PDA

View Full Version : Концерта на Amorphis?



wasp
24-09-2009, 22:38
Отдавна не съм писал тук ... нещо напоследък нямам време :(

Има ли някой, да му се ходи на концерта на Amorphis на 30-ти октомври в София, да има книжка, но да няма автомобил в момента или да не смята да ходи с него? Мен леко ме хванаха с 83 км/ч градско и доколкото разбрах, като отида за талона и ще ми вземат книжката за месец :( Та се очертава по това време да не мога да карам ... а с влакове и автобуси няма как да ходя, тъй като съм и с дете ... та идеята ми беше ако има някой който му се иска да е шофьор и да пътува безплатно за София и обратно на следващия ден, да свирка :) Ако се разберем взаимно, ще е супер!

Balagan
25-09-2009, 19:28
Аз може да направя това пАтАшествие...даже ако искаш моята кола е по икономична... въпросът е че още е прекалено рано да кажа със сигурност :) :bg:

wasp
25-09-2009, 20:19
Аз може да направя това пАтАшествие...даже ако искаш моята кола е по икономична... въпросът е че още е прекалено рано да кажа със сигурност :) :bg:

Абе тя моята не е чак толкоз не-икономична :) всичко зависи от задпедалното устройство .. извънградско ми е правила 6.5 през лятото, през зимата 7.5 ... сега чак за 5-6 лв ако се прави сметка ... няма смисъл :)

Проблема е, че който се навие, не мога да му осигуря преспиване, тъй като ние ще сме в сестра ми, в центъра и няма как да стане.

Balagan
26-09-2009, 09:03
Аз спането съм си го осигурил :)...смисъл имам много авери из софия :)

wasp
26-09-2009, 10:40
Добре, ако решиш със сигурност, свиркай :)

odisey
13-10-2009, 15:28
И аз ше ходя вчера си зех билет ама едва ли ше мога да карам :cheers::headbang::stretcher::drinking::tequilla: аре там ше се засечем :)

wasp
24-10-2009, 19:05
Оправих се ... ще пътувам с моята си кола. Удължиха ми акта до 25-ти ноември, нямало още там решение или някво такова :)

BillyBoy`
24-10-2009, 19:57
Оправих се ... ще пътувам с моята си кола. Удължиха ми акта до 25-ти ноември, нямало още там решение или някво такова :)
Малко спам по темата:spam:Като ти излезе съдебното решение си приготви 150лв. и един месец без книжка :) иначе ви пожелавам приатно изкарване на концерта:)