PDA

View Full Version : Запушен отдушник



06-10-2004, 10:33
Здравейте колеги аз съм съвсем нов в този форум и имам едно питане.Всеки път като ми наливат бензин на бензиностанцията и той хоп и на тротоара, те ми казват че ми бил запушин отдушника.Как се отпушва това чудо, става въпрос за Фиат Браво.

WhitePower
06-10-2004, 10:51
eee che suska kapachkata kato ja razviesh li :))

mai udushnika e v samata kapachka no pak popitai

06-10-2004, 11:34
Че капачката си съска това си е нормално но проблема е в това че като вкарат пистолета и натиснат по силно връща бензина и айде фира.

WhitePower
06-10-2004, 14:18
hmmm , e tova do sega nikga ne mi se e sluchvalo na nito edna koli ot moite ili sluzebni

mm da ne bi njakade v pod kalnika da sa smachkani markuchite nali te ot tam minavat i da ne moze da poeme debita

KGB
07-10-2004, 00:54
НЕ проблема е, че тия по бензиностанцийте са ИДИОТИ....на мене тоя номер са ми го правили 4 пъти, като един от тях нафтата ме обля обилно колата повърна върху мен :cry: не понесе идиотизма на тия....да не говирим като се опитат да ми вкарат маркуча за Тирове....

Изроди.....като не вкарат до край накрайника на маркуча.....не може да отвори клапата или там какво е....и какво се получава....всичко се пълно до като не почне да прелива.....

Аз вече или само сам си сипвам или ги гледам какво правят от 50см....

При едно преливане дори успаха да ми махнат част от боята на капачката.....добре, че Бобо ми я оправи....иначе щеше да има....

п.с;трябва да ги водят на обучение от по една седмица как се съпва бензин в кола :lol:

DiStefano
07-10-2004, 09:47
ХЕ .. аз чисто нови маратонки бракувах заради едно говедо на ОМВ