PDA

View Full Version : алфа печели рали "виж ме"



търтей
15-11-2005, 13:19
Носител на купата на рали “Виж ме“ е Димитър Тенев, който пилотираше “Алфа Ромео“ 145 с навигатор певицата Кристина Димитрова.

майка и син:
http://turtey.alfaromeo-bg.com/pics/kd+s.jpg


"Виж ме” се провежда в рамките на акция “Светлина” на КАТ. В надпреварата се включиха известни общественици, артисти и певци, които шофираха в 22 екипажа. Целта бе те да дадат личен пример в пътното движение като стриктни шофьори, спазващи закона и правилника за движение по пътищата.

В ралито участваха фолкпевецът Илия Луков, тв водещата Диана Любенова, Йордан Георгиев (Данчо “стълбицата”) с навигатор Теодор Георгиев, Диян Мачев, актьор (Дидо от “Семейни войни “), актрисата Деси Тенекеджиева, Силвия от “Биг Брадър”, специален екипаж на СЕМ с пилот Юлиана Тончева и други известни личности.
Организатор на състезанието е предаването “Хора, пътища, автомобили” по Дарик Радио, а подизпълнители са консултантска къща “ВИА Кънсалтинг” и агенция “Тенев”.

kekc
15-11-2005, 13:24
Тоз агент ми е съсед! Гледах го че е с 145-ца и мислих да му кажа за клуба, ама не съм го засичал пеша :)

Kostadin
15-11-2005, 13:28
Тоз агент ми е съсед! Гледах го че е с 145-ца и мислих да му кажа за клуба, ама не съм го засичал пеша :)
ми спри го в движение де :lol:
аз тука в Пазарджик така правя, даже и вчера преследвах един съфорумник със 156, та да се запознаем лично и така :wink:

ivo1970
12-12-2005, 22:07
за такава alfa мечтая.

valjo
12-12-2005, 22:09
за такава alfa мечтая.
с навигатор Кристина Димитрова ли ;))