PDA

View Full Version : ЧЕСТИТА МИ АЛФЕТА !!!!



Iltcho
19-12-2005, 20:49
...

stefi
19-12-2005, 20:55
Честита да ти е !със здраве да си я караш.

Bobo
19-12-2005, 21:52
А честито почва се с лежането под нея :wink: а после мое и кеф да има :twisted:

BatVas
19-12-2005, 21:55
Amи за лагера може да пратиш ВИН номера и да се провери в Е-пера, ако я има де- Вальо ще каже- да види точния номер :? :? и Венци и Алф ги разбират тия Алфетки :D :D

Bobo
19-12-2005, 21:56
Amи за лагера може да пратиш ВИН номера и да се провери в Е-пера, ако я има де- Вальо ще каже- да види точния номер :? :?

Има я друг път :cry:

deliveryman
19-12-2005, 23:10
Четито!Уникална е колата!!!

valjo
19-12-2005, 23:14
Amи за лагера може да пратиш ВИН номера и да се провери в Е-пера, ако я има де- Вальо ще каже- да види точния номер :? :?

Има я друг път :cry:
каде ти алфета в е-пер бе батенце...

в епер има само пост-фиат поколенията....
класиките ..... бат Венцо :)

BatVas
19-12-2005, 23:16
Абе аз казах за бат Венци, ама знам ли -чаках да кажете за Е-пера - там не знаех от коя година почва :( :?

Lucky
20-12-2005, 09:50
Честито лека и безавариина и много радост да ти носи :D :D :D :D :D :D :D :D

ПП Бах тва животно колко копчета има :shock:

Venci
20-12-2005, 10:34
Честита ти кола, колега! Струва ми се, че нещо не ти е тръгнало на добре. Дано повече никога на те оставя така. Нали сте разглобили главината? Значи можеш да видиш номера на лагера? Една подробност: Тези коли имат по два лагера на предните колела - външен и вътрешен. Така, че е хубаво да ги смениш и двата както и семерингите отзад. Ако искаш нещо хубаво като лагери може да видиш по номерата за SKF в някой специализиран магазин. Обаче до колко ще е истински този SKF никой не може да знае.

MONI
20-12-2005, 11:30
Само да ви информирама ако някой не знае, че в Сопот има завод SKF ама мисля че повечето стока или може би всичката е само за износ.

alf
20-12-2005, 13:30
тази е от последните серии - с новото табло и широката лайсна:))) и на плочката на багажника пише iniezione :twisted:
браво браво дано не си изгубиш ентусиазма :priest:

Iltcho
27-12-2005, 19:22
Още развитие около моята колица. Използвах почивните дни и пътувах до мястото, където е приютена докато се отстрани досадния проблем с лагерите. Значи лагери купих, вече е в гараж с канал, където използвах намалението да вляза под нея и да огледам дъното. На дясното пасажерско предно място (тоест на пода) открих начален стадий на гниене. Направих опит да го спра, но преди това с пароструйка, най-обикновен ТЕСТ за миене на съдове и четка с дълга дръжка успях да измия цялия под. Не ме питайте на какво приличах аз след тази манипулация. След като изсъхна "инфектираното" място обработих с ръждопреобразовател, телена четка и не открих никакви дупки а просто корозия. Предстои тази седмица отново да пътувам натам за планирано свинско убийство и обмазване на целия под. В един магазин ми препоръчака антикорозионно покритие на Henkel, в друг твърдят, че по-добро от BODY нямало, но съм по-съгласен да се доверя на немската технология. Ще снимам (надявам се този път да заредя батерията на камерата а не като онзиден :oops: ) и стига да има интерес ще поствам снимки от всяко нещо, което откривам като проблем и как се справям с него.

А да, щях да забравя - ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО НА ВСИЧКИ ВИ :wink:

kekc
27-12-2005, 20:32
Айде и от мен честито!!!

Снимай, снимай, интерес ще има. Нали за това главно е форума.

mladej_it
28-12-2005, 23:20
Еваларка ти си човека!!! май-болни мозаци сме много :twisted: (не че имам над какво да работя ма ще се сдобия най-скоро време)

chaha
30-12-2005, 19:44
Честито за придобивката :choice: Айде пък требва да черпиш :tequilla:Пък като се научиш да правиш тая си вземи една истинска кола :screwy: 33 да караш без ядове ама якоооооо :boost: :bounce8:

alf
30-12-2005, 20:01
Честито за придобивката :choice: Айде пък требва да черпиш :tequilla:Пък като се научиш да правиш тая си вземи една истинска кола :screwy: 33 да караш без ядове ама якоооооо :boost: :bounce8:
обратното трябва да е колега - от по лесното към по трудното
и след като изучиш алфетата изкарваш без проблем тапия за инженерна гинекология :rotfl: