PDA

View Full Version : За вчерашното задръстване на Патриарха...



alf
16-09-2004, 12:13
Колеги не знам дали сте го хванали обаче аз бях там и... ми се обърна стомаха :oops: някакъв велосипедист беше попаднал под колелата на един тролей... имаше мозък по асфалта... баси мамата :?

DiStefano
16-09-2004, 13:10
Бяхме ...
а във вторник някакъв велосипедист на бул . България точно до ШЕЛ - Бели Брези беше попаднал под едно Рено Сценик ... и там беше същото ...
грозна гледка ...
ама шофера не е виновен щото там си има подлез
чий ми го крепи тоя на "магистралата"


аз се обадих съответно на Бърза ПОМОЩ обаче сигнала вече бе подаден ...
:(

KGB
16-09-2004, 13:20
това със сценика и аз го видях....тоест видях някво изкривено колело, сценика и една астра с куки...ма не знаех, че велопедиста е бил на каима :cry:

Абре лошото е, че тия кретени с колелата станаха като тия в КАнада и Сащ...минават на червено засичат въобще не гладак какво правят и не им се живее....само, че по закон те са си виновни като ги утрепеш.

Абре да не дава господ както се казва

DiStefano
16-09-2004, 14:06
Мани ти
ама другото е че точно минавам покрай Сценика и неква жена прелетя пред Пандата ...
треснах спирачките и напълних гащите

pumukle
16-09-2004, 14:41
Според правилника действително велосипедистите нямат право да се движат по пътното платно на булеварди, обаче ако го блъснеш и КАТ констатират че си карал с несъобразена скорост, си го отнасяш като Москвич Ладов калник :roll:

KGB
17-09-2004, 01:05
Това с несъобразената скорост е голем хуи....и с 5км/ч да караш пак могат да те изкарат че си карал с несъобразена скорост.

Днеска вечерта се прибираме от събранието на клуба...и на опълченска и тодор александров...гледам яко куки, пожарна, линейка...е то какво станало...неква явно мутреса с опел тигра се завърта на опълченска и удря един бус мерцедес...след което буса се обръща по капак и застава по средата, стоящ на една страна...не знам точно как но около това се удрят още 6 коли...заради мутресата с тиграта...от които едно рено 19 за нищо не става и едно ситроенче ах на което му липсваше предницата....Не знам тая с тиграта какво точно е направили за да се заварти така и да успе с тая малка кола да преубарне бус...но лично съм учеден от факта, че такава катастрофа от сортна на магистралите в Германия е Възможна да стане в центъра на София.

Абре лудница представи си чакаш си на сфетофара и след малко си размазан заедно с още 7 коли...

По пътя към жена ми видях още 2 катострофи...


Абре господа или там каквото е да ни пази...

В тия държава вече карат секви кретени.

JOVANI
17-09-2004, 12:42
Jenite shofiori sa kato zvezdite, ti gi vijdash, no te tebe NE :!:
A za kolelata neznam kak e v Canada i USA, ama predstavi si vav VIetnam kakvo e :D

hf hpe
17-09-2004, 14:29
Jenite shofiori sa kato zvezdite, ti gi vijdash, no te tebe NE :!:
A za kolelata neznam kak e v Canada i USA, ama predstavi si vav VIetnam kakvo e :D
аз по принцип не съм на мнението че щом е жена не става за шофьор, но неапоследък забелязвам че жените стават по нахални от мъжете

онзи ден си зяпам на кръстовището докато чакам да стане зелено та да пресека(5-те кьошета) и гледам от към руски паметник всички ленти заети и си се наредили колите нормално
изведнъж една кола предрежда всички и се нарежда да чака светофара в насрещното, заглеждам се аз и гледам шофьорът жена, викам си до къде стигнахме
след малко примера и последван, оп още една кола зад нея, пак гледам управлявана от жена
познайте от какъв пол беше шофера на третата кола наредила се след тях :D


лошото е че и аз съм потърпевш, но се радвам че вдигнаха вчера цените на глобите, надявам се така да станем малко по примерни водачи

DiStefano
17-09-2004, 14:47
Особено интелигентни и приятни са ония дето некой с много мангизи не като нас естествено им е поверил скъпичко возило между 100 и 150 хиляди лева имам предвид CL500/600, M55 AMG, некое Ferrari F360 или F355 F1 и така нататък знаете накъде бия ... има ги тея кокошчици в София и то доста ... почне да те гледа отстрани все едно че седиш в каруца с 2 броя катъри отпред и пушиш мазно някоя двупосочна Ардичка или пък от най-лявата лента правят десен завой засичайки останалите ... Аз лично много ми се ще на такава някъде около 500 може би и малко повече циганчета да и се изпразнят в устата на подобна филикощерица .. или пък да се намирам в някоя Молотовка и да не и дам незаслуженото предимство и да я отнесем като миньор ботушки за нощна смяна ... :twisted:

hf hpe
17-09-2004, 15:09
Особено интелигентни и приятни са ония дето некой с много мангизи не като нас естествено им е поверил скъпичко возило между 100 и 150 хиляди лева имам предвид CL500/600, M55 AMG, некое Ferrari F360 или F355 F1 и така нататък знаете накъде бия ... има ги тея кокошчици в София и то доста ... почне да те гледа отстрани все едно че седиш в каруца с 2 броя катъри отпред и пушиш мазно някоя двупосочна Ардичка или пък от най-лявата лента правят десен завой засичайки останалите ... Аз лично много ми се ще на такава някъде около 500 може би и малко повече циганчета да и се изпразнят в устата на подобна филикощерица .. или пък да се намирам в някоя Молотовка и да не и дам незаслуженото предимство и да я отнесем като миньор ботушки за нощна смяна ... :twisted:
бе да ти кажа тези си бяха в съвсем обикновени коли
нещо като корса или ескорт от '90-те
иначе може би не би ми направило такова впечетление

Dexer
17-09-2004, 19:49
Особено интелигентни и приятни са ония дето некой с много мангизи не като нас естествено им е поверил скъпичко возило между 100 и 150 хиляди лева имам предвид CL500/600, M55 AMG, некое Ferrari F360 или F355 F1 и така нататък знаете накъде бия ... има ги тея кокошчици в София и то доста ... почне да те гледа отстрани все едно че седиш в каруца с 2 броя катъри отпред и пушиш мазно някоя двупосочна Ардичка или пък от най-лявата лента правят десен завой засичайки останалите ... Аз лично много ми се ще на такава някъде около 500 може би и малко повече циганчета да и се изпразнят в устата на подобна филикощерица .. или пък да се намирам в някоя Молотовка и да не и дам незаслуженото предимство и да я отнесем като миньор ботушки за нощна смяна ... :twisted:

с тоя стил на писане си се утепал за някое списание бе стефка :lol:
много се забавлявам

Alfa_fen
21-09-2004, 19:59
Aбе не знам как се раждат тея пилоти на патя бе :lol: :lol: .Карам аз по цариградското ,в най лявата лента и застигам един голф.При което тоя решава да влезне и той в най лявата на сантиметри пред мене,спирачки .......... :x .Разминхаме се на косам,като го минах гледам некав спол си говори по телефона,май не разбра какво стана.

DiStefano
21-09-2004, 20:01
Ми Декси идва ми отвътре дет се вика ...

SIS
23-09-2004, 11:16
Alfa_fen на мен ми се случи същата "случка": карам си по Цариградско в най-лявата лента с 90-100 км/ч и някакъв с Golf3 изведнъж се включва пред мен (ма той все пак Golf-a ускорява много бързо :) ). Аз набих спирачки (добре, че зад мен нямаше кола, която да ми "диша във врата"), избегнах сблъсъка, "поздравих" го и него и майка му (абе както си му е реда :) ). Обаче, не всичко свърши до тук. Целия тоя цирк бил щот нашия човек с Golf-а требвало да изпревари две коли в средната лента, след което по същия, бих казал, безпардонен начин (даже без мигач) отиде в няй-дясната лента, където един с Audi почти го бастиса (предполагам, че и от там е получил "поздрави"). Е после ме е яд само, че зарад такива като тоя Golf-аджия страдат невинни хора :( !!!

Capoeira
24-09-2004, 08:55
само мога да апелирам тъй като и аз карам колело и кола да внимавате много защото колкото гадно ви се вижда да карате кола 3 пъти по гадно е да карате колело при положение че платното езаето от паркирали автомобили и всеки трети смята че му заемаш платното като си кара колата... просто когато видите некой с колело дайте му предимство не ми се иска да се хаваля но вече бая шофьори си изядоха боя от мене само за това че се правят на тарикати и пренебрегват че аз съмс предимство особено на светофари при десен завой, нека не сте идин от тях.

mladej_it
24-09-2004, 20:49
Колеги незнам за жените шофиори ама един китаец как ми смени цвета на косите бая отдавна беше ама ме засича изпреварваики автобус без изобшто да гледа в огледалото и да пуска мигач,а всичко се развива след леко паднал даждец е туи момченце на чиято е класа имаше некво знаме ми идеше да му покажа сцена от филм с джеки чан !

shadow
24-01-2005, 03:31
Подкрепям колегата тъи като тренирам шосеино колоездене и да ви кажа хич не е лесно да се кара колело в Софиа наи вече зареди женския пол има безброи слу4ки които са направо фрапиращи :shock:
Аз лично като вида колоездач му права път .Никога не е късно да направим добро дело на пътя.