PDA

View Full Version : ECU проблеми пунто ГТ



Giby
24-01-2006, 10:34
Здравеите,
Имам проблеми с ECU на пунтото, от Вантотреид ми казаха че модула в ECU - то които си комуникира с модула на емобилаизера е прецакан и ако не оспеят да го опрявят ще трябва да си турся ECU.

Някои имал ли е този проблем???? Знам че тук има хора с доста опит, ако моге малко помощ!!!
къде мога да си намеря ECU на старо????

Bobo
24-01-2006, 12:17
Приятелю звъняха ми от ванто и на мен за съжаление модела на твоето ЕКУ е много кофти за оправяне на кода, колегите работят и сега но ако не се справят ще трябва ново ЕКУ :cry:

П.П. Аз от вчера се ослушвам за ЕКУ :wink:

Giby
25-01-2006, 09:20
Явно ще турся ECU без емобилйзер за пунтото

Giby
01-02-2006, 17:28
явно проблема не е в компа

WhitePower
01-02-2006, 17:52
не бързай с компа

Bobo
01-02-2006, 20:18
Колата е готова оправихме я утре отиди да си я вземеш :lol:

WhitePower
02-02-2006, 09:09
а ще споделиш ли все пак от каде излезе бубата ??


или трябва сам да разбера

Giby
02-02-2006, 09:39
благодаря, за оправянето на колата :)
хадявам се някои да там все пак да ме светне къде и е била болежката :)
сега вече мога да стана от подвижните членове на клуба, ако ме удобрите естественно

Dodo 155
02-02-2006, 12:38
благодаря, за оправянето на колата :)
хадявам се някои да там все пак да ме светне къде и е била болежката :)
сега вече мога да стана от подвижните членове на клуба, ако ме удобрите естественно
Е ти ще им изядеш хляба бре :lol: :lol: :lol:
Важното е не какво и е било, а че е оправена :idea:
Да си я караш със здраве и безаварийно :wink:

п.с. За членство - прати E-mail на Valjo :wink:

Giby
02-02-2006, 13:15
Благодаря за оправянето :)
то като гледам все ще има кво да и куца ама аз като я копувах си го знаех, така че не ме стряскам много

важното е да стане бърза

jorko
02-02-2006, 16:56
Благодаря за оправянето :)
то като гледам все ще има кво да и куца ама аз като я копувах си го знаех, така че не ме стряскам много

важното е да стане бърза
че тя си е бърза :roll: ... само Астрите създават проблеми :?

KGB
02-02-2006, 17:28
Jorko, колегата WhitePower може да ти звънне тези дни, че искат нещото да те разпитват :wink: ...нали и тримата сте с ГТта

Упряха ми пистолет в главата и бях принуден да им дам ГСМа ти... :shock:

jorko
02-02-2006, 17:32
Jorko, колегата WhitePower може да ти звънне тези дни, че искат нещото да те разпитват :wink: ...нали и тримата сте с ГТта

Упряха ми пистолет в главата и бях принуден да им дам ГСМа ти... :shock:
Лошо няма , само дето нямам навика да вдигам на непознати номера :? , но един СМС за предупреждение ще е доста полезен :roll:

П.С. твоя пистолет не го ли извади ? :roll:

WhitePower
02-02-2006, 18:11
не посмя ;))
става дума за това едното ГТ иска малко тунинг
а другото обратното

на моито Westgate маи не бачка и колкчето опира в червеното и много обеднява сместа . и ........ :machinegunner:
така и като глредах са 200 вакума , кои може да ми го оправи това на на помпидурка толкова много .

е за тва говорен

за другото ГТ генерацията иска да се пипа , предполагам че при драго да я загарам но чакам моита утре да излезе да видя дали ще сам доволен

jorko
02-02-2006, 18:18
не посмя ;))
става дума за това едното ГТ иска малко тунинг
а другото обратното

на моито Westgate маи не бачка и колкчето опира в червеното и много обеднява сместа . и ........ :machinegunner:
така и като глредах са 200 вакума , кои може да ми го оправи това на на помпидурка толкова много .

е за тва говорен

за другото ГТ генерацията иска да се пипа , предполагам че при драго да я загарам но чакам моита утре да излезе да видя дали ще сам доволен
твоята Драго ли я праи ?

WhitePower
02-02-2006, 18:18
утре я карам за подмяна на всичко

а и моя приател - Giby изк да те пита от каде да почне с тунинга и малко савети да му дадеш

Mury
02-02-2006, 20:05
Еееее тоя Драго требе вече отстъпки да дава за клуба :wink: :wink: :wink:

MONI
03-02-2006, 10:36
Еееее тоя Драго требе вече отстъпки да дава за клуба :wink: :wink: :wink:

Ми мноо ше е добре че и мен ме гложди вече...... :twisted:

BatVas
03-02-2006, 11:36
Ами може би и мен ще ме захапе кучето напролет и ще сложа цяла генерация-ще оставя само Суперспринта от сегашната отзад :D :wink:

WhitePower
03-02-2006, 11:38
темата за генерациите , отдел 155 генерации

щото тази се прееба

Bobo
03-02-2006, 18:48
Орлине ако можеше сам да разбереш досега да си оправил и твойто и на Гиби :lol:

Проблемите бяха 2

1. Откъм входа на турбината беше изваден маркуча и смучеше въздух след дебитомера.
2. Вследствие на това сте се опитвали да я палите в движение и сте включвали контакта многократно и беше блокирал имобилайзера.

След като отстранихме проблем No 2 лесно открих и проблем 1 :wink:

Mury
03-02-2006, 19:01
Орлине ако можеше сам да разбереш досега да си оправил и твойто и на Гиби :lol:

Проблемите бяха 2

1. Откъм входа на турбината беше изваден маркуча и смучеше въздух след дебитомера.
2. Вследствие на това сте се опитвали да я палите в движение и сте включвали контакта многократно и беше блокирал имобилайзера.

След като отстранихме проблем No 2 лесно открих и проблем 1 :wink:Браво докторе :book: :clap: :clap: