PDA

View Full Version : Автоматични скорости



vanillastinger
14-09-2009, 17:48
Здравейте !

Мисля да купя 159 (дизел) употребявана. Какво ще ми кажете за авт. ск. кутия ?

От 6 месеца карам служебен Нисан автомат и вече не мога да си помисля за механика....... много се "разглезих" ли ? :naughty:

Stoyan Georgiev
14-09-2009, 18:22
екстра си е автоматика, готин е

за здравина, нищо не мога да ти кажа

nasty
14-09-2009, 20:34
Литър отгоре :) с/у механиката и се губи малко време
Тва според техническите спецификаций

vassil.tzanev
14-09-2009, 23:35
и аз съм ЗА за автоматика, а да ли е по-здрава или не...всички коли се чупят и след това се поправят! самият факт, че си решил да си вземеш алфа, а не тойота например означава, че за теб е по-важно как се чувстваш в колата, а не под колата, защото си го знаем, че алфата е като красивата жена, много ти е хубаво с нея, но не знаеш кога ще те зареже. с две думи, щом си мислиш за автоматик, вземай без да мислиш много. каквото и да си говорим, натам отиват автомобилите масово.

ancho
15-09-2009, 15:32
красивата жена, много ти е хубаво с нея, но не знаеш кога ще те зареже.

Я ми кажи кола която знаеш кога ще те остави а ? :afro:

Ако си нямаш доверие на колата, за какво я караш ?

Колкото до до автоматика си е голямо удобство, само че майче много малко хора могат да изкажат мнение за такъв на 159 защото те като цяло са малко, пък автоматиците да не говорим. Но ако от селеспийда няма прогрес към надеждността, то това не е правилен избор :)

vassil.tzanev
15-09-2009, 16:01
Ако си нямаш доверие на колата, за какво я караш ?


за тръпката... от неизвестното. това му е хубавото на живота, че винаги има изненади!

bouncer
15-09-2009, 17:25
автоматика на 159-ката е е японски и е доста сносен. ебем ти литъра отгоре и динамиката....в София при този трафик тя и без тва си харчи като змей!

Jivko7777
15-09-2009, 18:13
автоматика на 159-ката е е японски и е доста сносен. ебем ти литъра отгоре и динамиката....в София при този трафик тя и без тва си харчи като змей!

Ми да точно така си е! За София с автоматик ще се родиш направо! Затова, че взимай без да се замисляш...

antonyonkov
16-09-2009, 00:35
За автоматика при 159-ките съм чувал доста лоши работи. Аз също се чудих доста за такава, но в крайна сметка се отказах. А и си е готино да превъртиш обортомера, когато ти се ръбят на някой светофар някакви си немчета :).

Stoyan Georgiev
16-09-2009, 16:25
За автоматика при 159-ките съм чувал доста лоши работи.


я раздуй

Galeano
17-09-2009, 13:18
Имам 156 автоматик от година, и съм много доволен от колата, работи си безупречно, сменя плавно и е с доста добра динамика. При 159 не знам дали ползват същия но определено бих предпочел автоматичните скорости.

OgyG
19-09-2009, 01:12
Имам 156 автоматик от година, и съм много доволен от колата, работи си безупречно, сменя плавно и е с доста добра динамика. При 159 не знам дали ползват същия но определено бих предпочел автоматичните скорости.

Моята си е с автомат и съм много доволен. Карам вече една година и нямам проблеми, а що се отнася до динамиката - много си е добра.:)

Stoyan Georgiev
19-09-2009, 21:37
Моята си е с автомат и съм много доволен. Карам вече една година и нямам проблеми, а що се отнася до динамиката - много си е добра.:)

освен това автоматикът никога не бърка до 100 ;)