PDA

View Full Version : Снимки от неделната среща!



BlueStorm
13-10-2008, 08:42
Ето го фотото от срещата вчера вечерта ( 12.10.2008 ).

Снимките от феста ще ги пусна тази вечер, щото в неделя не ми остана време да се занимавам. :gruebel:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=296103

... ами това е!

Balagan
13-10-2008, 09:41
Само аз стоях като бауш от страни щото никой не познавам...

misira80
13-10-2008, 09:46
Само аз стоях като бауш от страни щото никой не познавам...

ми що не доиде при други те да се запознаем едва ли някои ще ти обарне гръб . браво на фотографа

Speeder
13-10-2008, 12:46
Тъкмо вчера си мислих как няма фенове с Фиат Мултипла и то взел та дошъл някой. :)
И какви са тия лъскави ресторанти дето ги посещавате бе компанията? :)

BillyBoy`
13-10-2008, 14:07
Само аз стоях като бауш от страни щото никой не познавам...другия път ела да се запознаеш със всичките хора не ядем;-)едно хубаво QV да има и във Пловдивската група

kritika
13-10-2008, 16:40
идваи редвно ще седнеш до мен

Tasho
13-10-2008, 17:37
Само аз стоях като бауш от страни щото никой не познавам...


Чакаме те на ИТАЛИ в 19ч в сряда.....И си винаги добре дошъл....И недей стой така настрани,аз от де да знам къв се бре братле.....Те там идват 100000000 човека.Ама на Итали да дойдеш ,тва е на брезовско шосе една зелена бензиностанция!!!

INTEGRALE
13-10-2008, 18:44
Само аз стоях като бауш от страни щото никой не познавам...
Спокойно колега, знам че е притеснително така като не познаваш никой, но другия път непременно ела при нас да се запознаем;-)

vlado_iv
13-10-2008, 20:05
:bravo: на автографа
INTEGRALE нещо ми се върти в главата имам нещо на идея за присадка на дебитомера.Да се видим в сряда на Италито??????

TaNo
13-10-2008, 21:34
Само аз стоях като бауш от страни щото никой не познавам...

хах напомняш ми за моя първи път когато дойдох на срещата, ма аз стоях по настрани и гледах от далече понеже бях много малак и пеша отгоре на тва:hehehm: Да дойдеш да се запознаем ей;-)

Balagan
13-10-2008, 22:14
Сега вече като знаете поне с какво идвам другия път ще ми е по лесно но някак си трудно ми беше да навляза във вашата приятелска среда но сега съм по спокоен и другия път няма да ми млъкне устата имам хиляди въпроси :) а за Итали няма гаранция дали ще доида понеже съм професионален състезател по карате и ММА и се готвя сега че ми предстоят срещи и само неделята ми е по свободна :)

Tasho
13-10-2008, 22:26
идваи редвно ще седнеш до мен

Хах....все пък да сяда някой до него....:dance:...Ами ако дойде твоя човек...ко ша праиш тогава....:)

Balagan
13-10-2008, 23:03
Истината е че живея точно до стадиона срещу спортния диспансер и ми е на 1 мин път в права посока :) обаче всеки път като мина от там и гледам и си мечтая кога ще съм истински член на това общество :) и вчера харабия ми беше мн криво некфо и се прибрах че и радиатора спуках и перката се на*ба и ми писна майна ТОВА НАИСТИНА Е КОЛА С ХАРАКТЕР всеки ден се едно карам различни коли :)

Speeder
13-10-2008, 23:54
хах напомняш ми за моя първи път когато дойдох на срещата, ма аз стоях по настрани и гледах от далече понеже бях много малак и пеша отгоре на тва:hehehm: Да дойдеш да се запознаем ей;-)

Помня те аз ;) и снимаше отдалече даже.

vlado_iv
14-10-2008, 01:08
Истината е че живея точно до стадиона срещу спортния диспансер и ми е на 1 мин път в права посока :) обаче всеки път като мина от там и гледам и си мечтая кога ще съм истински член на това общество :) и вчера харабия ми беше мн криво некфо и се прибрах че и радиатора спуках и перката се на*ба и ми писна майна ТОВА НАИСТИНА Е КОЛА С ХАРАКТЕР всеки ден се едно карам различни коли :

Важното че си разбрал че е с ХАРАКТЕР и като бивш спортист да знаеш че се се състезаваш с различен упонент и с различен характер всеки ден. :boxing:

kritika
14-10-2008, 12:44
ei tasho. с тебе ве4е няма да се делип като вратя сме

Tasho
14-10-2008, 17:44
ei tasho. с тебе ве4е няма да се делип като вратя сме



Определено..няма да разваляме гавраджийската група я....:kicking:

INTEGRALE
15-10-2008, 13:58
:bravo: на автографа
INTEGRALE нещо ми се върти в главата имам нещо на идея за присадка на дебитомера.Да се видим в сряда на Италито??????
За сряда по-вероятно да не мога да дойда, но в неделя съм там за да го обсъдим:-)

vlado_iv
15-10-2008, 18:12
За сряда по-вероятно да не мога да дойда, но в неделя съм там за да го обсъдим:-)
ок в неделя :punk:

kritika
15-10-2008, 21:44
пак бяхме малко, пичове несте сериозни идваите и в сряда опа и пички,,както се пее в една песен,,пички оби4аме всицки,,:plane: