PDA

View Full Version : "Дрифт Парти"



Absente_
14-10-2008, 16:29
Айде довечера на дрифт парти на Булгар Плод (Дружба) по принцип винаги след срещата която организираме в източнара чат на София отиваме веднага след това там айде да се посъберем малко повече алфи миналия път беше много яко всеки път е много яко... та за тези който нямат желание да доидат на среща , поне след това на Дрифт

fnt
14-10-2008, 17:27
Оооо, ще гледате баварците:kicking:

Absente_
14-10-2008, 17:33
има и гонки, там ще се гаврим с баварци :)

Venci
15-10-2008, 23:33
Може, ли така лекинко да ме подсетите преди следващото "парти", за да сложа едни стари 14-ки отзад и да дойда по терлици :mrgreen:

StarChild
19-10-2008, 15:25
Бате всеки вторник вечер беше дрифта нали? Щот в повечето случай ми е по-удобно направо там да дойда.Предполагам, че след 21:30 сте там!?

Absente_
19-10-2008, 17:06
да всеки вторник,ама като ти е удобно ела и в пицарията преди това :)

Furious 155
24-10-2008, 00:38
Бате всеки вторник вечер беше дрифта нали? Щот в повечето случай ми е по-удобно направо там да дойда.Предполагам, че след 21:30 сте там!?

къде къде е това??:evilsmiley:

MUROMAN
24-10-2008, 19:31
На Борсата на Слатина до "ПЖИ"/там върти 9-ката/.

Furious 155
25-10-2008, 10:56
На Борсата на Слатина до "ПЖИ"/там върти 9-ката/.

това на мен нищо не ми говори....дай някой графичен ориентир :) и кажете кога и сме там ;)

fnt
25-10-2008, 18:37
това на мен нищо не ми говори....дай някой графичен ориентир :) и кажете кога и сме там ;)

Питай AcOrP :baby:

acko88
27-10-2008, 20:58
Питай AcOrP :baby:

Куме ма ти ходиш ли на Булгарплода бре :) ние секи път сме там :plane:

acko88
27-10-2008, 21:00
:bounce8::bounce8::bounce8:
Може, ли така лекинко да ме подсетите преди следващото "парти", за да сложа едни стари 14-ки отзад и да дойда по терлици :mrgreen:

Венци докарай утре на срещата класиката и после направо на събирането на дрифт.бг да отидем с представител на алфите че тия бмв-та са

:bounce8::bounce8::bounce8:

Venci
29-10-2008, 13:31
Бях на работа :( снощи

zdravio
29-10-2008, 14:40
Мда и аз ги навестявам, често, често весело, най- ми пълни душата младежа с бялата 1500:kicking:

50 cent
31-10-2008, 01:00
някои да каже кога се сабирате точно /ден и час/ на Булгарплод да доида и аз със новото GTV

Absente_
31-10-2008, 19:09
вторник към 9 и половина

Absente_
04-11-2008, 19:37
айде неска да видим повече алфи на булгарплод-а :headbang:

Васил Петров
05-11-2008, 00:30
много алфи много нещо :big_love:

Furious 155
05-11-2008, 00:32
много алфи много нещо :big_love:

къде бе... ние с Мариян (двете 155-ци) и една 164-ка спряла далечко не видяхме... то и хората бързо си тръгнаха - много наличие на :busted_cop::busted_cop::busted_cop:

alexma3x
11-11-2008, 13:37
къде бе... ние с Мариян (двете 155-ци) и една 164-ка спряла далечко не видяхме... то и хората бързо си тръгнаха - много наличие на :busted_cop::busted_cop::busted_cop:


това е защото това си беше сбирка на БМВ
сега е сбирка на всякаква паплач и сган и естествено куките дигнаха мерника...

Докато си бяхме наши хора си дрифтехме необезпокоявани, че даже и куките ни се разваха, че не го правим по улиците

Сега всякаква сган иска да гледа шоу, "прави се на мъж" и сбирката се опорочи...

Stoyan Georgiev
11-11-2008, 15:38
това е защото това си беше сбирка на БМВ
сега е сбирка на всякаква паплач и сган и естествено куките дигнаха мерника...

Докато си бяхме наши хора си дрифтехме необезпокоявани, че даже и куките ни се разваха, че не го правим по улиците

Сега всякаква сган иска да гледа шоу, "прави се на мъж" и сбирката се опорочи...

шанс, бате, кво да правиш

Furious 155
11-11-2008, 15:45
това е защото това си беше сбирка на БМВ
сега е сбирка на всякаква паплач и сган и естествено куките дигнаха мерника...

Докато си бяхме наши хора си дрифтехме необезпокоявани, че даже и куките ни се разваха, че не го правим по улиците

Сега всякаква сган иска да гледа шоу, "прави се на мъж" и сбирката се опорочи...

незнам преди как е било - на мен миналия път ми беше първото ходене и аз видях бая сган там... за съжаление.

Васил Петров
12-11-2008, 19:04
това е защото това си беше сбирка на БМВ
сега е сбирка на всякаква паплач и сган и естествено куките дигнаха мерника...

Докато си бяхме наши хора си дрифтехме необезпокоявани, че даже и куките ни се разваха, че не го правим по улиците

Сега всякаква сган иска да гледа шоу, "прави се на мъж" и сбирката се опорочи...

кога почна да караш БМВ кога ти почерне гъза :furious: според мен това ти е най-тъпото изказване мислех те за по разумен човек ама уви явно ......... просто нямам думи

fnt
12-11-2008, 20:59
кога почна да караш БМВ кога ти почерне гъза :furious: според мен това ти е най-тъпото изказване мислех те за по разумен човек ама уви явно ......... просто нямам думи
Напоследък гледам някой като напише нещо веднага му се отговаря негативно :grandpa:

MUROMAN
12-11-2008, 21:21
там се е напълнило с цигани и сеирджии със семки в ръка.:pokey:

alexma3x
13-11-2008, 17:30
кога почна да караш БМВ кога ти почерне гъза :furious: според мен това ти е най-тъпото изказване мислех те за по разумен човек ама уви явно ......... просто нямам думи

чакай малко, какво не ти харесва в това да си имам собствено мнение /и не мисля само аз така/ за нещата

Да разумен човек съм и гъза ми почерня много много преди да карам БМВ. Кажи ми какво ти дава право да коментираш АЗ какъв съм след като основната идея е сганта, която се пренесе на чужда сбирка и провали първоначалната идея на тези сбирки

Преди всеки вторник правех шоу на приятели и се забавлявахме 1-2 часа, сега заради келешите дето искат дрифт шоу съм принуден да си стоя на бензиностнацията защото куките са завардили цяла Дружба.

"Най-обичам" коментари от НЕПОДГОТВЕНИ хора като теб, даващи крайно мнение за неща върху, които имат поглед отгоре отгоре или са подучули от някой...

Или проблема е че си от солидарен със сганта за която говоря и която се пренесе на нашата сбирка, може би затова показваш негативизъм.

На мен вече не ми пука, намерихме начин да правим това, което правихме преди без да се влачат орди с мангали и хора нямащи нищо общо с БМВ и дрифта - начини които никога нямат да бъдат обявени по никакъв начин за да остане духа на сбирката неопетнявам от хора, които няма какво да правят вторник вечер

Васил Петров
13-11-2008, 18:49
обидих се защото говориш за всички под един знаменател,че ние сме отишли 4 пъти да видим за какво става въпрос ,а секи казва че е готино а и аз примерно като съм отишъл колата ми е една от последните в колоната на паркираните коли.На мен ми харесва да гледам как се пързалят независимо какви марки автомобили секи иска да гледа нещо такова но че ходат мангали вече е друга тема на разговор.
Може моито изказване а нее било правилно но в този момент така реагирах.

Stoyan Georgiev
14-11-2008, 17:08
:big_whoops: бате досега не съм ходил на ваши сбирки, но обръщението към всички , които не карат кола със задно или баварец, а именно "СГАН" ме кара да не искам и да отида на някоя от срещите на сплотеното Ви елитарно общество :)

първо не познаваш 99% от хората, и звучи некултурно и изключително лошо да се обръщаш така, още повече , че не е това начина да привлечеш хора към вашата кауза - а именно да се забавлявате и да споделяте страстта си към този спорт :)

казвам го с най-добри чуства и вярвам, че ти като един интелигентен човек ще ме разбереш :)

alexma3x
15-11-2008, 05:10
:big_whoops: бате досега не съм ходил на ваши сбирки, но обръщението към всички , които не карат кола със задно или баварец, а именно "СГАН" ме кара да не искам и да отида на някоя от срещите на сплотеното Ви елитарно общество :)

първо не познаваш 99% от хората, и звучи некултурно и изключително лошо да се обръщаш така, още повече , че не е това начина да привлечеш хора към вашата кауза - а именно да се забавлявате и да споделяте страстта си към този спорт :)

казвам го с най-добри чуства и вярвам, че ти като един интелигентен човек ще ме разбереш :)

инелигентен съм, но не мога да те разбера
защо трябва "да се става на всяка матджа мерудия"
това си е беше БМВ сбирка по идея на няколко човека и никак няма за цел да привличаме и забавляме повече хора

след като не си ходил на "елитарни сбирки" моля да не коментираш какви хора се събират там и какви определения ще им давам - като видиш за какво става дума ти позволявам да дойдеш и да ми се извиниш лично, което знам отсега, че няма да направиш...

сган не съм наричал хората каращи различно от задно и БМВ - ти смяташ така защото четеш между редовете...

Аз карам също Алфа и за да видиш че не съм някакъв темерут, а човек на забавлението ще ти кажа един факт на БМВ сбирките ходя със суитчери на Алфа и Алфисти.гр, а на Алфа сбирките ходя БМВто си и на двете места хората се забавляват, но сганта на дружба е под всякаква критика и няма нищо общо с феновете на БМВ или друга марка

Absente_
15-11-2008, 13:18
аххаха защо спориш по няква загубена кауза а именно че на булгар плод се събира "сичкото христо ботев"
демек 90% цветнокожи :)

Ma7e4k0
15-11-2008, 14:46
инелигентен съм, но не мога да те разбера
защо трябва "да се става на всяка матджа мерудия"
това си е беше БМВ сбирка по идея на няколко човека и никак няма за цел да привличаме и забавляме повече хора

след като не си ходил на "елитарни сбирки" моля да не коментираш какви хора се събират там и какви определения ще им давам - като видиш за какво става дума ти позволявам да дойдеш и да ми се извиниш лично, което знам отсега, че няма да направиш...

сган не съм наричал хората каращи различно от задно и БМВ - ти смяташ така защото четеш между редовете...

Аз карам също Алфа и за да видиш че не съм някакъв темерут, а човек на забавлението ще ти кажа един факт на БМВ сбирките ходя със суитчери на Алфа и Алфисти.гр, а на Алфа сбирките ходя БМВто си и на двете места хората се забавляват, но сганта на дружба е под всякаква критика и няма нищо общо с феновете на БМВ или друга марка

Малко офф ама ми стана много интересно...каква алфа караш? :super:

alexma3x
17-11-2008, 12:37
Малко офф ама ми стана много интересно...каква алфа караш? :super:

164 2.0TS

Гаспод
18-11-2008, 22:53
Доволно шоу тая вечер
Малко дрифт, няколко гонки, един сблъсък и накрая всички под строй за проверка на документите :P