PDA

View Full Version : Някой знае ли за халогените?



Rado_G
05-03-2006, 23:40
Първо здравейте всички! Това ми е първа тема и първи постинг.Имам въпрос малко е глупав ама нищо не разбирам от тоци.
Значи имам 33-ка 17i 16v Sport Wagon. Значи оригиналните ми халогени липсват.Купих и нови намерих каде са им буксите т.е. къде се връзват но не отива ток. Имам липсващи релета на таблото 2 празни гнезда дали едното не е за халогените. Имате ли представа дали това може да е роблема или как мога да разбера.
Мерси!
Между другото много готин форум жалко че чак сега разбрах за него :)

Mury
06-03-2006, 19:43
Възможно е проблема да е от релето ако имаш книжка в нея има схема на релетата и бушоните тя най лесно ще те упъти а ако нямаш помоли някой от форума да ти я снима или прати :wink: :wink: :wink: Проблема също може да е от копчето за халогените :idea: :wink: :wink: Успех

Rado_G
06-03-2006, 20:16
Ми копчето на халогените усх май работи светва му лампичката ама то пак не е гаранция де , незнам ще ги оправя някак :roll:

Venci
07-03-2006, 14:05
Ако беше наблизо, можеше и да пробвам да ти реша проблема :roll:

ALFA33S16V
22-03-2006, 19:22
Първо здравейте всички! Това ми е първа тема и първи постинг.Имам въпрос малко е глупав ама нищо не разбирам от тоци.
Значи имам 33-ка 17i 16v Sport Wagon. Значи оригиналните ми халогени липсват.Купих и нови намерих каде са им буксите т.е. къде се връзват но не отива ток. Имам липсващи релета на таблото 2 празни гнезда дали едното не е за халогените. Имате ли представа дали това може да е роблема или как мога да разбера.
Мерси!
Между другото много готин форум жалко че чак сега разбрах за него :)

Братле, релето ти седи в двигателния отсек от страната на шофьора и то върви в комплект със стойка за него и куплунг към който се подключва. Потърси си в автоморга, ако го нямаш