PDA

View Full Version : Fiat Punto 1.3 multijet - 2005 г. - разход?



vembi
31-10-2008, 10:33
Здравейте - искам да си купя Fiat Punto 1.3 multijet - 2005 г. и много ме интересума какъв разход дава на градско

благодаря ви предварително за отговорите

LEVSKI
31-10-2008, 11:54
Здравейте - искам да си купя Fiat Punto 1.3 multijet - 2005 г. и много ме интересума какъв разход дава на градско

благодаря ви предварително за отговорите
Колега добър избор си направил. Малко каталожна информация за въпросния модел на Фиат може да намериш тук: http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/26581.html
Но все пак знаеш че между градско и софийско има голяма разлика, но тъй като винаги каталожната информация е с презастраховане, не вярвам да има голяма разлика от написаното и действителното.

vembi
31-10-2008, 12:17
БЛАГОДАРЯ ТИ - ЩЕ ГО РАЗГЛЕДАМ ХУБАВО

А ТИ ПОЛЗВАШ ЛИ ГО - ДОВОЛЕН ЛИ СИ?

П.П. ГОСПОЖИЦА СЪМ

LEVSKI
31-10-2008, 12:28
БЛАГОДАРЯ ТИ - ЩЕ ГО РАЗГЛЕДАМ ХУБАВО
Колкото повече информация разгледаш предварително, толкова повече са шансовете да останеш доволна след покупката.


А ТИ ПОЛЗВАШ ЛИ ГО - ДОВОЛЕН ЛИ СИ?
Аз лично не, слабичък ми е този мотор, а и по принцип не смятам, че има дизел който да издържи в ръцете ми. Иначе имам познати с такива коли. Както всяка италиянка, е със впечатляваш дизайн и комфорт. Разхода е изключително нисък и дори може да се возиш на воля ей така, само заради идеята. Намират се дребни забележки относно сглобките и други козметични довършителни работи още в завода. Ще ти препоръчам синия цвят, изключително добре стой на колата.


П.П. ГОСПОЖИЦА СЪМ
Ако не се лъжа израза колега се използва и в мъжки и в женски род, но забележката е правилна

vembi
31-10-2008, 14:02
Колкото повече информация разгледаш предварително, толкова повече са шансовете да останеш доволна след покупката.


Аз лично не, слабичък ми е този мотор, а и по принцип не смятам, че има дизел който да издържи в ръцете ми. Иначе имам познати с такива коли. Както всяка италиянка, е със впечатляваш дизайн и комфорт. Разхода е изключително нисък и дори може да се возиш на воля ей така, само заради идеята. Намират се дребни забележки относно сглобките и други козметични довършителни работи още в завода. Ще ти препоръчам синия цвят, изключително добре стой на колата.


Ако не се лъжа израза колега се използва и в мъжки и в женски род, но забележката е правилна

БЛАГОДАРЯ ТИ - СТРАХОТЕН СИ НАИСТИНА

АЗ ЛИЧНО ИСКАМ ДА СИ ВЗЕМА В БЯЛО - ОБОЖАВАМ БЕЛИТЕ КОЛИ - ВСИЧКИТЕ КОЛИ ДО СЕГА СА МИ БИЛИ БЕЛИ - МНОГО ГОТИНО ИЗГЛЕЖДАТ - НЯКАКСИ ПО-ОБЕМНИ ИЗГЛЕЖДАТ - А И С ЧЕРНИ ЛЕТИ ДЖАНТИ СТАВА УНИКАЛНО НАПРАВО:balloon:

LEVSKI
31-10-2008, 14:38
Аз също искам да ти благодаря за добрите думи. В крайна сметка за това са форумите. Защо да не минем по вече отъпканите пътеки, вместо да се пребиваме в камъните. Бялото като цвят винаги си е било класика, незнам за черни джанти, но лично на мен ми харесва в комбинация с някакви никелирани лъскави.

vembi
31-10-2008, 17:17
МАЙ НЕЩО НЕ СЪМ ОПИСАЛА ПРАВИЛНО - НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ГРАНДЕ ПУНТО, А ЗА ПРЕДНИЯ МОДЕЛ - ОТ 2005 Г. - В ЗАДНАТА ЧАСТ Е ИДЕНТИЧЕН СЪС СВОЯ ПРЕДШЕСТВЕНИК, ОБАЧЕ ОТПРЕД Е С ГОЛЕМИ ФЕРОВЕ

LEVSKI
31-10-2008, 17:30
МАЙ НЕЩО НЕ СЪМ ОПИСАЛА ПРАВИЛНО - НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ГРАНДЕ ПУНТО, А ЗА ПРЕДНИЯ МОДЕЛ - ОТ 2005 Г. - В ЗАДНАТА ЧАСТ Е ИДЕНТИЧЕН СЪС СВОЯ ПРЕДШЕСТВЕНИК, ОБАЧЕ ОТПРЕД Е С ГОЛЕМИ ФЕРОВЕ
Ти много добре си си го казала, но явно аз съм решил че съм голям разбирач. Ето това е информацията за харесаната от теб кола: http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2993.html
Мисля че двигателите са сходни, и почти няма разлика, дори на обикновения мултиджет разхода е по нисък. Съжалявам за неточноста която съм допуснал, ще се реванширам с отговор на други твой въпроси. :)

vembi
31-10-2008, 21:57
еййй ама ти си страхотен - много ти благодаря - опредеено от трите вида коли, на които се бях спряла тази най-много ми допада и като визия и като разход
само се чудя дали 1.3 не е много слаб мотор - ти какво мислиш?

LEVSKI
31-10-2008, 22:52
еййй ама ти си страхотен - много ти благодаря - опредеено от трите вида коли, на които се бях спряла тази най-много ми допада и като визия и като разход
само се чудя дали 1.3 не е много слаб мотор - ти какво мислиш?
Това че е слаб, не значи че не е пъргав, за градски условия е перфектен, освен ако не си рейсър. Няма база за сравнение между тази кола и останалите, които си харесала, поне на мен 147-цата ми е грозна отзад много. Няма да съжаляваш ако се спреш на Пунтака.

Gh0stRider
01-11-2008, 11:00
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.euromaxcars.com/images/Fiat%2520Punto%25202004_0728Image0002.JPG&imgrefurl=http://fiat-bg.org/forum/viewtopic.php%3Ft%3D24801&h=480&w=640&sz=153&hl=bg&start=13&um=1&usg=__4T7-Q128sOFT04P2OspdLKQqKqk=&tbnid=UhLlmTn4G66U3M:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dfiat%2Bpunto%2B%2BIII%26um%3D1%26hl%3 Dbg%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26hs%3DwVC%26sa%3DN ето още малко инфо за модела

vembi
01-11-2008, 12:06
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЗА ВСИЧКАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО МИ ПРЕДОСТАВИХТЕ - ОПРЕДЕЛЕНО РЕШИХ ПУНТОТО ДА Е МОЯТА КОЛА - СТРАХОТНИ СТЕ :kiss:

1115
01-11-2008, 18:47
Колежке,
само ще помоля да пишеш с нормални букви.
В интернет пространството, писането с главни букви е приетo да е еквивалент на крещене.
Освен това е заложено и в правилата на форума, с които всеки се е съгласил при регистрацията.


1.5 Да не пише за по-голяма убедителност постове само с главни букви, което според “нетикета” се счита за “викане”. Такива постове ще бъдат редактирани или отстранявани, особено в случаите на системно нарушение или нарушение на повече от едно правила на форума. Допуска се смислов акцент на определени части от текст под формата на думи с големи букви или bold шрифт.

vembi
03-11-2008, 09:07
моля да ме извине - няма да се повтори

vsd
26-11-2008, 10:28
Колежке, намери няколко човека с такова пунто преди да си купиш, да не се окаже че реално гори 7 л/100, че ще псуваш марката после.