PDA

View Full Version : СУПЕР СПЕШНО-ГЪРНЕТА



Kostadin
16-09-2004, 13:59
значи проблема е следния - търся от някъде да си купя гърнетата от катализатора до края т.е. при мен в случая са три наброй, нови или читави втора употреба няма никакво значение, защото колата в момента без тези гърната дефакто е неиползваема понеже вчера на връщане от Ловеч се разцъфтяха от всякаде и са почти на земята,при най-малкото друсване и закачат в земята, значи пак повтарям без катализатора и колекторните тръби, всичко останало.моля помагаите с телефони на разни сервизи, предложения от къде да ги купя щото в нащо село такива гърнета няма :evil: никъде, а без кола си е е...о мамата .
P.S. ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 92Г. 8V

търтей
16-09-2004, 14:05
kraft
http://www.kraft.abto.bg/

hf hpe
16-09-2004, 20:00
ako търсиш цена попитай във форума на ЕМкомплект 33
www.emk33.com (http://www.emk33.com)
също може да попиташ в магазина на Стамболийски 155
но сега не мога да намеря телефон

ако не Bosal или Walker, но там цените са около 200 кинта

Kostadin
17-09-2004, 08:35
обадих се във KRAFT цената е 235лв. за трите гърнета+монтажа,което ме устроива.вчера ги закрепих горе долу колкото да стигна до София и мисля утре да идвам в столицата да ги правя, че без любимата ми ALFA ежедневието ми е скучно и сиво :cry:

hf hpe
17-09-2004, 10:02
обадих се във KRAFT цената е 235лв. за трите гърнета+монтажа,което ме устроива.вчера ги закрепих горе долу колкото да стигна до София и мисля утре да идвам в столицата да ги правя, че без любимата ми ALFA ежедневието ми е скучно и сиво :cry:

мога да ти препоръчам човек който ще ти ги пипне много добре
0886650413-Драго

Kostadin
17-09-2004, 11:08
каво ще рече ще ги пипне много добре, то аз трябва да ги купя преди някои въобще нещо да пипа или този човек може да ми ги и продаде направо :?

hf hpe
17-09-2004, 13:35
ще ти ги продаде и ще ти ги монтира
просто е много пипкав човек та чак ме дразни понякога

Kostadin
20-09-2004, 09:30
в събота идвах в София и всичко е 6 искам да благодаря на всички които се отзоваха на моя призив и по-специално за hf hpe :D
P.S. този пич Драго наистина си разбира от работата :wink:

hf hpe
20-09-2004, 20:42
в събота идвах в София и всичко е 6 искам да благодаря на всички които се отзоваха на моя призив и по-специално за hf hpe :D
P.S. този пич Драго наистина си разбира от работата :wink:
радвам се че сме помогнали
Драго е правил и моите гърнета и за тези които са мераклии може да прави и тунинг гърнета и генерации по желание