PDA

View Full Version : Въпросче за 33-ка...



Petrakis
21-11-2005, 20:26
На скоро си купих Алфа Ромео 33 1.7 и.е. 94год. и още когато я купих забелязах че на таблото свети лампичката която мисля че е за "а - бе - еса" защото е изобразена кола която се похлъзва.....питах човека от който купих колата,веднага като видях че сжети го попитах и той ми каза че понеже предните гуми са различен размер от задните и за това светела лампата щот давало грешка в компютъра.......но вчера си купих 4 чисто нови гуми(еднакъв размер :) ) и очаквах лампичката да не светне след като тръгна.....но уви тя свети....моля ви се ако на някои му се е случвало така...моля да помогне....и дали ще може аз да си го поправя или евентуално колко пари ще ми излезе да се оправи.....благодаря ви предварително :)

рали
22-11-2005, 21:25
най вероятно прекъснат кабел на датчика тестер за ABS има под моста на 4ти км. диагностиката е 25лв. и тогава разбираш къде е проблема режеш прекъснатото и решаваш проблема най често се получава при връзката до гумата

Petrakis
23-11-2005, 14:53
О.К. ...... мерси много...Бобо ми предложи да отида в вантотрейд там имало няква джаджа забравих как се казваше :) и щели да ми кажат от какво е....но ще го питам колко пари ще ми вземат и ако е по скъпо в което съм почти сигурен ще отида на 4-ти километър.....как се казваше сервиза там....Ауто Италия ли беше ??

valjo
23-11-2005, 14:57
О.К. ...... мерси много...Бобо ми предложи да отида в вантотрейд там имало няква джаджа забравих как се казваше :) и щели да ми кажат от какво е....но ще го питам колко пари ще ми вземат и ако е по скъпо в което съм почти сигурен ще отида на 4-ти километър.....как се казваше сервиза там....Ауто Италия ли беше ??

тва на 4ти км се казва "италсервиз" и са на един собственик с Вантотрейд ;) такаачееееееее - бегане нема;)

а Ауто Италия сигурно няма да искат да се занимават с 33ки изобшо ...

Petrakis
23-11-2005, 15:06
тва на 4ти км се казва "италсервиз"

Да де бях забравил как се казва.. :) еми значи в единия от двата ще отида...щом цените са едни и същи.....мерси много момчета :D