PDA

View Full Version : в правата вяра



hf hpe
14-09-2004, 20:47
Днес един клиент(българин живеещ в чужбина) като ми връщаше Stilo-то сподели, че е много доволен от автомобила.
Бил много пъргав и икономичен.
И накрая ми каза че той карал Golf, но сега щял да го сменя и ще си вземе Stilo. :D

Alfa User
21-09-2004, 10:26
И прогледнаха тези, които повярваха, и лек беше занапред пътят им земен ... :D

21-09-2004, 10:55
ААААА Екстра
аз тъкмо се чудех кво ми се кара ... :lol:

Alfa_fen
21-09-2004, 11:06
Еми то се знае ,че голфа на возия ,е страшно дървен.Аз съм карал един голф 2 дизел ,и се оплаших.

ALFAcholik
21-09-2004, 19:53
she vi kaja neshto za koeto sichki me misliat za lyd az prodadoh audi B4-ka (selska mechta) za da si kypia 145 i ne sajeliavam i sam syper dovolen shtoto selskite me4ti gi karat samo vie znaete kakvi, takiva deto karat 4erveni kalibri

Alfa User
22-09-2004, 19:50
Аааа, пич, недей така ... :!:
Червената калибра е култова кола - знайш ли ти какви метани й се праят тука в тоя "не толкова селски град" ??? Някой ще вземе да ти се ядоса и да те отлъчи от църквата на спортноподобните полуколи :twisted:

06-10-2004, 00:24
Днес един клиент(българин живеещ в чужбина) като ми връщаше Stilo-то сподели, че е много доволен от автомобила.
Бил много пъргав и икономичен.
И накрая ми каза че той карал Golf, но сега щял да го сменя и ще си вземе Stilo. :D

Амин :lol:

Capoeira
06-10-2004, 12:48
странно защо ли и аз в началото имах голф 2 1.6
и всички го хвалеха докато не реших да го сменям, и си взех Фиат Типо после всички ме сочеха с пръст че съм заменил кон за кокошка, но едно мога да ви кажа разликата е катастрофална колкото и проблеми да съм имал с Фиат-чето поне винаги съм му се радвал и ми е харесвало онуй направо ме вбесяваше всичко в него ме дразнеше от скапаното му табло до "невероятната" возия...
И вече никога ама никога не заменям италянска кола с друга просто не мога да си кривя душата с нещо друго...

Kostadin
06-10-2004, 13:11
странно защо ли и аз в началото имах голф 2 1.6
и всички го хвалеха докато не реших да го сменям, и си взех Фиат Типо после всички ме сочеха с пръст че съм заменил кон за кокошка, но едно мога да ви кажа разликата е катастрофална колкото и проблеми да съм имал с Фиат-чето поне винаги съм му се радвал и ми е харесвало онуй направо ме вбесяваше всичко в него ме дразнеше от скапаното му табло до "невероятната" возия...
И вече никога ама никога не заменям италянска кола с друга просто не мога да си кривя душата с нещо друго...
само така колега само така :D

Mury
09-10-2004, 15:40
Аз също имах golf gti 8v и за 6 месеца вдигнах ръце от него за да си купя 145 и повече не искам да се кача на немски казан.Само ме е яд че преди това имах 33 1.7 16v и я продадох за да купя golfa за което съжалявам и се разкаивам.Да е жив и здрав брат ми че ме запали по италянките/тои е стар фен/