PDA

View Full Version : MADBOY



madboy
21-10-2008, 01:49
Господа много ви моля да ИЗТТРИЕТЕ всички теми и др .на ИНДИВИДА :madboy .ВЪПРЕКИ ОГРОМНИТЕ УСИЛИЯ КОИТО ПОЛОЖИХ И СТАРАНИЕТО С КОЕТО УЧАСТВАХ В ВАШИЯТ ФОРУМ И КЛУБ, ВСИЧКИТЕ МОИ КЛИЕНТИ НА КОИТО НЕПРЕСТАННО ПРЕПОРЪЧВАХ НАШИЯТ КЛУБ - АЛФА РОМЕО -ТУКА ГОСПОДА СЛЕДВАТ САМО ИНТРИГИ И БОРБА ЗА КЛИЕНТИ ,УНИЩОЖАВАТЕ ВСИЧКО ИСТИНСКО и УНИКАЛНО ,и............. ИСТИНСКИТЕ АЛФА РОМЕО СА НА СВЕТЛИННИ ГОДИНИ ОТ ВАЗ ,МНОГО ВИ МОЛЯ ОСВОБОДЕТЕ пРостРанството от НЕЧИСТИ ЗАМИСЛИ ,НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ И БИЗНЕС В ТОЗИ ГАДЕН СВЯТ , МОЛЯ ОСТАВЕТЕ ПРИСТРАСТНИТЕ АЛФИСТИ ДА ДИШАТ!!!!

hsr
21-10-2008, 10:33
Така е за съжаление. Вече всичко е бизнес и интереси.
Знаещите и можещите отдавна спряха да помагат със съвети.
Казват ти "ела в сервиза и ще ти помогнем", а това не винаги е наложително.
Хората от форума вече не са колеги, а клиенти.

code
21-10-2008, 12:18
Какво стана я кажете сега, че code не можа да разкодира! Кой ще бием?

Speeder
21-10-2008, 21:17
Жалка история....
Моля те колега недей изтрива всичко, което си написал.
Има толкова интересна и ЦЕННА информация!!! Сигурен съм, че на хората ще им е интересно да отворят и я прочетат след време. А и форума е на всички (поне така си мисля). Всички му се радват баси.

Лошото е, че на комерсиалните задници никога няма да им дойде акъла .....

:no:

Pepo
21-10-2008, 22:20
Така е за съжаление. Вече всичко е бизнес и интереси.
Знаещите и можещите отдавна спряха да помагат със съвети.
Казват ти "ела в сервиза и ще ти помогнем", а това не винаги е наложително.
Хората от форума вече не са колеги, а клиенти.
Напълно съм съгласен. Да не говорим, че понякога се оказва, че същите хора, които ти казват "ела в сервиза и ще ти помогнем" се оказват такива киселаци, че после съжаляваш за изгубеното си време и нерви. Аз научих много неща от този форум, наистина полезни неща, които ми помогнаха в един или друг момент. Има хора, които знаят какво правят и пишат, но за съжаление са малцинство. Напоследък се случва да чета такива глупави изказвания и мнения от псевдо-разбирачи, че се чудя да се смея или да плача. Не зная защо не се трият абсурдните съвети, които хора абсолютно неграмотни от техническа гледна точка пишат - ако човек им се доверява, много успешно и за кратко време може да си скапе колата. Да не говорим че се е задръстило от безсмислени теми, които някой пуснал ей така - от скука. Нещата, които колегата madboy е писал, не бива да се трият - наистина има интересна информация. За всички нас би било добре ако модераторите помислят върху това - ако ще се трие, да се трие всичкия спам, както и некомпетентните и подвеждащи постове.

PEPI-2ALFA
22-10-2008, 13:41
... Не зная защо не се трият абсурдните съвети, които хора абсолютно неграмотни от техническа гледна точка пишат - ако човек им се доверява, много успешно и за кратко време може да си скапе колата.
...За всички нас би било добре ако модераторите помислят върху това - ако ще се трие, да се трие всичкия спам, както и некомпетентните и подвеждащи постове.
По тая причина в "Технически справочник" мненията се публикуват след ..."одобряване" от модератор. За другите раздели предполагам е по-трудно, още повече , че някои хора ще го приемат за цензура - пример - "при мен така се оправи проблема , ти ще ми кажеш ,че не е правилно":nono:
П.П. Голямата риба (май) беше призовал за самоконтрол при даване на техн. съвети и сигурно някои го правят , но не всички.

WhitePower
22-10-2008, 14:31
нема се плашите , наи много да сатне като фиат форума

chico
22-10-2008, 15:04
По-точно надали мога да го формулирам:

Така е за съжаление. Вече всичко е бизнес и интереси.
Знаещите и можещите отдавна спряха да помагат със съвети.
Казват ти "ела в сервиза и ще ти помогнем", а това не винаги е наложително.
Хората от форума вече не са колеги, а клиенти.

Ше требе да черпя колегата hsr за плагиятството :)

Ma7e4k0
22-10-2008, 22:48
Ако изтрият твоите теми, темите на Венци и то няма да има никъв смисъл в тоя форум...вие не разбрахте ли че свестни хора освен в Класическият раздел другаде трудно ама дооооста трудно се намират.... :brickwall: :big_money: :big_money:

Iltcho
29-10-2008, 20:54
Искренно съжалявам, че "трансаксиалния болен мозък" вече няма да пише. В началото тръгнахме на ръб с Краси. С течение на времето осъзнах, че е супер точен човек.

Краси, ако четеш тези редове, пусни ми телефона си на лично. Искам да се договорим кога да дойда да си бъбрим цял ден и да си спазаря цени за някои части за 155-ца.