PDA

View Full Version : Сребриста 156 с оптичен тунинг



Peshev
13-12-2005, 15:25
http://bg-tuning.net/home/News/admin/pics/italian_winner.jpg

Здравейте, фенове:) Бихте ли ми дали, ако имате, разбира се, на ЛС координатите на собственика на тази кола - в Казанлък си говорихме за едни неща, но забравих да му взема визитката:( Тъй че ако е от клуба, моля, помогнете ми!

WhitePower
13-12-2005, 16:30
ааааааааааааа супер грозна гледах я на живо гавра си е направил с колата

bass
13-12-2005, 16:34
Особено ако няма нищо под капака, което да налага да изглежда така :twisted:

BatVas
13-12-2005, 16:38
Абе не е от Клуба, за форума не знам :? :? :? тая кола се продаваше и може сега собственика да е друг. Я виж пак в мобиле.бг да не е пусната пак за продажба- там ще има телефон или мейл за връзка.

ShoxXx
13-12-2005, 16:39
Култовото при тая кола е, че това черното не е боядисвано на капака, ами е лепенка...

alf
13-12-2005, 18:55
е та лепенка я... само за божура се слага... иначе става много моШна и прелита над тополите :plane:

pent
13-12-2005, 22:56
ха, вие се смеете на алфата с оптичен тунинг, ама хората на кви коли правят тунинг, без да мислят какво има под капака! типичен пример са в Англия, където за мощните коли са им супер големи таксите, и младите се убиват да си купуват корси и ги правят като самолети...
щом пича си я харесва така...

santo_traficante
14-12-2005, 11:31
:gruebel: ?? ?? ?? ???? ????? ???????? ??? ??? ???? ?? ?? ???? ??? ? ????????? :!:
________
TOYOTA COROLLA HISTORY (http://www.toyota-wiki.com/wiki/Toyota_Corolla)

WhitePower
14-12-2005, 12:08
ха, вие се смеете на алфата с оптичен тунинг, ама хората на кви коли правят тунинг, без да мислят какво има под капака! типичен пример са в Англия, където за мощните коли са им супер големи таксите, и младите се убиват да си купуват корси и ги правят като самолети...
щом пича си я харесва така...

виждал сам я на живо грозна е с челно съпротивление на хладилник

а ПЕНТ - махни тая готина снимка че ме расеива и си забравям мисалта какво щях да пиа ( като гледам снимката )

Kostadin
14-12-2005, 12:37
a ПЕНТ - махни тая готина снимка че ме расеива и си забравям мисалта какво щях да пиа ( като гледам снимката )

и аз се канех да му го кажа ама ти ме изпревари :lol:

pent
14-12-2005, 13:31
:) добре де ще си сложа пак мойта мазна физиономия :wierdo: :wierdo: :wierdo:

modena360
21-12-2005, 19:23
Тая кола, сивата, дето я гледате, се появи "революционно" в Пловдив в началото на лятото. Видях я изпървом на една автомивка и реших, че собственикът й трябва да се арестува веднагически, колата незабавно да се скрие някъде да не я гледат хората, много да се внимава никой, който се занимава или има нещо общо с Алфа Ромео да не я види, че собственикът й трудно ще се опази жив и съвсем накрая на мисловния си процес заключих, че този човек най-вероятно е лишен генетично от първо - всякакъв вкус, и второ - от всякакво благоприличие! Да направиш това с автомобил, за който всеки казва, че е бил съвършен в дизайнерско отношение в момента на слизането си от конвейра и почти нищо от фейс-тунинга, с изключение на фирмения, не би могло да го направи по-добър в това отношение.
В последствие видях, че човекът си е поставил син буркан на таблото отпред - полиция демек! И, закономерно реших, че е полицай... когато намерих някаква логика в цялата вакханалия. Обаче, точно в това време на автомивката дойде един истински полицай, който внесе яснота по случая. Видя лампата и побесня. Намери собственика - един симпатичен на пръв поглед юноша бледен, тип - made in Plovdiv - вдигна му луд скандал, извика колегите, не го пусна да си тръгне (някъде на тоя етап аз си заминах), но предполагам, че му е взел лампата. Защото впоследствие пак го виждах из града без нея.
Слуховете, които подучух от работещите на автомивката бяха, че колата не била само с фейс-тунинг, но имала "азот", демек - страшна работа! Не клъвнах обаче, нещо звукът й беше като да е и под 2.0, но все пак може и да се бъркам. То като ти турат такъви тръби отзад, Ламбо да е, ще звучи кат Опел.
По-нататък в ранното лято на отиващата си вече настояща година, пак видях тоя пич (без лампата вече), а от нещастната му кола, за да се скапе всичко окончателно, дънеше такава осмъртителна чалга, че ми се прииска веднага просто да се скрия някъде, да не ме видят, че съм със същата кола. Това, разбира се беше невъзможно, защото тя почти е станала неразпознаваема като марка и модел.
И накрая... в началото на есента... сладура я блъсна! Не мога да кажа колко сериозно, но в един дъждовен ден го видях с очите си.
Те това е! Но от тогава не съм я меркал тая кола из града.