PDA

View Full Version : Окончателно за кръчмата "Старият Хан"



MBlaST
10-10-2008, 00:26
Чаках , чаках , но както се вижда работата не е много сериозна. За това преди час бях до "Старият Хан" и пак говорих с управителката. Нещата стоят така:

*Управителката искаше някаква сравнително точна бройка ,за хората и с оглед на вялото гласуване аз предложих 20. На тази база тя направи едно меню (общо), така ,че отделната цена за всеки да дойде към 14-15 лева.
*Изготвеното меню представлява:

1 - Овчарска салата (около 400гр. беше, не помня с точност)

2 - предястие - ще представлява плата от панирани сиренца на хапки и панирани пилешки хапки със сусам. Те ще са разпределени между хората и всеки ще може да си слага в своята си чинийка.
3 - основното - то ще се състои от две неща за разнообразие.Пак представляват някакви големи плата,от които всеки си сипва за себе си. Едното е "Сач на чорбаджията" и е някаква комбинация от свинско и пилешко месо със зеленчуци. Другото е "Бохча гювеч" - това пък е смесица от три вида месо (свинско ,телешко и пилешко) покрито е с някаква палачинка залято с разтопени кашкавал или сирене.Също имало вътре в плънката и гъбки :)

4 - по 2 филийки хляб на човек

5 - по 1 кола/фанта или бира на човек.


Всичко останало като пиене и тнт , ще си се поръчва извън куверта.

В случая нещата са сметнати за 20 човека ,защото просто няма вече никакво време за изчакване. Ако дойдат и други не мисля ,че ще има проблем да им се намери място и да им се приготви нещо от менюто.


Утре до 18:00 трябва окончателно да Потвърдя или Откажа.Също трябва да оставя 100 лева капаро.

Така,че пускам я тази тема ,за да си кажете мнението и утре след като приключа работа към 17:30 - поглеждам форума и отивам, за да им кажа окончателното решение..


Това е от мен.С каквото можах помогнах - сега сте вие !

Yanko
10-10-2008, 01:01
Едно голямо Да, на мен ми допада офертата, Веско може да ме пишеш вече в списака :headbang:

milenamr
10-10-2008, 02:05
На мен също много ми допада офертата като съдържание(цената също),но нещо тези финтове с общите плата не ги разбирам и следователно ен ги виждам като коректна реализация

Alfa User
10-10-2008, 02:16
Мдааа, и аз съм "ЗА". Но като цяло работата с общите плата май не е много изпипана - първо могат да те изцакат както си искат с грамажите, после докато някой си хапва все още салатката, друг вече ще е омел платото :roll: - няма да се случва за сефте (без да визирам някого - просто наблюдения от разни места).
Мисля че само резервация за вечерта ще е супер, а нататък всеки да си преценява какво и колко ще хапва и пийва. Или може да се направи заявка за салатите и безалкохолното и бирата поне :)

BillyBoy`
10-10-2008, 14:22
Веско днеска говорихме със тебе 2 места за мен

kritika
10-10-2008, 16:26
miline4eto 6te idvali

INTEGRALE
10-10-2008, 16:46
Добре е всичко :-)
Запазвай! ;-)

Alfa User
10-10-2008, 18:03
miline4eto 6te idvali

Не те интересува особено ... :whistle:

milenamr
10-10-2008, 21:43
.........В случая нещата са сметнати за 20 човека ,защото просто няма вече никакво време за изчакване. ..

Колега, 20 човека не са ли много малко???Аз доколкото разбрах, ще дойдат и пазарджиклии(или не е така??).
Ще има ли места за всички??
Дано всичко да е ОК:wein:

MBlaST
10-10-2008, 21:43
Сега се прибирам от смяна на масла и филтри :-) Голямо мерси на нашия колега и майстор Гено, че не ми отказа толкова късно да свършим работата.

Сега по същество. Като видях и днес как вървят нещата и че до 17:30 имах едва десет човека ,които да ми потвърдят за кувертите реших,че подобна организация е невъзможна да се направи на този етап.Рискът от това да поръчам меню за 20 човека и то да се направи, а ние да отидем 10-15 не ме устройва. Затова към 18:30 отидох пак да се видя с управителката и и казах,че цялата организация пропада и единственото,което ме устройва е да запазят места, а всеки да си поръчва, каквото иска от менюто. Онзи ден, когато говорих за 30-тина човека и нагоре, тя не беше склонна на този вариант ,защото можело да свършат някои продукти и тнт.. просто искаше всичко да е приготвено по план и аз не възразих. Но явно не му е било писано така да стане - дали заради малкото време, дали заради леко несериозното отношение... не знам. Та казах и че ще сме сигурно максимум 20 човека и че не би трябвало да има проблем да ни обслужат, макар и с известно закъснение и тнт и тя се съгласи :-). Няма да е проблем и да дойдат още 4-5 човека - все ще се сгъстим малко и ще стане работата. За капак и оставих 100 лева капаро и уточнихме часа да е 20:00-20:30.


Това е всичко, нещата са уредени. Пожелавам на всички утре едно незабравимо преживяване и алфите да ни останат верни.

DanewRomeo
10-10-2008, 22:04
Еваларка, брат Веско! Колеги, след много приказки, се надявам наистина да се съберем. Ще е много подло да има извинения от сорта - "Ама не мога", "Не ми се ходи точно сега" или "Ох, ама то съм бил дежурен днес." Уважете свършеното от човека!

Alfa User
10-10-2008, 22:20
Непременно ще уважим ! :tequilla:

Speeder
10-10-2008, 22:23
Благодаря Веско!!!
Абе по-добре , че така е станало с кувертите щото все някой щеше да се размрънка кво има и кво няма :furious:

Tasho
10-10-2008, 22:24
Еваларка, брат Веско! Колеги, след много приказки, се надявам наистина да се съберем. Ще е много подло да има извинения от сорта - "Ама не мога", "Не ми се ходи точно сега" или "Ох, ама то съм бил дежурен днес." Уважете свършеното от човека!

Аз ще ти кажа на тебе "КОЙ Е ДЕЖУРЕН ДНЕСКА":::dark2::dark2:.И виж недей да плюеш T.S. двигателя ами земи се оправи твоето ЮМЗ дето трака и повече от ЮМЗ :biker::lol_sign:

DanewRomeo
10-10-2008, 22:38
Моето JTD :jason2: TS-та като твоето за закуска, бе момче :devil::devil::devil: Тракало... т'ва да не ти е Туин Спарк с хремясал вариатор :stretcher: Хайде, че утре :wein: ей, така - фино, по дизеларски :D

Tasho
10-10-2008, 23:09
Моето JTD :jason2: TS-та като твоето за закуска, бе момче :devil::devil::devil: Тракало... т'ва да не ти е Туин Спарк с хремясал вариатор :stretcher: Хайде, че утре :wein: ей, така - фино, по дизеларски :D

Ами да може за закуска ,ама ако карам на оная дето е означена с "R" ....Ама пак не съм убеден ,че ще може да ме хапнеш....:sniper: С един куршум твоето ЮМЗ :stretcher:,на носилка и аут :).Утре ще пием за това :)

1912
13-10-2008, 11:00
аайдеее кфо стана сега тук:eat::hehehm:

kritika
13-10-2008, 12:10
Alfa User (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=7)...
mnogo si seriozen za6to ne doide da se 4erpim ot ob6toto plato:evilsmiley::evilsmiley::evilsmiley: