PDA

View Full Version : Впечатления от Италфест 2009



hunter1989
03-10-2009, 22:26
Здравейте колеги. Искам да благодаря на организаторите на мероприятието и да кажа че останах много доволен от феста , ох да си кажа направо, беше УНИКАЛНО. И пътуването към Габрово , и отношението на колегите , и настроението ( и скарата ) :tooth: всичко беше страхотно, нямам тарпение до другата година . Дори лошото време не ми повлия ( е най много някоя настинка ама ...) Айде поздрави и пак , беше страхотно.

king_nasko
03-10-2009, 23:02
И на мен ми хареса много феста. Само гадното време да беше малко по-милустиво :( Иначе всичко беше 6 :biggrin1:

ludkanar
04-10-2009, 17:06
Е вие колеги сте испуснали най-готиното вечерта в ресторанта растоварихме много добре,веселбата беше супер.Най-вече се посмяхме в добрата компания на съфорумниците ни.

hunter1989
04-10-2009, 17:44
Аз много искахда остана ама не бях направил резервасия а ибяхме трима, а те не можеха да останат , ама догодина оставам до край. А с драга какво стана имаше ли ???

SokOtPraskova
04-10-2009, 17:52
Като изключим някои факти - беше добре. :)

Furious 155
04-10-2009, 18:37
Като изключим някои факти - беше добре. :)
е така е - не може всичко да е на 100%, но определено вечерта в хотела стана страшно!!! Имаше неща за които още много време ще се говори :respect::respect::respect:

GT
04-10-2009, 19:03
Радвам се, че успяхме да се съберем и видим стари познайници. Бях сигурен, че Италфест 2009 няма да има, дори бях готов да се обзаложа. Никой нямаше кураж да го направи след толкова пумия, излята във форума.
Тенк ю баче Кики :-D

P.S. SOK OT PRASKOvA, готов съм с молбата и всичките 100000001 допълнителни изисквания, чакам за координати на които да ги изпратя (може и на лс :-))

VAN
04-10-2009, 19:06
Браво на организаторите, че за поредна година успяха да направят Италфест. Според мен всичко беше повече от добре, направо отлично а ако но някой не му харесва догодина може да се пробва да го организира и направи по добре.

Kuku
04-10-2009, 19:15
Бързам да налея масло в буйния огън - официално имаше 331 коли на пистата!
НЕ официално бяха над 350 ;)
ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ на всички, които не се уплашиха от дъжда, мългата и студа, и направиха "Италфест 2009" реалност!

KGB
04-10-2009, 19:21
Още веднъж искам да благодаря на всички присъствали!!!

Надявам се да сте си прекарали добре и да се видим в още по-голям и весел състав през 2010 година....и със все по-красиви и бързи коли.

пс: Спец. благодарности на Кики.

MUROMAN
04-10-2009, 19:36
Още веднъж искам да благодаря на всички присъствали!!!

Надявам се да сте си прекарали добре и да се видим в още по-голям и весел състав през 2010 година....и със все по-красиви и бързи коли.

пс: Спец. благодарности на Кики.

А аз от името на няколко колеги/няма да ги изреждам/ искаме да благодарим както на Кuku за Всичко което напра витака и на тебе Петко. За това ,че отново водеше програмата на феста и в ресторанта и за това ,че отново беше Земен и изтърпя глупостите на някой хора.
Евала момчета.

Bodom
04-10-2009, 20:22
Благодаря на всички участвали в организацията на поредният страхотен Италфест. Изкарахме си супер напук на кофти времето.:cheers:

Djalev
04-10-2009, 21:40
Благодаря ви за всичко колеги, беше страхотно !!!

155_8000rpm
04-10-2009, 21:49
:big_bow_down: На всички,които направиха Италфест 2009 реалност...на организаторите и на всички колеги направили атмосферата страхотна...
А в ресторанта стана страшно,малко се понапихме някои хора,май и аз бях сред тях...щом станах 3-ти на мистър италфест(по стара корупционна система,чрез човек в журито-жената), а Никито беше №1 отвсякъде,абе емоции много...
Поздрави на всички и до нови срещи!!!

toki4a
04-10-2009, 22:02
А аз от името на няколко колеги/няма да ги изреждам/ искаме да благодарим както на Кuku за Всичко което напра витака и на тебе Петко. За това ,че отново водеше програмата на феста и в ресторанта и за това ,че отново беше Земен и изтърпя глупостите на някой хора.
Евала момчета.

и ас искам да благодаря на Петко ,че нарече 155 ците /батали/......... браво .браво!!

---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

а иначе ,че слаб италфест поне според мене .. нищто лично мое .мнениее;)

Kamen666
04-10-2009, 22:18
Колега аз незнам на това ако му кажеш слаб....
Феста беше идеален,с пъти по-хубав от миналата година.
Само времето беше с/у нас,но вечерта в ресторанта настроението беше страхотно.
Благодарности на Кики и Петко !!!

Mirela
04-10-2009, 22:24
Браво за цялата организация.
Имаше доста хора и мисля, че вечерта доста се забавляваха:)))

Venci
04-10-2009, 23:02
Италфеста беше супер. Браво на организаторите за положените усилия! Евала на всички, които не се уплашиха от лошото време, дъжда и мъглата.
А вечерта.... Вечерта се случиха някои неща, които... абе да Ви кажа аз си изкарах страхотно :big_beer: хи хи хи хи хи :kicking::static::punk::Tease::Tease::Tease:

Dexer
04-10-2009, 23:12
А вечерта.... Вечерта се случиха някои неща, които... абе да Ви кажа аз си изкарах страхотно :big_beer: хи хи хи хи хи :kicking::static::punk::Tease::Tease::Tease:

:drunk::drunk:

ALFADROG
04-10-2009, 23:38
еевала евала на всички за организирането на феста и наи вече на КИКИ за ....тои си знае.Жалко че и аз неможах да остана за вечерта,10х и на пича които беше на царигратско на аварийки с синята 145-ца.Само сажалявам че моита белисима я няма на снимките.

Furious 155
04-10-2009, 23:42
Италфеста беше супер. Браво на организаторите за положените усилия! Евала на всички, които не се уплашиха от лошото време, дъжда и мъглата.
А вечерта.... Вечерта се случиха някои неща, които... абе да Ви кажа аз си изкарах страхотно :big_beer: хи хи хи хи хи :kicking::static::punk::Tease::Tease::Tease:
Супер беше, времето малко поскапа усещането за фест, специално мъглата, но в хотела се прояви силата на Феста!!! БЛАГОДАРЯ на Кики и останалите замесени в организацията!

KGB
04-10-2009, 23:56
@toki4a

Мерси за топлите думи!!!!!!!!!!!!!!

Пратил съм ти ЛС да ми обясниш какво означава: батали...че нещо дори и в google не можах да открия значението на тази дума.

пс: модераторите може да разчистат когато решат

digitalundgrd
05-10-2009, 00:01
Супер беше всичко! Браво на организаторите....Докато не заваля и не се пусна мъгла успях набързо да разгледам всички коли на феста...После дъжд, студ, ГОЛЯМО редене за кИбапчИта и кИфтета и картофи....Изгледах почти всички конкурси, но просто за "майсторското" шофиране нямах силите и телесната ми температура беше под 30 градуса ;) аххаха и си бих камшика към хотела...Стаите бяха топли (което беше сУпер! ) и леглата удобни ;)

За вечерта ...каква да кажа, освен че имам бая КОМПРОМАТИ :) хехе (пълен запис на Мистър и Мис ИТАЛ ФЕСТ и тн).

Сутринта някой се разходихме до Трявна (хапнахме там) и до Дряновския манастир ;)

п.с. ЛЕЕееко Настинах :(

TS
05-10-2009, 00:03
Браво, на хората които организираха феста!!!
Вечерта като гледам е било яко лютеница .:roll2:

oem
05-10-2009, 00:05
Аз още в 1 часа усетих, че започвам да измръзвам и си набих шута към Горна. А и в офиса ме чакаха... а как ми се караше на майсторското.... тц тц тц...

Нищо. На другия фест :)

tokata_pz_flex
05-10-2009, 00:14
Било е яко :) Браво на организацията ( Куку ) Да се надяваме , че другата година ще е още по-весело .

thecleaner
05-10-2009, 00:22
Браво, на хората които организираха феста!!!
Вечерта като гледам е било яко лютеница .:roll2:

Вечерята надмна всички очаквания, почти нямаше трезни. На мен всичко ми хареса, благодаря на организаторите и на учасниците. Догодина живот и здраве пак.

TS
05-10-2009, 00:35
Вечерята надмна всички очаквания, почти нямаше трезни. На мен всичко ми хареса, благодаря на организаторите и на учасниците. Догодина живот и здраве пак.

Екстра,екстра е било.Изпуснах много!.

Sm0k
05-10-2009, 02:12
На мен ми беше за пръв път, но мисля, че стана добре въпреки мъглявата атмосфера, така че искам и аз да благодаря на организаторите :)

Alfa User
05-10-2009, 02:13
Само две неща ще кажа :
1 - Голямо благодаря и много поздрави за всички, вложили време, сили и нерви, за да стане реалност ИталФест 2009 !!! Всичко беше чудесно, като изключим времето - но то не подлежи на организация :)
2 - На всички, които не дойдоха, или не останаха за вечерта - адски много изпуснахте ! Бедна ви е фантазията просто какъв купон се заформи. Пък бате Венци беше номер 1, както винаги - интересни снимки от мене ще има по-късно.
Радвам се, че успях да присъствам, особено след бруталния инцидент на идване - благодарен съм, че имах късмет, и всичко се размина леко. Надявам се никой да не е имал подобни изживявания на идване или прибиране от феста !
Ето какво ми остана за спомен след близката среща с една мантинела - здрависах се с нея заради изключително "колегиалното" и "съвестно" поведение на пътя на някакъв селяк с голям черен джип ...

xidra
05-10-2009, 03:10
Италфеста беше супер. Браво на организаторите за положените усилия! Евала на всички, които не се уплашиха от лошото време, дъжда и мъглата.
А вечерта.... Вечерта се случиха някои неща, които... абе да Ви кажа аз си изкарах страхотно :big_beer: хи хи хи хи хи :kicking::static::punk::Tease::Tease::Tease:

Едно само знам Венче ! Екстремистите знаеме как да се забавляваме ! :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::band:

spetsnaz_147
05-10-2009, 11:45
здравейте колеги мисля че се получи добър феста надявам се да са ви харесали и наградите ми които раздадох . Живи и здрави следващата година повече .
А на мене лично много ми хареса личните ми поздравления са за всички които помогнаха за това което се получи организацията беше уникална и най вече на публиката въпреки времето тя беше на мястото си
:big_bow_down:

pr_00f
05-10-2009, 12:03
Феста си беше супер.
Благодарности на организаторите :big_bow_down:

KGB
05-10-2009, 12:04
здравейте колеги мисля че се получи добър феста надявам се да са ви харесали и наградите ми които раздадох . Живи и здрави следващата година повече .
А на мене лично много ми хареса личните ми поздравления са за всички които помогнаха за това което се получи организацията беше уникална и най вече на публиката въпреки времето тя беше на мястото си
:big_bow_down:


И ние искаме да ти благодариме за сериозната подкрепа и ще се радваме догина пак да си при нас.

PEPI-2ALFA
05-10-2009, 12:05
Само две неща ще кажа :
1 - Голямо благодаря ...
2 - На всички, които не дойдоха, или не останаха за вечерта - адски много изпуснахте ! Бедна ви е фантазията ...

Много точно казано.
А, че Венци е №1 се убедих лично в ресторанта. Верно, че и Бобо показа доста добро ниво, но Венци нямаше рявен - фурия.
Благодарен съм на всички, замесени по някакъв начин в организирането и провежданито на феста.

Mury
05-10-2009, 13:19
Едно голямо благодаря на брат Кики/брат не съм забравил за обещаната бутилка уиски за теб/,всико беше супер,особено вечерта в ресторанта:firstprize::firstprize:
Бат Венци показа тъмната страна на неговата личност:haha::haha:добре се позабавлявахме,изпихме порядъчно количество виски:new_Eyecrazy::new_Eyecrazy:

Furious 155
05-10-2009, 13:36
Едно голямо благодаря на брат Кики/брат не съм забравил за обещаната бутилка уиски за теб/,всико беше супер,особено вечерта в ресторанта:firstprize::firstprize:
Бат Венци показа тъмната страна на неговата личност:haha::haha:добре се позабавлявахме,изпихме порядъчно количество виски:new_Eyecrazy::new_Eyecrazy:

:drunk: то това не беше тъмна страна, а баш най светлата и чиста страна - тотално рестартира Венци и беше като 5 годишен, неопетнен и пречистен! СТРАХОТНО си изкарахме в ресторанта.

DSlavev
05-10-2009, 13:51
Еи невероятно си изкарахме, въпреки лошото време/ толкова магла небях виждал/. За вечерта в хотела просто няма какво да се каже, всичко беше на 1000% :drunk: .
Организаторите имате моите най-искрени благодарности и респект :respect: за усилията за организирането на поредния Италфест.

V@K@T@
05-10-2009, 14:57
!!! БЛАГОДАРЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ !!! Това за мен определено беше едно от най-яките ми изживявания в животеца ми . Верно , че до обяд бях станал локва но си струваше . Относно хотела ... направих се на "ТИШИНА" никога не съм успявал да изпия 1 бутилка ром , че и в дискотеката още :D още веднъж поздравления

raiders
05-10-2009, 14:59
Е вие колеги сте испуснали най-готиното вечерта в ресторанта растоварихме много добре,веселбата беше супер.Най-вече се посмяхме в добрата компания на съфорумниците ни.

Е как не те видях, много голям беше този ресторант...

mim
05-10-2009, 17:52
мерси на всички за добрата компания :D мерси на Кики за организацията и специално за съдействието за минифеста, надявам се догодина повече хора да се включат, че и да стане традиция, част от всеки италфест
много хубаво си изкарахме, а лошото време... ми то не може все хубаво, трябва да разнообразим малко снимките :)

Светланчи
05-10-2009, 22:53
Аз мога да кажа че си изкарах супер....благодарности на организаторите.....

dellltata
06-10-2009, 00:10
добре се наляхме .поздравления за кики.браво пич.
лошото време неспира желанието да врътнеш няколко кръгчета..пък било и стара алфа 75

benji_gb
06-10-2009, 00:15
Мога само да кажа ЕВАЛА на организаторите и на хората присъствали на феста:big_bow_down::big_bow_down::big_bow_down: беше много хубаво

SokOtPraskova
06-10-2009, 09:34
Мога само да кажа ЕВАЛА на организаторите и на хората присъствали на феста:big_bow_down::big_bow_down::big_bow_down: беше много хубаво

Ти пък къде беше, та не не видях? :idea2:

stelt
06-10-2009, 11:01
Ти пък къде беше, та не не видях? :idea2:


Мдааа, на следващото събиране всички да имат баджове с никнеймовете си.

vladdas
06-10-2009, 11:17
ِАз също оскам да изразя благодарности към организаторите. Всичко беше абсолютно по план. Времето се опита малко да обърка работата, но опитът беше неуспешен. Евала. :thumbup::thumbup:

em4o1
06-10-2009, 11:22
Поздравления и от мен за организацията ! Всичко беше перфектно !
Супер си беше - ИталФест - Боженци - Руска баня - алкохол фест - Шипка - Карлово - Сопот - И малко преди София, балон на гума !

п.с РЕСПЕКТ към "Екстремистите" - вие слаб играч немате !

KGB
06-10-2009, 12:43
В днешния брой на в-к 24-Часа има малка статия за Феста.

Furious 155
06-10-2009, 12:45
В днешния брой на в-к 24-Часа има малка статия за Феста.:)
Ето я: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=244811

acko88
06-10-2009, 13:26
Екстра си беше феста,евала на всички потрудили се!:clapping:

Absente_
07-10-2009, 14:02
браво и от мен на всички потрудили се за организацията на феста , браво и на всички който дойдоха! :thumbup:
За мен лично беше по-добре отколкото да съм си вкъщи, нищо повече.В смисъл като си направя съпоставка с Италфест 2008 ..... почти ми се струва че 2009 беше малко.... зле. Но съм сигурен че всеки който е бил на 2008 също мисли така.

Kuku
07-10-2009, 14:18
Времето....
И в двата смисъла на думата :?

pipi
07-10-2009, 16:09
Италфест 2009 беше по-подреден, някак. Времето, не можем да контролираме. :(
Благодаря на всички, които го организиха!

Sm0k
07-10-2009, 18:52
Времето....
И в двата смисъла на думата :?

:thumbup: Не знам за другия смисъл, там мисля, че добре се бяхте справили, но в атмосферния смисъл дъжда и мъглата малко развалиха усещането за мащабност на събитието. На пистата имаше 300-400 коли, но едва ли някой е успял да види повече от 20 в един и същ момент. 21-вата в колоната вече се губеше в мъглата ;)
Въпреки всичко според мен беше добре :)

soldier
07-10-2009, 19:03
Може ли някой да каже резултатите за тези, които не присъстваха :)

benji_gb
08-10-2009, 01:30
Ти пък къде беше, та не не видях? :idea2:
Как къде? :noooo:
Даже бях първи в редицата за оптичния.
Ами ти къде беше да те питам :hmm:

MrX
08-10-2009, 14:33
6 от 6 :headbang:

VFTI
08-10-2009, 15:44
Как къде? :noooo:
Даже бях първи в редицата за оптичния.
Ами ти къде беше да те питам :hmm:

При мен беше:biggrin: Топлихме я с едно яке, че с това деколте така се събираха капките дъжд че щеше да настине много бързо:biggrin::biggrin:


Супер Италфест...Всичко беше просто върха :):) Топ организация и изпълнение...

Единствене забележка бяха хората с "яденето" ...ужасно чакане...Ако бяха по-добре подготвени щяха да приберат доста повече парички....Ама това си е техен проблем...Аз лично ходих да обядвам в Габрово...след като се върнах някои хора още чакаха на опашката....

Kuku
08-10-2009, 16:14
Проблема с храната възникна по няколко причини, отново независещи от нас...
- Около 10ч. спря тока на скарата и нямаше ток близо 1 час, в резултат на което се насъбра огромна опашка и после нямаше наваксване....
- Предварителния план беше да има две точки за продаване на храна и напитки, но след фала с тока, хората се съсредоточиха в една точка, за да наваксат и въпреки това не успяваха.
- Мъглата буквално скри мястото за храна и много хора на пистата ме питаха къде всъщност е яденето :?
- Хората бяха повече от подготвени да посрещнат 500-600 души, но за съжаление това не се случи, поради горните две причини и накрая около 3/4 от продукцията им се върна обратно в София.
В крайна сметка, за догодина ще имаме обеца на ухото :!:

Furious 155
08-10-2009, 18:52
Проблема с храната възникна по няколко причини, отново независещи от нас...

Аз затова винаги преди италфест си стягам някои друг сандвич и напитки из колата да има. Миналия италфест даже накрая раздавах, че доста сандвича останаха :).
Това не е проблем - реално всеки може да изкара деня на батерии и после в ресторанта да навакса :):):)

benji_gb
08-10-2009, 20:26
При мен беше:biggrin: Топлихме я с едно яке, че с това деколте така се събираха капките дъжд че щеше да настине много бързо:biggrin::biggrin:


Супер Италфест...Всичко беше просто върха :):) Топ организация и изпълнение...

Единствене забележка бяха хората с "яденето" ...ужасно чакане...Ако бяха по-добре подготвени щяха да приберат доста повече парички....Ама това си е техен проблем...Аз лично ходих да обядвам в Габрово...след като се върнах някои хора още чакаха на опашката....
Ах ти хиено :biggrin::biggrin::biggrin: