PDA

View Full Version : топка на скоростния лост за 156



stelt
04-11-2005, 23:22
Интересува ме, някой има ли идея как се смъква това нещо :?:

EvgeniiM
04-11-2005, 23:49
Имаше някъде подобен въпрос, но отговора е - с дърпане нагоре. По моя имаше някакво лепило подобно на Хелметекс, а го дърпах по две причини- едната е че ми беше интересно, другата не е за споделяне

modena360
25-12-2005, 18:57
Малко е късно за този отговор, но все пак...
EvgeniiM е прав - наистина става с дърпане нагоре. Но това е почти непосилна задача. Невъзможно е да измъкнеш топката невредима. Единственият начин, ако е здрава и искаш просто да я смениш, е да я разтрошиш. Иначе излизане няма. Така са направени, че с набиването им надолу, се законтрят в пръта, така че да не могат да излизат нагоре.
По-скоро ще изтръгнаш пръчката, отколкото да смъкнеш топката :D

valjo
25-12-2005, 19:58
някой беше написал, тегли нагоре и си пази носа и предното стъкло ;))))

моя колега си купи нова за 70лв оригинална, и се отказа да я слага точно по тая причина.... ;)

Venci
26-12-2005, 10:15
Хъммм :wink: интересно. Ако наистина имате нова топка под ръка мога да предложа няколко начина за Модифициране на проблемацията :choice: .

Lucky
27-12-2005, 09:15
Айде подпали флекса :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Venci
27-12-2005, 09:35
Сериозно. Мисля, че ако има под ръка друга топка и наистина е наложително може старата топка да бъде разрязана с ножовка. Тогава ще се избегнат рисковите ситуации с нараняване на интериора и собственика :lol: . За флекса... :oops: признавам, че за моята си кола с него щях да свърша това упражнение, ала с него ще се отвори много за почистване после.

Bobo
27-12-2005, 16:14
Аве кви рязания ви гонят бре вади си се много лесно :idea:

modena360
27-12-2005, 20:13
Не знам :frown: Аз моята не ми се е налагало да я вадя. Дано да не ми се налага. Но се вади с дърпане. Това е сигурно. Предполагам, че е възможно в някои изолирани случаи да се вади по-лесно, но като цяло е много трудно. Тя просто е набита на лоста.