PDA

View Full Version : Радио ВиВа, АвтоТруд, Монитор и други....



KGB
05-10-2004, 14:48
Днес нашият висе Президент адресира нацията от честотите на радио Вива :wink:

Утре излиза статия в вестник АвтоТруд...

В събота излиза статията в вестник Монитор...

Ще има статия и в други регионални вестници...моля който знае кога са излезнали ститийте или ще излезнат да пишат тук.

БЛАГОДАРИМ ВИ, че помогнахте....няма да забравим вашата помощ...

п.с: също така събирам вестниците, списанията които са писала за нас за архива на клуба...който има такива материали нека се свърже с нас...скоро когата е готов новият ни сайт ще бъдат поместени там.

Kostadin
06-10-2004, 14:18
току що си купих авто труд и наистина има статия за феста чакам съботата да си взема и монитор щото и архив мисля да си направя :D :D :D :D

mariobg
08-10-2004, 20:17
току що си купих авто труд и наистина има статия за феста чакам съботата да си взема и монитор щото и архив мисля да си направя :D :D :D :D

Статията в Монитор е готова от понеделник, просто чакаме да дойде дебелият брой, за да я сложим на специализираната страница "Автомобили", т.е. 40-41. По мое мнение статията не е много добра, но аз не съм журналист, а статията я писа колега по моите разкази... А мога да кажа че аз също бях доста шокиран (след разочарованието ми от събота) от изведнъж изпълнената поляна, че сугирно съм пропуснал половината събитие във безцелно шляене напред-назад. Както и да е горе-долу става. В момента в кото пиша това страниците са вече на печат, ще се постаря да взема 1-2 броя за срещата в неделя. Иначе от предният брой съм запазил за архива ви, както ме помоли Петко. Имам 7-8 броя, надявам се да ви стигнат :lol: :lol: :lol:

KGB
09-10-2004, 03:53
http://www.zone168.com/article?sid=&aid=15227&eid=148

Това е статията...с леко пояснение, че клубът е Български а не само софийски :(

mariobg
09-10-2004, 10:46
http://www.zone168.com/article?sid=&aid=15227&eid=148

Това е статията...с леко пояснение, че клубът е Български а не само софийски :(

Aбе то е ясно че е български, ама нали авторът (жирналиста, които писа статията по моите разкази) трябва и той да си сложи нещо от себе си, разкрасявал е както се вижда със негови измишльотини, например това за заглушаването как ти звучи...
Това интернетското не изглежда готино, т.е. много надолу е на страницата. На вестника е на първата страница от началото, т.е. първи материал... Абе ще видиш утре...