PDA

View Full Version : ударен пешеходец в центъра днес следобед



newuser
24-03-2009, 19:22
много лошо удариха една жена пред мен на кръстовището до водната палата преди малко повече от час. първо не даваше признаци да е жива, но след 5-6 минути успя да се размърда, дано се оправи. кофтито е че шофьора не си направи труда дори да спре, а избяга. просто трябва да се внимава много с карането в градски условия

ligo4a
27-03-2009, 22:38
:Silent:ибяга ли, не му ли видя номера
много лошо удариха една жена пред мен на кръстовището до водната палата преди малко повече от час. първо не даваше признаци да е жива, но след 5-6 минути успя да се размърда, дано се оправи. кофтито е че шофьора не си направи труда дори да спре, а избяга. просто трябва да се внимава много с карането в градски условия

newuser
28-03-2009, 10:13
бях далеч и не успях да видя номера.. а и по-важно беше да извикам линейка веднага.. кофти че и хората около мен не можаха да го запишат.. и сега тормозят случайни хора със същия автомобил

ligo4a
28-03-2009, 13:12
каква марка беше, знаеш ли как е жената

newuser
28-03-2009, 22:22
пежо беше колата... вчера разбрах че жената е оживяла и май само с мозъчно сътресение се е разминало

qpwo
13-05-2010, 20:03
Да не отварям нова тема реших тук да напиша - лошо ама одеве на кръстовището на т.нар. 1-ва поликлиника видях блъсната 147-ца...Мисля , че беше тъмно-зелена... Дано колегата да има каско..:depressed:

Stoyan Georgiev
13-05-2010, 22:26
вече дири не ми пука за колата, то с толкова идиоти вече претръпнах от разни драскания ожулвания и т.н.

сега я държа спряна отпред на блока, поне да знам, че одраното не е нарочно, ами е от някой некадърник - да не се ядосвам , че някое педерастче нещастно е искало да се подпише на боята...

в тоя град все по-зле стават "шофьорите"

FaIrBoY
30-05-2010, 20:01
хехехех маи така се полъ4ава