PDA

View Full Version : Заглавие на тема



Helicopterman
22-09-2008, 18:36
колеги не мога да намеря от къде и как да сменя заглавието на тема , която аз съм пускал? моля малко хелп:hmm:

Ранобудниче
22-09-2008, 21:37
тук (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23874&page=13) има отговор на твоя въпрос - в мнението на hsr от 17.09.2008, 19:44.

spe4elist
22-09-2008, 21:55
тук (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23874&page=13) има отговор на твоя въпрос - в мнението на hsr от 17.09.2008, 19:44.
Да де, ама ми променя само заглавието на първия ми пост, но не и на самата тема...?

Ранобудниче
22-09-2008, 21:59
Да де, ама ми променя само заглавието на първия ми пост, но не и на самата тема...?

момент, да опитам.

да - прав си.
променя "вътрешно" заглавието (след отваряне се вижда с новото заглавие), не и на темата, като част от листата с теми в съответния форум.

не знам дали има връзка с факта, че вече има отговори по въпросната.
може да се опита редакция на тема без мнения, да видим какво ще се получи.
поне подозирам, че отговорите по някакъв начин обвързват заглавието с присъствие :)

Ранобудниче
22-09-2008, 22:09
момент, да опитам.

да - прав си.
променя "вътрешно" заглавието (след отваряне се вижда с новото заглавие), не и на темата, като част от листата с теми в съответния форум.

не знам дали има връзка с факта, че вече има отговори по въпросната.
може да се опита редакция на тема без мнения, да видим какво ще се получи.
поне подозирам, че отговорите по някакъв начин обвързват заглавието с присъствие :)

значи - точно така, както предполагах, е.
докато няма мнения под първия пост в дадена тема, заглавието може да се променя, което е видно и в листата в съответния форум.
след това заглавието може да се променя само "вътрешно" - новото е видно след отваряне на самата тема.
поне това установих от опита.

spe4elist
22-09-2008, 22:22
А дали не може да се направи така, че да се променя...
Пуснах една тема с едно пробУемче, в последствие отстранено и исках да редактирам загУавието, та да видят колегите и да почерпят от Челния опит на Братския Съветски Съюз... :flirt:

Ранобудниче
22-09-2008, 22:26
А дали не може да се направи така, че да се променя...
Пуснах една тема с едно пробУемче, в последствие отстранено и исках да редактирам загУавието, та да видят колегите и да почерпят от Челния опит на Братския Съветски Съюз... :flirt:

ми не знам - учените глави да кажат.
аз съм боса в ПиСи-изкуството - просто съм природно интелигентна :tooth:

Helicopterman
23-09-2008, 01:11
точно и аз тва забелязах.. само вътрешното заглавие може да се променя. Нещо не ми се вярва опцията нарочно да е направена така. Някой мод ше каже като погледне тука ;)

hsr
23-09-2008, 08:30
тук (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23874&page=13) има отговор на твоя въпрос - в мнението на hsr от 17.09.2008, 19:44.

По времето когато съм писал въпросния пост нещата стояха другояче .
Всмисъл, че тогава имаше възможност сами да избираме какво да пишем във заглавието на темата и "вътрешното" заглавие, т.е. те можеха да бъдат различни и съответно когато искаш да промениш нещо излизаха 2 полета-едно за "вътрешното" и едно за "външното" заглавие, които можеха да се променят независимо едно от друго.
Сега изглежда тази опция е премахната и каквото пишеш като външно заглавие автоматично става и вътрешно . По-нататък Ранобудниче го обясни .
Тъй че ако много държите да се върнат предишните настройки помолете учтиво valjo или Grigor ;)

trustworthy
23-09-2008, 10:36
Е какво толкова се косите?!? Аз оправям заглавия срещу чаша бира и картофи, примерно :tooth:

Helicopterman
23-09-2008, 10:51
тцтц... тва ми намирисва на няква пирамида за източване на бира и картофки от обикновените потребители! :beer: то не може да се промени... ама може.. ама не точно така... ама иначе може :tooth:

Не е фатално и да не си сменя заглавието на темата, за това и не искам да те занимавам, но нямаше да е лошо да има такава опция все пак ;)

Ранобудниче
23-09-2008, 11:22
Е какво толкова се косите?!? Аз оправям заглавия срещу чаша бира и картофи, примерно :tooth:

дайте книгата за оплаквания да се жалвам от един корумпиран мод!!! :evil:

демек, ако правилно съм разбрала, на тоя етап простия усер не може сам да редактира заглавието си, в случай, че някой се е излъгал вече да отговори в темата му и не е недоглеждане от наша страна, а затягане на коланите от ваша?

ше се съветваме.

spe4elist
23-09-2008, 11:23
Е какво толкова се косите?!? Аз оправям заглавия срещу чаша бира и картофи, примерно :tooth:

В такъв случай, най-трудното остава да те заведем при бирата и картофките....:cheers:

rammstein4o
09-10-2008, 14:35
Супер гадно е така... нека да има начин за смяна на заглавието... :bowdown:pleeeeease

deadairplane
09-10-2008, 18:38
Да и аз съм във същата ситуация. Продадох нещо и не мога да сменя заглавието за да не се набутват хората да я четат.

hsr
09-10-2008, 18:46
Да и аз съм във същата ситуация. Продадох нещо и не мога да сменя заглавието за да не се набутват хората да я четат.

Готово, вече няма да я четът :)

Наистина трябва да се направи нещо по въпроса, но докато това стане можете да се обръщате към модераторите за съдействие ;)

bass
09-10-2008, 21:58
Само модове/админи ли могат да сменят заглавие на тема с дабъл-клик точно преди името й? Може би и авторите на съответните теми ще могат, или...?
Мързи ме да регистрирам акаунт само за пробата.

hsr
09-10-2008, 23:28
Само модове/админи ли могат да сменят заглавие на тема с дабъл-клик точно преди името й? Може би и авторите на съответните теми ще могат, или...?
Мързи ме да регистрирам акаунт само за пробата.

Сега пробвах и в разделите, в които не съм мод не мога да променям заглавията на темите на които съм автор.