PDA

View Full Version : Новата ми придобивка



fein86
10-01-2009, 11:57
Сигурно ще ме плювате, ама вижте все пак с какво се сдобих покрай коледните празници :wub:

barash
10-01-2009, 12:27
Със здраве да си я караш,пожелавам ти я истинска някой ден?

EMo0o
10-01-2009, 12:34
Супер е :) аз пък си взех брера :upsidedwnsmiley:

pacho_kardana
10-01-2009, 12:41
Честито!Тая година такава другата година истинска 2.4ЖТД 210к.с. ...:clap::bouncing_smiley:

EMo0o
10-01-2009, 12:48
Честито!Тая година такава другата година истинска 2.4ЖТД 210к.с. ...:clap::bouncing_smiley:

2.4 JTDm 209 коня:upsidedwnsmiley::bouncing_smiley:

pacho_kardana
10-01-2009, 12:50
2.4 JTDm 209 коня:upsidedwnsmiley::bouncing_smiley:

Е да де същото имах предвид.... 8-)

fein86
10-01-2009, 13:01
Честито!Тая година такава другата година истинска 2.4ЖТД 210к.с. ...:clap::bouncing_smiley:


Чул ви господ колеги и аз мисля че много ще ми отива една такава истинска :wub:(ама да не е SW), не съм любител на комби вариантите било то и спорт вагон!!!

pacho_kardana
10-01-2009, 13:04
Чул ви господ колеги и аз мисля че много ще ми отива една такава истинска :wub:(ама да не е SW), не съм любител на комби вариантите било то и спорт вагон!!!

Да де да не е SW ама да е q4 8-) ,но трябва да отбележа че и комби версията е най-хубавото комби! (споед мен)... :clap:

Garvansky
10-01-2009, 13:07
Колега, да знаеш че няма нищо по-хубаво от 159 Ti Sportwagon, толкова е красива, че направо ми се плаче. :heavy_cry: :big_whoops:

dilian alfa gtv
10-01-2009, 13:28
Колега, да знаеш че няма нищо по-хубаво от 159 Ti Sportwagon, толкова е красива, че направо ми се плаче. :heavy_cry: :big_whoops:
Eдин най накрая да спомене за точно този модел...!?страшна е и задължително черна.!

fein86
10-01-2009, 15:02
Колега, да знаеш че няма нищо по-хубаво от 159 Ti Sportwagon, толкова е красива, че направо ми се плаче. :heavy_cry: :big_whoops:

Абе аз съм напълно съгласен, че е много красив автомобил, просто ми е голяма SW, аз обичам автомобили тип - мойта от аватара, ето тя ми беше постижението и вкуса ми е такъв, та ми се ще следващата да ми е http://vbox7.com/play:0ef50703 такава :-P ама дано да стане някой ден!!!

DarkKnight
10-01-2009, 17:25
Абе аз съм напълно съгласен, че е много красив автомобил, просто ми е голяма SW, аз обичам автомобили тип - мойта от аватара, ето тя ми беше постижението и вкуса ми е такъв, та ми се ще следващата да ми е http://vbox7.com/play:0ef50703 такава :-P ама дано да стане някой ден!!!
:wow:
Пожелавам ти я колега във вариант 1:1 :)

kolov
10-01-2009, 17:52
Хе хе хе .. да ти е честита! На мен като ми я подариха /моята е червена/ ми пожелаха да си я поливам и гледам за да порасне!

fein86
10-01-2009, 17:57
Хе хе хе .. да ти е честита! На мен като ми я подариха /моята е червена/ ми пожелаха да си я поливам и гледам за да порасне!

:wow: И аз ще пробвам с мойта, ако стане ще пиша :bouncing_smiley: и обещавам да повозя всички желаещи от форума:-P

pacho_kardana
11-01-2009, 19:02
Абе аз съм напълно съгласен, че е много красив автомобил, просто ми е голяма SW, аз обичам автомобили тип - мойта от аватара, ето тя ми беше постижението и вкуса ми е такъв, та ми се ще следващата да ми е http://vbox7.com/play:0ef50703 такава :-P ама дано да стане някой ден!!!

Е-е-е-е-е и аз искам една такава...

fein86
11-01-2009, 19:42
Е-е-е-е-е и аз искам една такава...

Знам аз какво да искам :thumbup: само пари да има и нема такъв цвнител като мен:spell: ама нема!!!

dilian alfa gtv
12-01-2009, 17:54
Хмм с пари и баба знае

dilian alfa gtv
12-01-2009, 17:55
такава обаче ti черна сеща ли се някой или виждал ли на живо.с 19-ки джанти и червените апарати.аз съм е заплюл вече:machinegunner:

fein86
12-01-2009, 19:37
такава обаче ti черна сеща ли се някой или виждал ли на живо.с 19-ки джанти и червените апарати.аз съм е заплюл вече:machinegunner:


Аз и на тая сивата няма да откажа, въпреки, че съм виждал и черна с червени апарати и 19" джанти и направо трепе рибата :hitbycupid:

kolov
12-01-2009, 20:59
Тъкмо се прибирам от работа, малко съм настинал и не съм в кондиция. Но не толкова, че да не забележа 159 пред Джъмбо'то на бул.България и 156 Q4 пред блока ми в Манастирски ливади. Какво да Ви кажа.. пожелавам си поне една от тях. Ако утре засека собственика на тази пред блока няма да му мръдне 1/2ч. разговор /ако не бърза/. А заради тази, която редовно паркира пред Джъмбо'то приятелката ми ще ме разстреля. -13 градуса а аз сутрин спирам поне за 2-3 мин да и се порадвам :-D Ако на това не му се вика "не в ред" здраве му кажи!

dilian alfa gtv
12-01-2009, 21:04
Аз и на тая сивата няма да откажа, въпреки, че съм виждал и черна с червени апарати и 19" джанти и направо трепе рибата :hitbycupid:

Нали нищо общо няма като визия с обикновената.аз съм е гледал много пъти в шоурума докато се продаде.иначе съм карал тестова 159 1.9дизел 150кс и мито 1.4турбобензина.

fein86
12-01-2009, 21:17
Нали нищо общо няма като визия с обикновената.аз съм е гледал много пъти в шоурума докато се продаде.иначе съм карал тестова 159 1.9дизел 150кс и мито 1.4турбобензина.

Аз черната съм я виждал само по сайтовете на снимки, обаче направо цепи мъглата, много е фаца в тая колица!

fein86
12-01-2009, 21:20
Тъкмо се прибирам от работа, малко съм настинал и не съм в кондиция. Но не толкова, че да не забележа 159 пред Джъмбо'то на бул.България и 156 Q4 пред блока ми в Манастирски ливади. Какво да Ви кажа.. пожелавам си поне една от тях. Ако утре засека собственика на тази пред блока няма да му мръдне 1/2ч. разговор /ако не бърза/. А заради тази, която редовно паркира пред Джъмбо'то приятелката ми ще разстреля. -13 градуса а аз сутрин спирам поне за 2-3 мин да и се порадвам :-D Ако на това не му се вика "не в ред" здраве му кажи!

Гледай да не те разстреля верно :machinegunner: , че мен заради тая манящина(и по други причини де) май скоро ше ми бие дузпата мойта мацка:sniper:

Stoyan Georgiev
12-01-2009, 21:30
156 q 4 е малко трудно да си видял...

fein86
12-01-2009, 21:44
156 q 4 е малко трудно да си видял...

Стояне не го плаши, бъди по-нежен колегата е нов :pp:

fein86
12-01-2009, 21:51
http://www.autoexpress.co.uk/carreviews/firstdrives/48337/alfa_156.html

Ето една, може да е видял някоя, не може да няма из родните пътища!!!

dilian alfa gtv
12-01-2009, 21:52
Аз черната съм я виждал само по сайтовете на снимки, обаче направо цепи мъглата, много е фаца в тая колица!
Ееее колега да е видиш на живо само:без коментар..!?
Качвал съм се вътре салона е момо окачването е спортно не е като обикновета 159 раздута и т.н.
стоя в шоурума в варна окола месец и там са ми приятели и често ходех на кафенце там на втория етаж на червенте диванчета и си я зяпах от горе.цената и беше 60 000лв за мотор 1.9 дизел но аз мисля да е бензин 2.2 за повече става много дебело.

dilian alfa gtv
12-01-2009, 21:57
Гледай да не те разстреля верно :machinegunner: , че мен заради тая манящина(и по други причини де) май скоро ше ми бие дузпата мойта мацка:sniper:

Споко и тя е влюбена в алфата:hitbycupid и ако те остави теб:нема страшно ще се върне при нея.съответно пак при теб!!?

fein86
12-01-2009, 22:05
Споко и тя е влюбена в алфата:hitbycupid и ако те остави теб:нема страшно ще се върне при нея.съответно пак при теб!!?

Хаха , незнаеш колко си прав, наистина обича алфичката ми, даже в някои случаи си мисля, че поввече от мен!!!

fein86
12-01-2009, 22:12
Ееее колега да е видиш на живо само:без коментар..!?
Качвал съм се вътре салона е момо окачването е спортно не е като обикновета 159 раздута и т.н.
стоя в шоурума в варна окола месец и там са ми приятели и често ходех на кафенце там на втория етаж на червенте диванчета и си я зяпах от горе.цената и беше 60 000лв за мотор 1.9 дизел но аз мисля да е бензин 2.2 за повече става много дебело.

Малииии, а я си представи с тия раздувки и едно надписче отзад GTA :wub:(и двигателя встествено) , е това да имам и не ми требват ни S-класи, ни спортни БМВта, нищооо, това е върха , а да не забравяме вътре с навигацийката и ДВД и ТВ и те това , мога да си живея в нея:wub:

dilian alfa gtv
12-01-2009, 22:19
Хаха , незнаеш колко си прав, наистина обича алфичката ми, даже в някои случаи си мисля, че поввече от мен!!!
ха ха знам аз знам........!!!!
Не е било да се качи некоа мацка и да не пита какво е таз кола и после следва влюбена съм тази кола.
п.п.а приятелката ми как е ревнува:алфата де мен сигурно не толкова..!?тези коли доста добре умеят да пленяват женски ..............!????

dilian alfa gtv
12-01-2009, 22:25
Малииии, а я си представи с тия раздувки и едно надписче отзад GTA :wub:(и двигателя встествено) , е това да имам и не ми требват ни S-класи, ни спортни БМВта, нищооо, това е върха , а да не забравяме вътре с навигацийката и ДВД и ТВ и те това , мога да си живея в нея:wub:
Определено колега аз също не съм привърженик на комби но тази кола е изключение определено.а бмв са добри автомобили но като визия нищо общо с тази а вътре дизайна е като на дядо ми гардероба правоъголно и квадратно.тази кола просто е различна а повярвай ми изглежда вече и по съвсем друг начин и в движение който е види насреща и ще бега от пътя да знаеш а иначе като цяло има доста коли които предлагат каде каде по мощни мотори но визията и просто е.....!?

fein86
12-01-2009, 22:37
Определено колега аз също не съм привърженик на комби но тази кола е изключение определено.а бмв са добри автомобили но като визия нищо общо с тази а вътре дизайна е като на дядо ми гардероба правоъголно и квадратно.тази кола просто е различна а повярвай ми изглежда вече и по съвсем друг начин и в движение който е види насреща и ще бега от пътя да знаеш а иначе като цяло има доста коли които предлагат каде каде по мощни мотори но визията и просто е.....!?

Да бе това имам предвид, то по мощни има много, ама с тая визия няма друга:cheers: тук в Ел. Пелин има една винена 159 комби ама е съвсем обикновена и пак прави яко впечатление!!! Оная сиг. верно ше бегат от пътя като я видят

fein86
12-01-2009, 22:45
ха ха знам аз знам........!!!!
Не е било да се качи некоа мацка и да не пита какво е таз кола и после следва влюбена съм тази кола.
п.п.а приятелката ми как е ревнува:алфата де мен сигурно не толкова..!?тези коли доста добре умеят да пленяват женски ..............!????

А ако знаеш какви веселби ставаха като тръгнах да я сменям за същата ама 2.5 V6, оная беше пак с оптика на Зендер, а вътре с перфектен салон МОМО с черната кожа. , и много разговори бяха докато я навих накрая да не се сърди) , та пуснах моята за продаване и като не я продадох не можеш да си представиш какъв кеф беше :-)(сиг. ме е урочасала да не я продам ;-)) ама то скача и се радва и определено тогава реших че няма да я продам та каквото и да става!!!

dilian alfa gtv
12-01-2009, 22:49
Да бе това имам предвид, то по мощни има много, ама с тая визия няма друга:cheers: тук в Ел. Пелин има една винена 159 комби ама е съвсем обикновена и пак прави яко впечатление!!! Оная сиг. верно ше бегат от пътя като я видят
Аз сериозно мисля да се превърне в реалност в гаража ми.проучил съм всички лизингови схеми за различните двигатели и задължително спортвагон ti те са абсолютна рядкост а и е много удобна и практична страшна кола е не тясно като гтв-то.а за напред ще трябва голяма кола не става с купе.а каква по добра от тази....!?

fein86
12-01-2009, 22:57
Аз сериозно мисля да се превърне в реалност в гаража ми.проучил съм всички лизингови схеми за различните двигатели и задължително спортвагон ti те са абсолютна рядкост а и е много удобна и практична страшна кола е не тясно като гтв-то.а за напред ще трябва голяма кола не става с купе.а каква по добра от тази....!?


Трябва да драснеш едно ЛС да ми поразясниш как става с тая лизингова схема, пък може лятото да се замисля за втора количка от любимата марка(и то новичка) пък и ми е мечта и без това!!!

dilian alfa gtv
12-01-2009, 23:38
Трябва да драснеш едно ЛС да ми поразясниш как става с тая лизингова схема, пък може лятото да се замисля за втора количка от любимата марка(и то новичка) пък и ми е мечта и без това!!!
Ами нямаш проблем в шоурума са мои хора познати са ми.аз също мислех да продавам мойта но реших да си я оставя защото тъй ли иначе не мога да и взема никви пари камоли колкото съм дал по нея и май някой ще намаже познай кой:този дето не дава да се продава.
А на фона на тези пари дето струва новата с тях и без тях същата работа а модела гтв си е уникален.както и всяка една алфа и поне аз трудно бих продал мога само да ги увеличавам.е повече от 2 не мога де.........!?

dilian alfa gtv
12-01-2009, 23:45
междудругото колата ти е много добра...!!!
поздравления с здраве да си я караш и не я давай.

fein86
13-01-2009, 00:07
междудругото колата ти е много добра...!!!
поздравления с здраве да си я караш и не я давай.

Мерси колега, вече толкова се привързах към нея, че не знам дали нещо би могло да ме накара да я продам(да чукна на дърво да не се налижо наистина), а и твойта сигурно е екстра - пусни някоя снимка да я видя :cheers:

kolov
13-01-2009, 09:43
Абе, че беше Q4, Q4 беше, но съм забравил да напиша Crosswagon! Аз от комбита не се интересувам /въпреки че са едни от най-красивите на пазара/, но няма как да не ми направи впечатление подобна кола. Виждал съм само 2-3 такива в София.
Колкото до приятелките .. ако още Ви търпят значи вече са фенове на Alfa Romeo! Като се запознах с моята беше чула, че италианските автомобили са щайги и нищо различно от японско трябва да се кара. Е, две години по-късно взе и тя да се заглежда, особено след като я повозиха в една 156. Още си мрънка за Subaru, но и този навик ще го лекуваме :-D

J_I_V_K_O
13-01-2009, 22:13
ооооо... не не прецакал си се, тази е удряна виж какъв луфт има в предния капак :haha: Шегувам се помислих първоначално че е истинска :spell:

fein86
14-01-2009, 00:09
ооооо... не не прецакал си се, тази е удряна виж какъв луфт има в предния капак :haha: Шегувам се помислих първоначално че е истинска :spell:

ХАХА метнах те аааа:cheers:

nightroller
16-01-2009, 20:06
... е няма по хармонична и балансирана каросерия от Спортвагона а ако е и Ti ... Респект!!!!! :crazy::big_love:

kolov
18-01-2009, 00:02
Т i love you i :-D Е толкова тежко, стилно и спортно няма как друго комби да ми заприлича!

fein86
18-01-2009, 18:53
Стига бре, хората ще помислят, че и аз съм запален до безобразие по комби, много ме кефи, ама дайте да си кажим честно, че и седана е голям красавец:clapping:, особено с надпис GTA отзад:big_love:ммммммм и едно километражче до 320( и да си ги вдига) ММММММММММММММММ, нема такъффф КЕФФФФ

dilian alfa gtv
18-01-2009, 19:15
Стига бре, хората ще помислят, че и аз съм запален до безобразие по комби, много ме кефи, ама дайте да си кажим честно, че и седана е голям красавец:clapping:, особено с надпис GTA отзад:big_love:ммммммм и едно километражче до 320( и да си ги вдига) ММММММММММММММММ, нема такъффф КЕФФФФ
ммда и аз се двуомя по принцип но няма да е ГТА но поне ще да е ti

fein86
18-01-2009, 19:41
ммда и аз се двуомя по принцип но няма да е ГТА но поне ще да е ti

Абе, а понеже се имаш с тия от шоурума, сигурно ще можеш да провериш за следната модификация:

Алфа 159(седан), черна перла, GTA двигателя с оптичен тунинг, Червения МОМО кожен салон, Навигация с ДВД и ТВ, ESP, ASR и тия екстрички,Ръчни скорости(много важно) и инфраред ключ за палене, аааа и колко коня е макса на тази модификация???

Ако можеш да провериш колко парички излиза това удоволствие, ще съм ти адски благодарен:big_bow_down:

dilian alfa gtv
18-01-2009, 20:55
Абе, а понеже се имаш с тия от шоурума, сигурно ще можеш да провериш за следната модификация:

Алфа 159(седан), черна перла, GTA двигателя с оптичен тунинг, Червения МОМО кожен салон, Навигация с ДВД и ТВ, ESP, ASR и тия екстрички,Ръчни скорости(много важно) и инфраред ключ за палене, аааа и колко коня е макса на тази модификация???

Ако можеш да провериш колко парички излиза това удоволствие, ще съм ти адски благодарен:big_bow_down:
немаш проблем ще мина в първото свободно време и ще проверя и ще ти пусна лично.ама аз нешто дочух че в варна надуват цените а доктавчика е същия.трябва да направим едно сравнение ще проверя при нас за тази модификация дето питаш и за другите за цени в момента и ще съпоставим цените на различните модификации.а по нататък ти може да провериш в софия

dilian alfa gtv
18-01-2009, 20:57
на седана червено по му ходи.специалния червен пастел на алфа8-)

kolov
18-01-2009, 21:51
dilian alfa gtv, дай едно ЛС и насам. Аз съм ЗА, червения цвят! Но разликата в цената сигурно ще е минимална. Навигация не ме блазни, но докато му дойде времето по-лесно се маха екстра околкото да се слага.

dilian alfa gtv
18-01-2009, 22:50
dilian alfa gtv, дай едно ЛС и насам. Аз съм ЗА, червения цвят! Но разликата в цената сигурно ще е минимална. Навигация не ме блазни, но докато му дойде времето по-лесно се маха екстра околкото да се слага.
нема проблем

dilian alfa gtv
19-01-2009, 15:03
ето я алфата

fein86
19-01-2009, 18:19
ето я алфата
????????? нищо не ми излиза :dunno:

dilian alfa gtv
19-01-2009, 18:44
????????? нищо не ми излиза :dunno:

има я в тая тема красивите италянки виж я че незнам как да сложа линка бре:bath:

fein86
20-01-2009, 00:04
има я в тая тема красивите италянки виж я че незнам как да сложа линка бре:bath:

:big_love: Алелейй, много убава бе, искам и аз так'ва, ама в момента още е рано!!!