PDA

View Full Version : Предложение за нов раздел



Aquila
14-11-2005, 22:44
Здравейте колеги,
Немога да кажа,че съм от първите тук,но определено познавам сайта от времето когато имаше по няколко мнения на седмица. С нарастването на броя на потребителите темите стават все повече ,а от там и нуждата те да се слагат в определените за целта подфоруми.
В момента много статии извадени от пресата се пускат навсякъде из форума, най-вече в "Алфа Ромео" и " Общи приказки", за това предлагам да се създаде нов подфорум,в който да се слагат само неща от пресата свързани с марката. Целта ще е не само да се внесе малко повече ред ,но според мен ще придаде и по-професионален вид на целия форум на клуба. В този форум "Преса" ще можем да сложим пълната история на Алфа Ромео ( работя върху превода и се надявам да е готов до месец - два ) ,плюс всичко ,което го има вече , плюс нови статии с течение на времето. В началото е вярно,че ще е малко празен и да не кажа скучен за хората,които четат редовно форума,защото също така предлагам да е лишен от коментари, но след години може да стане като истинска енциклопедия . Представете си тогава колко ще е интересно за тези, които тепърва откриват Алфа Ромео.
чакам с нетърпение коментари и се надявам предложението ми да бъде yдобрено

KGB
15-11-2005, 03:20
Голямо ЗА

Kostadin
15-11-2005, 08:21
аз също подкрепям :wink:

BatVas
15-11-2005, 09:37
И аз съм "ЗА" да има раздел със статиите, но преди да се сложат в този раздел все пак трябва да се сложат някъде където може да се обсъждат. Много добре знаете, че не винаги сме съгласни с написаното в дадена статия и ни се иска да го обсъдим. То статиите може да се качват и на сайта(ама там не знам - не разбирам)

gigi
15-11-2005, 11:27
Аз също смятам че предложението е много добро, и че трябва да се постараем да стане енциклопедия а не да я у..реме

kekc
15-11-2005, 13:08
Идеята си струва, но според мен не трябва да е раздел във форума, а раздел в сайта. Все пак идеята на форума е да има коментари, разисквания и т.н., а пък като се наговорим :wink: , някой да слага статиийката в сайта.
Демек БатВас рулз

търтей
15-11-2005, 13:12
трябва да е рраздел в сайта

то тва е решено
само чекаме цмс-то
ТА КО СТАНА? М? :Tease:

poznai
15-11-2005, 17:54
само чекаме цмс-то
ТА КО СТАНА? М? :Tease: То тази система трябва да е обвързана с базата на форума, та коя CMS система сте избрали? Най-масово срещаните такива, да не кажа боклуци са php nuke, дано само не е такова, че ше ни убият от хакове ако някой ни има зъб :twisted:

Не съм пробвал, но поне на външен вид SUBDREAMER е добро, а и е ново. Само където не е free, но пък си има лекарство за всичко. Поддържа си повечето всеизвестни форуми, включително и този phpBB.
http://www.subdreamer.com/ Барабар с templates, mods..., но все пак трябва да се угоди и на човека, който ще го прави, може да каже че няма бъдеще в това и ...
Mambo-то също не е лошо, на много места го ползват.., ама само дано не е phpnuke-a :x Аз съм минал през него, сложих го понеже много се спряга и си виках че е върха на сладоледа. Но като взех да забивам на разни места и помолих за помощ разни програмисти.., те ръце вдигнаха от начина на написване на тази CMS система.

Прайте, ний ше тестваме :>