PDA

View Full Version : Малко Помощ - Равномерно омаслени носачи



|b|o|x|e|r|
08-11-2005, 16:39
Привет пичове.
Първо честит имен ден на тези, които празнуват днес! Да са живи и здрави! ...... и don't drink & drive:-)
Имам малък проблем от 1 седмица с колата - омаслени са ми носачите почти равномерно, като от дясната страна седи да е по - прясно. На пръв поглед не се вижда от къде тече, маслото си е на ниво. Знам, че това във форума е относително да се поправи:-)но ме притеснява знаете как е), но понеже до сервиз в момента нямам време да отида, някой ако може да помогне, да ме насочи какво е, опасно ли е да се кара така.

Благодаря предварително

Crusader
08-11-2005, 16:44
А амортиьорите омаслени ли са?

stelt
08-11-2005, 16:46
Странен проблем . Огледай маншоните на полуоските да не са нацепени. Други течове може да идват отнякъде по нагоре. Възможно е също така да ти пуска охладителна течност някое от разклоненията (тройниците). Обикновено като захладнее се появява това явление.

|b|o|x|e|r|
08-11-2005, 16:56
Много благодарско за бързата реакция
амортисьорите не са омаслени, но пък ми прави впечатление, че малко е мръднал надолу антифриза може и това действително

BENITO
12-11-2005, 14:02
малко късно се включвам, но колега провери си маншоните на полуоските най вероятно от центробежните сили греста се изхвърля през някоя малка дупка и ти цапа