PDA

View Full Version : 75 срещу 164



митко
02-03-2006, 15:19
заслужава ли си да сменя 75 2,0 т.s за 164 дизел
като се има предвид че 75 е много добра и с много мъка ще се разделя с нея
не ми дава никакви дефекти,постоянно разчитам на нея за дълъг път
бих казал че е перфекта но все пак е 87г.
имам рено канго служебно 99г и от него знам какво е да правиш ремонти (леки но постоянни)
та на това се базира страхът ми да не загубя истинската кола търсейки комфорта и ефтино гориво

Mury
02-03-2006, 15:28
Ако все пак наистина е толкова добра колкото казваш и не ти се разделя с нея независимо че е 87г. аз смятам че трябва да си останеш с нея макар че 164-ката може да е много добра но все пак не се змнае на какво ще попаднеш нали а твойта щом ти е вярна :wink: :wink: :wink:

virusalfa
02-03-2006, 23:07
НЕ МОГА ДА СЕ ОТВОРЯ КАКВО МУ Е ЕВТИНОТО НА ГОРИВОТО,КАТО ТИ КАЖА,ЧЕ КАТО КУПУВАШ МАСЛО КУПУВАШ ЕДНА 5л И ЕДНА 2Л ТЕНЕКИЯ ? :frown:

75 2.0 turbo
03-03-2006, 22:38
75 РУЛЛЛЛЗЗЗ :lol: 164 Е ЗА ПЕНСИОННА ВЪЗРАСТ :idea: :roll: 8)

virusalfa
04-03-2006, 10:34
75 РУЛЛЛЛЗЗЗ :lol: 164 Е ЗА ПЕНСИОННА ВЪЗРАСТ :idea: :roll: 8)ШО,ШО?! :boxed: :hmm: :hmm: :hmm:

75 2.0 turbo
05-03-2006, 17:32
75 РУЛЛЛЛЗЗЗ :lol: 164 Е ЗА ПЕНСИОННА ВЪЗРАСТ :idea: :roll: 8)ШО,ШО?! :boxed: :hmm: :hmm: :hmm:
ли4но мнение 8)

Venci
06-03-2006, 08:57
Карай си 75-та :!: Щом е толкова, читава и не ти прави проблеми за какво ти е да взимаш друга кола :?: Кола, която изобщо не знаеш в какво състояние е. Безумно е да продаваш нещо читаво, за да почнеш тепърва да набиваш пари докато стегнеш "новото". Това беше гласът на разума ми, а гласът на сърцето ми ти казва: Да не си си и помислил да замениш задното предаване на последната истинска алфа с предно предаване и нафтова печка под предния капак! И ти ли искаш да разбереш каква е граничната температура на филтриране на нафтата по нашите бензиностанции :cold: ?

митко
15-03-2006, 12:39
МНОГО СЪМ БЛАГОДАРЕН ЗА МНЕНИЯТА СЕГА РАЗМИСЛЯМ ДА СИ ВЗЕМА 156
ЗА 75 2.0-ОТЛИЧНА КАКВИ ПАРИ МОГА ДА ОЧАКВАМ

МИТКО

Venci
15-03-2006, 13:28
Преди време един колега със 75 2000 TS идва на среща и и искаше 4500 лв. Чух, че след това я е продал за тия пари. Погледни и в мобиле-то. Иначе знам една такава се продава за 1700 лв., но иам много работа по нея.

митко
04-04-2006, 18:11
как да публикувам снимки на моята алфа :cry:

75 2.0 turbo
04-04-2006, 21:05
как да публикувам снимки на моята алфа :cry:
прати ми ги на pavkatars@abv.bg аз щи ги публикувам а също така ме интересува и колата ако я продаваш каква е цената и какво е състоянието
п.с. пиши едно ли4но ако не ти е проблем :wink:

митко
06-04-2006, 14:15
[quote="митко":301aq1vi]как да публикувам снимки на моята алфа :cry:
прати ми ги на pavkatars@abv.bg аз щи ги публикувам а също така ме интересува и колата ако я продаваш каква е цената и какво е състоянието
п.с. пиши едно ли4но ако не ти е проблем :wink:[/quote:301aq1vi]


изпратих ти снимките и текст
в тая тема ли ще ги публикуваш или някъде другаде

75 2.0 turbo
07-04-2006, 21:07
снимките са при мен ве4е :idea: искам цена къде се намира колата и телефон за връзка :!: спешно един сектант я иска :D ако дадеш хубава цена я вземаме :wink:
http://turbodelta.alfaromeo-bg.com/alfa%20romeo%2075%20TS/

митко
08-04-2006, 11:49
аз ти писах лично като си мислех да го пуснеш и него (не съм много в час с компютрите)
но както и да е -3000лв с резервна трансмисия
ТОВА Е цената и моля да не ми се обаждате да я свалям за по-малко ще си остане моя за винаги
0888901086-от бургас

и продам-непродам ще си вземам 156 или166 та ако някои може да даде съвет напр.-jtd или t.spark:156 или166 .ще съм благодарен много

75 2.0 turbo
25-04-2006, 23:36
колата ве4е е русенка 8) имаме си нов сектант :wink: състоянието и не е 4ак перфектно ама надали има и такава 75-ца за продан в БГ ве4е съм убеден в това вси4ките са на дроб сърма :evil: за пореден път обиколих страната в търсене на 4итава 75-ца и пак взехме кола която не ми допадна особенно въпреки това сме доволни варианта беше компромисен а и ве4е няма на къде освен да я стягаме :D
тая ве4ер след като се върнахме и смених:дюзи(запушени) дебитомер(разкован), мембрани на газовата уредба(миришеше ужасно)и още няколко дребни нещица ве4е мога да кажа 4е колата върви! пали всеки път! на бензин е по силна от на газ както и трябва да бъде !тая сутрин у бургас дори не работеше беше и свършил бензина :evil: а дребните проблеми които има колата няма ги обсъждам 4е тряя специална тема за нея да пусна :lol:
бе да е 4естита на собственика които е брат на друг сектант (GOR) 4ленуващ у тоя форум и които също има 75-ца която по лоши сте4ения на обстоятелствата е на из4уква4 демек бояджия :cry:

valjo
26-04-2006, 00:27
ха честито, ама вии у Русьи много яка секта ше доете в последна сметка;)))))

за едното стягане, от тва винаги съм мислел че няма бягане при кола 2ра ръка;)

да е жива и здрава :)))


П.С а на колегата митко бих казал че 166 JTD е колата-мечта ;)

па нека съм сектант нека;)

митко
26-04-2006, 17:54
гледах по дискавъри как един маняк обикаля "къри и баири" да търси някаква много рядка змия,та и твоето филмче "в търсене на истинската 75"
е поне се радвам че е моята!
а дали е перфектна ?
ми то много работа ви се е отворила чаааааааааак до вечерта.
нищо не скрих и пак не можах да ви разубедя,помните ли ?
а когато си тръгвах те..................,но здраве да има и късмет да случа пак на такава здрава машина.

BatVas
26-04-2006, 18:02
колата ве4е е русенка 8) имаме си нов сектант :

Разбрах аз - идвах до Русе в Неделя и разбрах, че сте отишли да гледате 75-ца :D :D :D :D Айде честито на новия собственик. Сега остава да помогнете на стария да си намери читава 156 или 166 :D :D :D :D

75 2.0 turbo
26-04-2006, 23:41
гледах по дискавъри как един маняк обикаля "къри и баири" да търси някаква много рядка змия,та и твоето филмче "в търсене на истинската 75"
е поне се радвам че е моята!
а дали е перфектна ?
ми то много работа ви се е отворила чаааааааааак до вечерта.
нищо не скрих и пак не можах да ви разубедя,помните ли ?
а когато си тръгвах те..................,но здраве да има и късмет да случа пак на такава здрава машина.
oooo 4ове4е не мисли 4е нещо искам да те засегна !!! но самата истина за колата е 4е не е това което о4аквах по твоите обяснения по напред в темата :idea: а работа по колата имам за целия китаиски народ ако искам да е това което ми трябва :idea: ти явно си 4ел между редовете 4ААААК ДО ВЕ4ЕРТА СЕ ЗАНИМАВАХ САМО ДА МОГА ВИНАГИ ДА Я ПАЛЯ А НЕ ДА И СЕ МОЛЯ ВСЕКИ ПЪТ :!: тъи като нали се сещаш 4е на ОМВ-бургас изхода за карнобат и се помолихме десеттина минути да запали :!:
П.С. в заклю4ение ще ти кажа 4е твоето мнение за колата е мнооооооого погрешно !!! колата изобщо не е в състояние за каране
но времето е пред нас ще я оправим :wink: все пак ако зависеше от мен аз не бих я купил тая кола на такава цена :idea: но тои реши 4е му е писнало :
един маняк обикаля "къри и баири" да търси някаква много рядка змия "в търсене на истинската 75"
нямам намерение да спора с тебе пове4е!!! колата не струва парите си :!: това е моето мнение :idea: :wink:

митко
27-04-2006, 10:02
не можах да видя къде съм се изхвърлял за техническото състояние на колата

недей така хората ще си помислят :
прекара ги тоя от бургас

джуджанка
27-04-2006, 10:11
Просто говорите на различни езици.
За единия колата е перфектна, за другия е приемлива - успокойте се, сделката е сключена - значи и двете страни са доволни !

75 2.0 turbo
28-04-2006, 01:29
Просто говорите на различни езици.
За единия колата е перфектна, за другия е приемлива - успокойте се, сделката е сключена - значи и двете страни са доволни !
ето това е истината за нещата :idea:

не можах да видя къде съм се изхвърлял за техническото състояние на колата
а колкото до това веднага ще ти покажа :!:

75 е много добра и с много мъка ще се разделя с нея
не ми дава никакви дефекти,постоянно разчитам на нея за дълъг път
бих казал че е перфекта но все пак е 87г.
ето ти един лек пример

ЗА 75 2.0-ОТЛИЧНА КАКВИ ПАРИ МОГА ДА ОЧАКВАМ
ето ти и още един тези цитати са от твои мнения и на база тях аз тръгнах за перфектната кола оба4е по моите скромни разбирания тя не е такава и това е факт :!: и то неоспорим :idea: друг е въпроса че твоите разбирания не отговарят на реалността :wink: но в краина сметка сделката е факт няма какво пове4е да се обсъжда :!:

75 2.0 turbo
16-05-2006, 00:07
ето малко продължение .......

http://turbodelta.alfaromeo-bg.com/whit ... %20025.jpg (http://turbodelta.alfaromeo-bg.com/white%20power/novi%20025.jpg)
ето как днес перфектната кола полу4и 6745838278 дефект за има няма 2 месеца в русенско явно не и влияе добре въздуха тук на морето беше "перфектна"а тука е просто поредния кинеф :cry:

джуджанка
16-05-2006, 10:17
но в краина сметка сделката е факт няма какво пове4е да се обсъжда
Не наливай масло в огъня де :roll: