PDA

View Full Version : Зов за Помощ!



DJ_STIVAN
19-05-2009, 19:53
Здравейте колеги, вече писах в Общ Раздел за какво става въпрос и бих искал да наравим една организация за утре (срещата в Итали) и в Неделя да съберем пари и да помогнем с каквото можем на Нико. Отворен съм към предложения от ваша страна как да го наравим. Аз предлагам в някаква кутия или чрез записване и сабиране на пари,но още не знам как? Ето линк към темата http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=34782

BillyBoy`
19-05-2009, 19:59
колеги колкото по бързо се организираме толкова по добре

TaNo
20-05-2009, 14:07
мале в кви лайна се е забъркал.. ще помгна с квото мога и дано наистина всички помогнат с по нещо колкото и малко да е Кой ще събира парите аз съм на работа и няма да мога да дойда в италито ще се види по някое друго време. Дайте и още идей къде да пуснем темата белким помогне и някой друг, аз викам в тунинг форума там също имаше познати!!!

DJ_STIVAN
21-05-2009, 00:25
Днес на италито останаха 10-15лв от сметката и решихме да го прибавим към клаузата. Днес аз закъснях доста защото бях на авария и неуспях да организирам нещата. В неделя също не съм много сигорен,че ще мога да стоя по-дълго,та ще видим може Виктое или Станко да поемат инициативата със сабирането. Днес решихме тази неделя и другата да събиаме и после да дадем парите на майка му.

BillyBoy`
21-05-2009, 18:30
да вече имаме и първите събрани пари които артисаха от снощната сметка а те са точно 13лв. 60ст.

DJ_STIVAN
27-05-2009, 18:10
Колеги, днес на линия ли сте за Италито?