ше ти се отблагодари!



И селеспийд... :in_love:

Е кво толкова примирате по тоя селеспийд всички не мога да разбера. Аз например предпочитам ръчните скорости, иначе все едно не карам кола. Мноо ми е странен атоматикът, ама тва си е мое мнение. Въпрос на вкус, казало зайчето и знаете какво направило:crazy:

pipi
03-09-2008, 12:19
Честита кола и без аварийно! Добре дошъл! :)

mik mik
04-09-2008, 00:13
благодаря на всички :cheers:
ето и още малко снимки :)

Satanism
05-09-2008, 18:19
Честито колега! Голяма красавица си взел! Да се грижиш за нея и тя ше ти се отблагодари!




Е кво толкова примирате по тоя селеспийд всички не мога да разбера. Аз например предпочитам ръчните скорости, иначе все едно не карам кола. Мноо ми е странен атоматикът, ама тва си е мое мнение. Въпрос на вкус, казало зайчето и знаете какво направило:crazy:

И аз така говорех за автоматиците, ама покарах един пасат Б6 2ка ФСИ автомат и доста ми хареса, а робота му не беше от най-бързичките...после като се качих в моята и ми беше доста странно със съединител
И...ако ти трябва мощност, кикдауна и е почти като на ръчка :)
А и винаги има възможност за ръчно сменяне :)

А на колегата честито и много приятни емоции с количката...