PDA

View Full Version : Питате за истинския форум?



annonymous
14-11-2008, 00:21
Ето ви истинския форум: http://italauto-bg.net

PEPI-2ALFA
14-11-2008, 01:38
Не цикли като другите, не забива...

Дори не се отваря :Lkingsmiley:

Trojaneca
14-11-2008, 01:41
Я пак провери? :doctor:

ЕДИТ: Колегата по-горе не е искал да създаде каквато и да е предпоставка за междуфорумни конфронтации. Нямаме нищо против fiat-bg.org. Относно fiat-bg.com - мисля че на повечето от вас ви е ясна причината, поради която се появи нашия форум...За тези, които не знаят - администратора на fiat-bg.com е човекът, "виновен" за това нещо.

doberman
14-11-2008, 01:56
Николофф шо си тръгнал да ми рекламираш фиатски форум у алфа форума бе?
Време модератор да се намеси шото има явна реклама тука.Да не го закасахте за потребители та през 2 дена пускате тема за тоя измисленярски форум дето пишат две каки и 3 маленки деца.На шо могат да ме научат тия бе?Фанете си отворете mirc канал и там серете на воля................................
Орг и цом тръгнали да борат, ц ц ц ц ц ц ц ц

Trojaneca
14-11-2008, 02:01
@doberman, колега, дайте по-спокойно с изводите. С гордост мога да твърдя, че до сега не е имало човек, който да е пуснал тема с технически проблем в нашия форум и да не му е било отговорено подобаващо.

А за срането на воля - живот и здраве, ще видите снимковия материал от националната среща на този форум, в който според вас пишат 4-5 потребителя:-D

doberman
14-11-2008, 02:13
Абе шо ми пука шо праете бе,ако искате и манифестация пред ндк организраите
Е са гледах ..........днеска от 2 страници с теми нема една свестна дет да сте написали
Отговарали били.................... шо ви разбират главите на вас от ланча или алфа като сте фиатски форум бе?

кажи как да си ремонтирам вариатора на 147цата като сте много начетени?

Pagemakerboy
14-11-2008, 02:19
.
Орг и цом тръгнали да борат, ц ц ц ц ц ц ц ц


.цом се пребори сам, за съжаление.
Моля админите да изтрият излишната тема, която носи само глупави конфронтации между хора, които нямат лични търкания.

doberman
14-11-2008, 02:31
да,аре мааанете се,усети ли че стаате смешни вече?
У Алфа форума седнали да си праат реклама...........
Оше малко ше се изцепехте че и тоя форум ше биете

............смешки :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Pagemakerboy
14-11-2008, 02:32
Никой не е тръгнал да си прави реклама. Не ми се иска да ти слизам на нивото.

Trojaneca
14-11-2008, 02:35
да,аре мааанете се,усети ли че стаате смешни вече?
У Алфа форума седнали да си праат реклама...........
Оше малко ше се изцепехте че и тоя форум ше биете

............смешки :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Колега, не ни е целта да бием който и да е форум по каквото и да е.

PS: Като ти чета начинът на изказване, стигам до мнението, че много хора те бият по интелект...нищо лично.

doberman
14-11-2008, 02:35
как не праете реклама като вече втора седмица ми писна да ви чета темите у раздела бе
и тоа николофф шо ми се е скрил с анонимен ник и пуска теми

нивото ми .......... аз иам 147ца 2006 година, ти шо имаш? типо или регата?

Trojaneca
14-11-2008, 02:37
нивото ми .......... аз иам 147ца 2006 година, ти шо имаш? типо или регата?

Аз каквото имам, си го имам. Няма нужда да го анонсирам по форумите.

Trojaneca
14-11-2008, 03:01
Колеги, уполномощен съм от името на модераторския екип на italauto-bg.net, да ви поднеса искрени уверения, че конфликтният пост е пуснат без наше знание, още по-малко съгласие, за което съжаляваме. Не желаем с никой и по никакви причини да влизаме в конфронтация. Надяваме се да бъдем правилно разбрани. Успех на форума.

doberman
14-11-2008, 03:37
Пич оди си легай станахте за смех вече
кво ми се държите качели сте бивши членове на партията
...............аре стига толко,жалка история :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
Хората си знааат къде да си търсат форум на фиат ланча или алфа,аре бегайте си движете там бъркоча

темата е за триене по сички параграфи,некой хора си плащат за реклама,а вашта стана....................явна е меко казано

Pagemakerboy
14-11-2008, 04:06
Не исках повече да вземам позиция, Григор да ме извини, защото той е голям пич!

Doberman или там къв си, що като си такъв Алфист с кола 2006 година ПЕТ ОТ ШЕСТТЕ ТИ ПОСТА ПО ПРИНЦИП са в тоя раздел??!?!?!? Да не си някой скрит ком-аджия, примерно MSI?>Къв алфист си ти? На калинка ли? От малко ли форума те изгониха?

А, смешко!?>!?!? Аман от демагози!!!

pr_00f
14-11-2008, 10:57
Доста хора са за наказания като гледам в тази тема.
За момента ще се въздържа и само ще я заключа и ще помоля пишещите в нея да спазват добрият тон на форума. При неспазване на молбата ми ще маркирам всички предупреждения от самото начало което ще доведе до банове.

Поздрави - И умната , пък може и русата.