PDA

View Full Version : Заключване на теми в Купува/Продава



ShoxXx
24-11-2005, 16:20
Аз като модератор се чудя защо е необходимо да се заключват темите след като нещо е купено или продадено?
В темите, в които например пише: Продавам спойлер...Отговор: За ква кола е? Отговор2: Продаден! според мен няма смисъл да се закючват, ами направо да се трият.
Теми като: Продавам Алфа 155 2.0 и има отговори, в които се коментира колко горе долу вървят цените на подоба кола, какви забележки има след като свърши обявата според мен е по-удачно да си остават отключени, за да може да се допълни нещо я от нов собственик, я някакъв друг коментар...нещо такова ми се върти в главата.
Вии ко ши каити?

Lucky
24-11-2005, 16:29
Аз само да те допълня може и темите по стари от 30 дни примерно да
се трият автоматично.
Ако го има сори може да не съм догледал

kekc
24-11-2005, 16:51
Е що да се трият? Пречат ли на някой?
Нека си седят за изтория да си има.
А ако седят отключени има опастност някой малоумник да почне да пише по теми отпреди 1-2 години. А ако новия собственик иска да пише, нека да си прави цитати и така...

Тъй си мисля аз.

valjo
24-11-2005, 17:26
дабе и аз мисля че за история трябва да си стоят
а закл. е точно за това, за да не почне да пише некой по зверски стари теми ....

Mury
25-11-2005, 10:07
Аз като модератор се чудя защо е необходимо да се заключват темите след като нещо е купено или продадено?
В темите, в които например пише: Продавам спойлер...Отговор: За ква кола е? Отговор2: Продаден! според мен няма смисъл да се закючват, ами направо да се трият.
Теми като: Продавам Алфа 155 2.0 и има отговори, в които се коментира колко горе долу вървят цените на подоба кола, какви забележки има след като свърши обявата според мен е по-удачно да си остават отключени, за да може да се допълни нещо я от нов собственик, я някакъв друг коментар...нещо такова ми се върти в главата.
Вии ко ши каити?Еееееееееее за първи път да предложиш нещо умно а :th_up: :roll2: :roll2: