PDA

View Full Version : Проблеми и решения с части монтирани и продадени от Lisan Service.



Lisan
10-06-2009, 00:14
Тука е мястото всеки не доволен да се оплаче и коментира!! Нека всеки на който съм му продал или монтирал части или масла и след това е имал проблем следствие на лоши части и аз не съм му уважил рекламацията да казват!! Ако има такива случаи нека бъдат коректно описани всички проблеми и дали е имало решение на въпроса!

Bottata
10-06-2009, 13:26
и аз сменях едно каре, и после колата пак зе да чука зверски и си мислех че е пак от карето - щото като се зори окачването на колата чукаше повече.
Ама ходих пак, тествахме колата и се убедих че не е от КАРЕ.
Та благодарско Сашо и не се плаши - всички сме неверници а колите ни се чупят по тези трапове ...
Събирам пари и към края на лятото пак съм при теб, че не спира пущината да чука.
Иначе все още съм на мнение че в БГ читави части не може да си вземеш. Нямам идея дали и в чужбина са читави или колите са ни такива гробници че всичко е за смяна

Boby
14-06-2009, 23:13
Темата е изчистена от менията които не са свързани с нея!

Темата е за НЕДОВОЛНИ клиенти от вложените части и извършените услуги от сервиза!

Моля придържайте се към правилата на форума и спазвайте някакво прилично поведение и език!