PDA

View Full Version : По-подреден сайт!



trotonetka
08-11-2008, 21:08
Колеги, някои от вас се държат леко грубо към новодошли във форума. Често отговорът на въпроси е "Има много написано по темата, намери си го!". Да, ако се търси много може и да се намери. Аз обаче в цялото интернет пространство намирам мигновено информация, която за да намеря в този сайт трябва да ровя с часове. Та мисълта ми е сътворили сте много гигабайти плява и малко мегабайти полезна информация. Трябва да поработите върху КПД-то!

trustworthy
08-11-2008, 21:19
Проблемът е повече в търсачката на форума ;)

pent
08-11-2008, 23:24
ако нацелиш правилните ключови думи резултата идва лесно :) ама иначе наистина си е изпитание :)))) нерви трябва, нерви :)

Pepo
09-11-2008, 11:17
Колеги, някои от вас се държат леко грубо към новодошли във форума. Често отговорът на въпроси е "Има много написано по темата, намери си го!". Да, ако се търси много може и да се намери. Аз обаче в цялото интернет пространство намирам мигновено информация, която за да намеря в този сайт трябва да ровя с часове. Та мисълта ми е сътворили сте много гигабайти плява и малко мегабайти полезна информация. Трябва да поработите върху КПД-то!
И ти реши да добавиш още малко към плявата или какво?

didiod
10-11-2008, 11:10
много си прав колега аз много се мъчих да се преборя с това отношение ама не бива някой надувалки не се промениха :knock: :indian:

crocodil
10-11-2008, 11:18
Прави са донякъде.
Но е по-добре, ако просто някой добър колега постне линка към старата тема, която новия потребител не може да намери.

Аз лично понякога ползвам гугъл за да намеря търсената от мен тема в този форум.