PDA

View Full Version : Пловдивската агитка и Италфест 2008 /нещата вече са ясни/



MainaCore
28-09-2008, 21:01
Колеги на срещата днес обсъждахме Италфест 2008 и има някой неща, които трябва да дискутираме и да решим какво да правим.
1. Тръгване за Италфест 2008.
- Предложението е да тръгваме на 11-ти сутринта, като предварително се уговорим с пазарджишката агитка и да пътуваме заедно към Лесново.
2. Вечерта на Италфест 2008.
-Тъй като засега няма ясна информация за галавечерята и явно няма да има организирано спане, предлагам на 11-ти вечерта да си резервираме някоя кръчма в Пловдив и след като се върнем да напием мощно. Това са предложенията, моля ви всеки да си изкаже мнението и да видим какво ще правим.
След още една бурна среща с много надвикване /заради избора на заведение/ решихме как ще са нещата по т.1 и т.2
1. Събираме се пред стадиона /стадион Пловдив(входа откъм линията)/ от 7:30 до 8:00. Тръгване в 8:00!!! /Който закъснее ще трябва да ни догонва по пътя/. Към 8:30 сме до Шел Пазарджик /на магистралата/. Включват се към нас колегите от Пазарджик и веднага тръгваме към Лесново.
Уточнение към т.1: Колоната ще бъде със скорост 110-120 /не повече/. Който направи изпреварване черпи бира на феста.
2. Вечерта ще се събираме в Пловдив в кръчмата "Стария хан". /Сбирката на GTV-тата е била там. Който би желал да дойде да заяви това до сряда на обяд, за да се резервира.

DanewRomeo
28-09-2008, 21:17
Аз съм твърдо "ЗА"! Много бих се радвал ако колегите от Пазарджик се присъединят към втората оферта, за да припаднем по братски, тъй както си му е ред. Елитът нека се забавлява на галавечеря в хотелите из Лесново, ние да си го направим медено.

sp_romeo1
28-09-2008, 22:32
Аз съм "За" най добре ще е така

DiStefano
28-09-2008, 22:35
ми вчера нашата среща
завърши във вашия град към 3 сутринта
така че може след феста да се размажем
заедно някъде ...

tokata_pz_flex
29-09-2008, 00:17
Ади деее

Tasho
29-09-2008, 10:02
Аз съм твърдо "ЗА"! Много бих се радвал ако колегите от Пазарджик се присъединят към втората оферта, за да припаднем по братски, тъй както си му е ред. Елитът нека се забавлява на галавечеря в хотелите из Лесново, ние да си го направим медено.



+1

transporter
29-09-2008, 13:19
Да ама НЕчленовете на клуба да си приготвим по някоя по-голяма палатка/търся такава с климатик/:pokey:

DanewRomeo
29-09-2008, 18:03
Да ама НЕчленовете на клуба да си приготвим по някоя по-голяма палатка/търся такава с климатик/:pokey:

Веднага след Италфест в Пловдив - това е идеята. Няма палатки, няма бунгала, няма потоци миризливи гомна :)

Speeder
30-09-2008, 09:15
И аз идвам! За след това.... може КАРБ да работят по въпроса.
Иначе съм с Вас! ;)

Yanko
30-09-2008, 19:53
И аз съм в кюпа, в събота се освободих но в неделя съм на бачкане, но ако се събираме на кръчма в Пловдив съм там.

toki4a
01-10-2008, 22:03
И аз съм в кюпа, в събота се освободих но в неделя съм на бачкане, но ако се събираме на кръчма в Пловдив съм там.

пааааааааа броите и мене бре маскарис маскари
ако не се промени несхто де чеее мойе да останем и у лесново на сърваивърда земем да заформим некоия яка скара ли :handshake:

Speeder
01-10-2008, 22:51
Компанията, гледам в друга тема хората от София събират желаещи за ресторант и вечеря.
Аз предлагам да се присъединим. Какво ще кажете?
Така ще сме като на Италфест :drunk:

to6ko
01-10-2008, 23:25
аз сам за само по един трезженик за 6офер да си намерим!

Alfa User
02-10-2008, 19:53
Ми то досега кат гледам в другата тема за вечерята - 99% от желаещите са все софиянци ... А и нещо ми намирисва, че май гала-вечерята ще бъде баш у София...

1912
02-10-2008, 21:10
ГОВОРИХМЕ ВЕчЕ НЯКОЛКО чОВЕКА И РЕшИХМЕ ВСЕКИ ДА ВЗЕМЕ КАКВОТО МОЖЕ СТОЛОВЕ МАСИ шАТРИ И ДА СЕ РАСПЪНЕМ НА ПОЛЯНАТА ПЛОВДИВСКАТА ГРУПА ЕМО КАЗА чЕ щЕ ВЗЕМЕ СКАРА И КЕБАПчЕТА КОЙТО ИСКА ДА СЕ ЗАПИСВА ЦЕНА 25СТИНКИ :gayfight:

Alfa User
02-10-2008, 21:15
E те тука ще става купона :) !!! Аз съм "ЗА" с двете ръце !

Speeder
02-10-2008, 23:36
ГОВОРИХМЕ ВЕчЕ НЯКОЛКО чОВЕКА И РЕшИХМЕ ВСЕКИ ДА ВЗЕМЕ КАКВОТО МОЖЕ СТОЛОВЕ МАСИ шАТРИ И ДА СЕ РАСПЪНЕМ НА ПОЛЯНАТА ПЛОВДИВСКАТА ГРУПА ЕМО КАЗА чЕ щЕ ВЗЕМЕ СКАРА И КЕБАПчЕТА КОЙТО ИСКА ДА СЕ ЗАПИСВА ЦЕНА 25СТИНКИ :gayfight:

Оооооо тука вече съм сигурен! Пък после ще му мислим :) аз ще се разровя за столове

tokata_pz_flex
02-10-2008, 23:41
Получавате и силно присъствие от Пазарджик за скарата и бирата :magic::pig:

BillyBoy`
03-10-2008, 09:12
аз мисля че имам два походни стола ще си разровя и ако ги намеря ги качвам във колата още един кандидат във списъка хаиде колеги включваите се и вие кои със каквото може ще бъде весело

Yanko
03-10-2008, 20:19
Идеята е много добра ама неискам да си спомням, че в неделя съм на работа, ама може да поостанем до сутринта да :big_beer:

Alfa User
04-10-2008, 00:31
Окончателното инфо : спане и официална вечеря - всичкото в София... Така че явно наистина ще трябва да си уредим вечерта задружно :)
Хотела бил с 80 легла ... а бирарията (точно така - не ресторант, а бирария...) за официалната вечеря надали ще събере повече от същия брой хора. За справка можете да проверите темата спане (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=26510), а другата за вечерята е тази (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=26316&page=2).

tokata_pz_flex
04-10-2008, 00:52
80 човека е доста малък капацитет ... но не е лесно да се резервира голям ресторант , така че евала и за това ! Аз съм подръжник на идеята за сървайвър :)

INTEGRALE
04-10-2008, 14:15
То ние и Пазарджик стигаме да си направим шоуто :firstprize:
Утре на срещата нека да дойдат повече хора за да обсъдим какво ще правим вечерта след феста и кога ще тръгваме за да се синхронизираме с другите градове за да стане колоната огромна :thumbup:

ZoE23
04-10-2008, 14:27
Ама вие сериоЗно ли на палатки и свеж въЗдух :Tease:

INTEGRALE
05-10-2008, 22:00
След още една бурна среща с много надвикване /заради избора на заведение/ решихме как ще са нещата по т.1 и т.2
1. Събираме се пред стадиона /стадион Пловдив(входа откъм линията)/ от 7:30 до 8:00. Тръгване в 8:00:!: /Който закъснее ще трябва да ни догонва по пътя/. Към 8:30 сме до Шел Пазарджик /на магистралата/. Включват се към нас колегите от Пазарджик и веднага тръгваме към Лесново.
Уточнение към т.1: Колоната ще бъде със скорост 110-120 /не повече/. Който направи изпреварване черпи бира на феста.
2. Вечерта ще се събираме в Пловдив в кръчмата "Стария хан". /Сбирката на GTV-тата е била там. Който би желал да дойде да заяви това до сряда на обяд, за да се резервира.

TaNo
05-10-2008, 22:34
Юлиане ти да вземеш камерата:thumbup:

TaNo
05-10-2008, 23:02
Остава ся обаче да проверим дали в Стария хан ще ни запазат места изобщо ;-)

ZoE23
06-10-2008, 07:13
Остава ся обаче да проверим дали в Стария хан ще ни запазат места изобщо ;-):mrgreen: Остава да сме си направили сметки без кръчмар.

INTEGRALE
06-10-2008, 18:41
Юлиане ти да вземеш камерата:thumbup:
Аз ще гледам да я взема и ти ще снимаш от колата :metal:

INTEGRALE
06-10-2008, 18:43
Някой бройки нещо няма ли да пише?
Аз започвам с:
1 бр. за мен+
2 бр. за едни колоритни алфисти

Alfa User
06-10-2008, 18:43
То май кат гледам ще ни трябва цялото заведение :)
Пишете двама от мене за вечерта в Хана (и дано успеем двама за колоната сутринта ... че някои хора стават мноооого трудно:) )

MainaCore
06-10-2008, 19:20
аз и аз съм 2 бр.
Хора моля ви се записвайте се, за да знаем колко места да запазим ;)

BlueStorm
06-10-2008, 19:39
И за мен две места!

sp_romeo1
06-10-2008, 19:41
:drinking:+1бр. С вас съм

Speeder
06-10-2008, 20:51
+1 ;)
Идеята каква е? Ще има ли куверти или свободна консумация? Аз съм за второто. Не , че ме питате ама да си кажа :)

DanewRomeo
06-10-2008, 21:17
Moi aussi +1

Yanko
06-10-2008, 21:17
Пазете 1 място и за мен

toki4a
06-10-2008, 21:56
ГОВОРИХМЕ ВЕчЕ НЯКОЛКО чОВЕКА И РЕшИХМЕ ВСЕКИ ДА ВЗЕМЕ КАКВОТО МОЖЕ СТОЛОВЕ МАСИ шАТРИ И ДА СЕ РАСПЪНЕМ НА ПОЛЯНАТА ПЛОВДИВСКАТА ГРУПА ЕМО КАЗА чЕ щЕ ВЗЕМЕ СКАРА И КЕБАПчЕТА КОЙТО ИСКА ДА СЕ ЗАПИСВА ЦЕНА 25СТИНКИ :gayfight:

етооооооо:jumping:един колега да мисли като токи4а:bg::bg::bg::bg::drinking::go:

toki4a
06-10-2008, 22:00
ооооооот кога им говора на пазарджиклиии
заааа сърваивър амааааа НЕЕЕЕ тааааа НЕЕИМАМ ТРИИИИстаина палатка земаме бири и мноооооооо пръъжоли и кебабчета и сме си оккк...

в прочем и 3 4 акумолатора за резерва чее на баи ви РАД колицата мно БАРЗО ГО ИСТОЩТАВА:metal::jumping:

valjo
07-10-2008, 15:23
етооооооо:jumping:един колега да мисли като токи4а:bg::bg::bg::bg::drinking::go:
съжалявам ако ви развалям плановете, НО

авиобаза Лесново е официално летище, със охраняеми съоръжения, хангари със скъпа техника, гориво и т.н.

та това изключва всякакви къмпинг и пикник варианти, поне на територията на съоръжението

надявам се ме разбрахте правилно :)

blank_jack
07-10-2008, 17:51
+2 и от мен :native:

Alfa User
07-10-2008, 18:29
съжалявам ако ви развалям плановете, НО

авиобаза Лесново е официално летище, със охраняеми съоръжения, хангари със скъпа техника, гориво и т.н.

та това изключва всякакви къмпинг и пикник варианти, поне на територията на съоръжението

надявам се ме разбрахте правилно :)

Уговорката е за заведение в Пловдив ... няма да има мизерии на летищната територия :)

Alfa User
08-10-2008, 21:42
Колеги и другари, ако някой няма с какво да ходи на Феста, приемам дружки за пътуването срещу някаква помощ за бенза ... А всъщност може и обратния вариант - ако някой не иска да пътува сам (както съм аз по една случайност... ) и иска малко помощ за транспортните разходи, да свирка ! :calc:

DanewRomeo
08-10-2008, 22:16
Колеги, хавата е следната - капаро 100 лв. за Стария Хан. Уговорили сме се за около 30-40 човека. Пазарджик идвате ли :picnic: Офертата е 2 (а може и повече предполагам) примерни менюта за всички гости. Трябва обаче да потвърдите, защото не остана никакво време. Освен това е добре да уточним ценовия диапазон на ядене/пиене. Колко да бъде - 10, 15, 20, 30 лв? В зависимост от него ще се определи какви и с какво да се изготвят отделните менюта. Претенции за алкохол? Може в зависимост от предпочитанията предварително да се уточни вида и бройката на бутилките. Пишете, колеги! Няма време! Пазарджик, ARE YOU WITH US :tooth::tooth::tooth:

P.S. Примерен час на мероприятието - 20.30-21.00, събота, бул. Перущица, пресечка на Пещерско шосе, кръчмата е "Стария Хан" - биващо местенце :)

TaNo
08-10-2008, 22:50
съжалявам ако ви развалям плановете, НО

авиобаза Лесново е официално летище, със охраняеми съоръжения, хангари със скъпа техника, гориво и т.н.

та това изключва всякакви къмпинг и пикник варианти, поне на територията на съоръжението

надявам се ме разбрахте правилно :)


Кво ша прайм ся че нещо не разбрах.. кво ша папаме кат няма барбекю :hmm:

MBlaST
08-10-2008, 22:50
Всичко е така, както го е написал Христо(DanewRomeo). Нещото, което трябва да уточним за момента и по възможност по-бързо е на каква цена за куверт да се спрем ..10..15..20лв.??
В куверта смятам за най-разумно като пиене да има най-много по едно безалкохолно или по една бира. Останалата пиячка да се поръчва отделно. За алкохола управителката помоли да и се каже горе-долу на какъв алкохол ще се набляга, за да може да се зареди адекватно.

Планът за действие ,който предлагам е следният:
1.Пуска се една анкета ,за да се уточни цената на куверта.
2.Отивам и за избраната цена правим някакви менюта.(оставям капаро 100лв)
3.пуска се тема с менютата , за да може всеки да си хареса и да даде реална заявка.
ПС: когато пишете кое меню сте избрали, кажете и какъв алкохол смятате да поръчвате отделно, за да може да предупредим и да е заредено.

В случая ние с Христо сме най-близо живеещите до мястото и може да свършим работата.

На всички ни е ясно също ,че накрая все ще има някой да е недоволен, но по-добре така, отколкото нищо :th_up:



Ако сте съгласни - ДА действаме по точките, че време не остана.


Edit: Анкетата http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=26776

milenamr
09-10-2008, 00:57
Само с куверти,които включват точно определена консумация ли е варианта за Стария ХАн?Свободна консумация ще е възможна ли?Питането мие такова, защото куверти с включени салати,пържоли, кюфтета и ракии мен не ме устройват например, понеже нито едно от тези не ми е по вкуса.Аз пия само бира ,ако им куверт който включва 10 бири и картофени неща ,тогава ме устройва :) ..например ;)

MBlaST
09-10-2008, 01:14
Едва ли ще е проблем да си поръчаш нещо от менюто им и да ти го направят.Все пак заведението няма да работи само за нас: ) . Това с кувертите е просто, защото се предполага,че ще е голяма групата и трябва да се предвидят и приготвят нещата от по-рано..



Edit:

Анкетата : http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=26776

milenamr
09-10-2008, 01:55
Е значи всичко е наред,остана само да се определи ориентировъчна бройка, за да не стане така ,че заведението е резервирало за 30 човека ,а да се изсипат 70 и да трбва да се връшат после ;)