PDA

View Full Version : Резервни части



didod
29-10-2008, 12:26
Никой ли не пазарува от Ауто Италия?

Аз пък за проба си поръчах капачка за масло (за двигателя) и гумичка за нея. Мина един месец, проверих дали са дошли и се оказа, че станало объркване в поръчките и гумичката дошла, но капачката най- рано декември :) щяла да бъде доставена. И така... чакам си. Пусти мой късмет, все на мен се случва да се объркат нещата.

virusalfa
04-11-2008, 09:56
Никой ли не пазарува от Ауто Италия?

Аз пък за проба си поръчах капачка за масло (за двигателя) и гумичка за нея. Мина един месец, проверих дали са дошли и се оказа, че станало объркване в поръчките и гумичката дошла, но капачката най- рано декември :) щяла да бъде доставена. И така... чакам си. Пусти мой късмет, все на мен се случва да се объркат нещата.
Купи си жигулова капачка и перкай:mobile:

didod
04-11-2008, 10:12
Тя не тече или нещо подобно. Използвам я да проверя колко бързо се оправят с доставките. И разбрах... горе- долу. :shutup:

Поръчах си и маслен сепаратор. Този път доставката беше в срок- за 12 календарни дни. Предстоят и други неща после. :)

KOBAKA
06-02-2009, 13:29
момчета закасал сам го здравата, реших да ремонтирам окачването а то излезе маика си и баща си направо, 1000 лв. ми искат за части. Кажете ако имате представа от каде мога да намеря по-евтини, качествени части?????????
:big_heat:

VLADius
06-05-2009, 18:20
момчета закасал сам го здравата, реших да ремонтирам окачването а то излезе маика си и баща си направо, 1000 лв. ми искат за части. Кажете ако имате представа от каде мога да намеря по-евтини, качествени части?????????
:big_heat:

Вече сигур си си намерил , ма не е зле в такива случаи да се знае и колата, а.

VLADius
06-05-2009, 18:21
Никой ли не пазарува от Ауто Италия?

Аз пък за проба си поръчах капачка за масло (за двигателя) и гумичка за нея. Мина един месец, проверих дали са дошли и се оказа, че станало объркване в поръчките и гумичката дошла, но капачката най- рано декември :) щяла да бъде доставена. И така... чакам си. Пусти мой късмет, все на мен се случва да се объркат нещата.

То малко станало като "Синджиро си иде, козата я нема"
Е колко ти поискаха, ако не е търговска тайна.

didod
06-05-2009, 20:08
Виж сектор 'Ремонти по 164'. Там съм писал всичко на 1-ва страница.

VLADius
07-05-2009, 01:33
Ба мамата. Мноо бе.

mochko1
07-05-2009, 02:08
Ейй тя тас Италия да не е на Луната ,че толкос време една капачка не могат да домъкнат :shock:

миро
23-01-2010, 22:26
Аз мисля да си поръчам разни неща, но ме притeснява доставката... да не се окаже, че ще дойдат след 2 месеца :calc:
Само за инфо, в Порше БГ доставката е 5 работни дни :)

vladeto_
25-04-2012, 15:50
отстъпка никои ли не ползва?