PDA

View Full Version : за ремъците...



proper
08-11-2005, 22:54
Здравейте,

понеже скоро сменях сички консумативи вкл. ремъци... та искам да попитам по какво може да се разбере дали са зацепени правилно ремъците???
Това ми мина през ума четейки малко из форума и тук таме се споменава за правилно зацепване..
По какво мога да установя че всичко е ок???

Благодаря

valjo
09-11-2005, 00:15
Здравейте,

понеже скоро сменях сички консумативи вкл. ремъци... та искам да попитам по какво може да се разбере дали са зацепени правилно ремъците???
Това ми мина през ума четейки малко из форума и тук таме се споменава за правилно зацепване..
По какво мога да установя че всичко е ок???

Благодаря
ако все още не си набил клапани, и колата върви нормално ... са ок :)))

gigi
09-11-2005, 01:32
ако все още не си набил клапани, и колата върви нормално ... са ок :)))
Не е точно така за справка шокса, по принцип ако не са зацепени като хората колата колата губи мощност може да работи нестабилно на ниски или пък да не се развинтва като хората особенно на по високи обороти варянти много зависи от това какво е разминаването, това ако разминаването е да речем зъб иначе при по голямо найстина набива.

valjo
09-11-2005, 08:10
е аз за 1-ия зъб говоря, затова съм уточнил "върви нормално" т.е. няма очвебийна загуба на мощност и други симптоми

proper
09-11-2005, 08:19
б..х мамам му. Минал съм 500км и може да съм извадил късмет значи. А иначе кофти симптоми споменавате,дай боже на никой да не се случва!