PDA

View Full Version : Вчера ми се подпали Пунтото ...



jorko
13-09-2004, 21:18
Но с помоща на отзивчиви хора го загасихме навреме и пораженията не са големи :lol: Няма нужда да си правите изводи защо така , защо онака , просто стар маркуч за бензина се е пробил и горивото се запали при мотора :cry: и после малко пушек и пламъци ...но нямаше паника...
Предполагам , че доста хора ще се изкефят на това , но не го пожелавам на никого !
Ако някой познава хората които ми помогнаха , моля да им предаде , че съм им благодарен за оказаната помощ !

V_G_Z
13-09-2004, 23:48
oйй ужас.... а дано да няма много 6тети и да не се повтаря пове4е... 6те стане ли малкия хулиган до феста?

jorko
14-09-2004, 00:09
nadiavam se i shte se postaraia da izglejda dobre , ta da ne se izlagame ...

DiStefano
15-09-2004, 13:58
Никой не се кефи .... :evil:
на моята 155 същия маркуч може би се беше процепил
и капеше бенцин върху алтернатора ...
обаче го излових у време иначе и аз ... щех да гора да го еба :roll:

KGB
16-09-2004, 01:32
Ако може с нещо да ти помогнеме свиркай.... :wink:

Добре, че не е станала по-голяма беля

Alfa_fen
22-09-2004, 09:56
Добре ,че си се разминал леко ,и аз щях да се подпаля веднаж с фиата ,пак заради маркуч.Трябва да се проверяват редовно,че е пълно с боклуци.

KGB
04-10-2004, 16:23
Мисля, че Жорко заслужава похвала за това, че успя да стегне малкото зверче, за да могат феновете на италянски коли да му се порадват.

Те пък от своя страна избраха пунтото за най-добре тунингован автомобил на ИталФест 2004.

jorko
04-10-2004, 19:06
Мисля, че Жорко заслужава похвала за това, че успя да стегне малкото зверче, за да могат феновете на италянски коли да му се порадват.

Те пък от своя страна избраха пунтото за най-добре тунингован автомобил на ИталФест 2004.
:D :oops: :D :oops: :D :oops: от което съм много горд и доволен ! Благодарение на организаторите на Феста получих супер награда ! Благодаря на всички , които гласуваха за колата ми !

DiStefano
04-10-2004, 19:24
Евала Бате ....
Едно Ура за Малкия Черен Хулиган :D

BBRC
05-10-2004, 08:35
гледах му задницата на "малкия хулиган" близо 250 км. :lol: 8)
е вервай ми като трагнеше да изпреварва нараво :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8) :lol:

Евала че има такива като тебе Жоре!!!

Hristo_156
12-10-2004, 15:38
...Предполагам , че доста хора ще се изкефят на това...!
Не вярвам да има такива хора сред нас.

Аз се чудех какво е това на боята ти на предния капак. Имаше някакви петна, като чели ти е кипнала боята. Даже си помислих, че ти си се бъзикал нещо с боята нарочно - оптически тунинг. Демек "гледайте пичове каква топлина се развива над моя двигател".

Жорко, жестоко ти ревеше двигателчето на гонките, браво момче. А и на филма имаше един момент дето се чуваше много готин рев отвътре.