PDA

View Full Version : Спане



GT
03-10-2008, 14:39
Ето един хотел в който имаме резервации на името на КАРБ, има 26 свободни места, звънкайте, съобщавайте имената си и не забравяйте да кажете, че става дума за резервациите на КАРБ

Хотел-клуб Информа е разположен на територията на Студентски град (до спортната зала на Технически Университет) в близост до повечето университети в София, с прекрасна гледка към Витоша, на 7 км. от центъра на града и на 10 км. от аерогарата.

Хотел-клуб Информа към Бизнес център “Информа Интелект” разполага с 80 легла, разпределени в 30 стаи с по две и три легла и 5 апартамента. Стаите са оборудвани с телевизор с кабелни програми, хладилник и телефон.


Цени от 18 лв. на легло в стая!


Хотелът е на тихо място, в близост има парк, спортен комплекс (тенис кортове, футболно игрище, плувен басейн, фитнес), интернет зала.

На 10 мин. от многобройните места за забавление в Студентски град (Дискотеки, ресторанти, Боулинг зала, търговски центрове, кино)


За контакти и резервации:

тел. +359 2 868 30 21; 868 10 22; 868 12 91

тел./факс 868 30 21

odisey
06-10-2008, 11:45
У нас има 2-3 места който иска да заповяда :)

GT
06-10-2008, 22:30
Има ли някой вече, който си е запазил места?

mitaka_71
09-10-2008, 15:39
Има ли някой вече, който си е запазил места?

Понеже има пусната тема от Марио и в Ланча форума относно спането се записах-бях останал с впечатлението че след като заявим брой на нощуващите,то нещата са решени...Днес след разговор с него/понеже дни наред нямаше никакви коментари,пък и Марио е отсъствал от Бг/ разбрах че темата е пусната по молба на управата на КАРБ и нищо повече-т.е всеки да се спасява поединично.Попаднах на тази тема тук и се възползвах от информацията за хотела.Звъннах там и си резервирах стая на мое име.Но с лека критика към организатора/специално за нощувките/-ако не бях се поинтересувал днес и бях приел че всичко е наред-какво щеше да се получи след феста решавайки да отидем в хотела и се окажеше че няма свободни стаи.За човек непознаващ София какво ли би му коствало да си открие хотел на прилична цена за нощувка...Съжалявам ако съм засегнал с думите си някого,но така се получи.Поздрави и ще се видим в събота!

GT
09-10-2008, 16:01
Аз съм написал, за да имате стая- телефон за резервация. Нищо, важното е, че си се записал. Жената днес ми звъня, изрично бях помолил да споменавате името на Клуба. Сега незнаем колко стаи са заети от участници на феста.

mitaka_71
09-10-2008, 16:16
Аз съм написал, за да имате стая- телефон за резервация. Нищо, важното е, че си се записал. Жената днес ми звъня, изрично бях помолил да споменавате името на Клуба. Сега незнаем колко стаи са заети от участници на феста.


Изрично упоменах че се обаждам от името на КАРБ,и след това просто си е запазих на мое име да си е знам:grin:
Също така посъветвах и колегите в Ланча форума като се обаждат да казват че се обаждат от името на КАРБ-так че си мисля че няма да изпуснете бройките на участниците във феста!