PDA

View Full Version : Alfa Romeo 75 3.0 V6 America



x 1/9
09-11-2005, 16:50
Здравейте колеги!
Предложиха ми въпросната Алфа Ромео за моя Фиат Бертоне Х 1/9
рових се из сайтовете но подробно инфо не намерих.
От това което научих за колата е че тя някакъв инженерен дзвер а и с 3те литра под капака май ниско ще прелитам...
Моля ви като фенове на Алфите.. дайте малко акъл и инфо относно тази кола.
Ако модераторите преценят че темата не е за тука моля да я преместят

Lucky
09-11-2005, 17:12
:lol: Виж колега ако е читава щот можеш да бъдеш сигурен че не е карана от пенсия е нещо велико. Без да се обиждаш е по впечатляващо от Фиата :D и наистина е ниско прелитащ самолет.
Но си има свойте особености по рядка, няма да гори 6/7 и трансаксиалното окачване.Абе заслужава си според мен :wink: Но нека се изкажат технически по запознатите относно параметрите. :D

MrX
09-11-2005, 17:19
:lol: Виж колега ако е читава щот можеш да бъдеш сигурен че не е карана от пенсия е нещо велико. Без да се обиждаш е по впечатляващо от Фиата :D и наистина е ниско прелитащ самолет.
Но си има свойте особености по рядка, няма да гори 6/7 и трансаксиалното окачване.Абе заслужава си според мен :wink: Но нека се изкажат технически по запознатите относно параметрите. :D


ма тиииии наред ли сиии,я само ми кажи с какво 75 е повпечатляваща от х 1/9?!?
Иво, единствено спайдър преди '80 си заслужава на бартер за фиат-а ти

MONI
09-11-2005, 17:20
Според мен нямат база за сравнение от гледна точка на класа...малко кабрио и 4ри врати седан. И двете са много яки класики. Аз като Алфа фен бих предпочел сещате се кое и за това си мисля че тук става за въпрос за вкус и предпочитания в случай че са в еднакво техническо състояние.

x 1/9
09-11-2005, 17:59
ма тиииии наред ли сиии,я само ми кажи с какво 75 е повпечатляваща от х 1/9?!?
Иво, единствено спайдър преди '80 си заслужава на бартер за фиат-а ти

УФФФФФФФФФФФФ, така е .. много си прав
същия пич миналата година ме мъчеше да взема някакъв понтиак... дето е един в България ....
Тия 3 литра ще ми излезат през задника ( моля да ме извините за израза) ако я взема... тази Алфа и кардан има а там едни много смахнати лагери има.... а единия май не е наред....
абе да си я кара.. на там отиват нещата !!!

V_G_Z
09-11-2005, 18:27
поддръжката на алфата е доста сложна и изисква добре запознат механик ... особенно ако има проблеми с кардана !!! аз съм много голям фен на 75 и цялото трансаксъл семейство, но не препоръчвам тези коли на хора без добри технически познания по модела !! пък и 3,0 в6 яко данъци и такси ... :D

EvgeniiM
09-11-2005, 18:58
Офф топик, колега кой Понтиак е имал този , и има ли го още

x 1/9
09-11-2005, 20:05
Офф топик, колега кой Понтиак е имал този , и има ли го още

май го няма... или поне не ми го предлага сега
но има Крайслер Ле Барон кабриолет

Crusader
09-11-2005, 20:50
На кви пари?

valjo
09-11-2005, 21:07
Офф топик, колега кой Понтиак е имал този , и има ли го още

май го няма... или поне не ми го предлага сега
но има Крайслер Ле Барон кабриолет
хуху тва да не е онз от "Живот на скорост" как се казваше ....

x 1/9
10-11-2005, 09:32
На кви пари?

Крайслера ли колко струва ????
Идея си нямам. Той иска да го бартеросаме за Бертонето.. за кинти дума не става ама ако ти фен ще го питам

Quadrifoglio
10-11-2005, 12:22
Много рядко се срещат такива алфи в добро състояние. Те по принцип точно с този мотор не са много... но си мисля че това е доста интересна и специална кола и също така по скъпа от фиата, пак казвам само ако е в много добро състояние. Иначе не знам дали има алфа която да доствя по голямо удоволствие за каране, освен RZ; SZ ама те пак са си 75 3.0 :D

Kostadin
10-11-2005, 13:10
ето какво може това животно Алфа 75 3.0 V6-
http://kostadin.alfaromeo-bg.com/Video/ ... 00_kmh.wmv (http://kostadin.alfaromeo-bg.com/Video/Alfa_Romeo_75_0_200_kmh.wmv)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

x 1/9
10-11-2005, 15:19
ето какво може това животно Алфа 75 3.0 V6-
http://kostadin.alfaromeo-bg.com/Video/ ... 00_kmh.wmv (http://kostadin.alfaromeo-bg.com/Video/Alfa_Romeo_75_0_200_kmh.wmv)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

малеееее !! дзвер
чакам го пича да дойде към 3' и нещо и ще я видя на място.
Колата е потдържана и сервизирана от Милано моторс... и май те са я внесли преди време. Имала е един собственик.. Някакъв Баровец, ама много му занасяла задницата :wink: и я върнал ...

Lucky
10-11-2005, 16:41
Това звучи добре :D

mladej_it
15-11-2005, 18:25
Филмчето е супер яко и аз бех попаднал на него веднъж направо лудница.Относно колите алфата е по скъп автопмобил.